www.sudzibas.lv Bixenon apkalpošanas nav vispār

Bixenon.lv - apkalpošanas nav vispār

Ļoti slikta apkalpošana,brīnos kā šāds kantoris vēl eksistē.Pasūtīju preci piektdienas vakarā.Pavadzīmi par pasūtījumu man atsūtīja pirmdien 14:00 kas it kā ir pilnīgi normāli.Pavadzīmē konstatēju ka nav pilnīgs pasūtījums un lūdzu lai pavadzīmi pārtaisa uz ko diennakts laikā atbildes nebija.Uztaisīju atkārtoti jaunu pasūtījumu uz ko man atbildes nav joprojām,ne pavadzīme ne kāda cita veida atbildes.Jūtu ka notiek kaut kāda veida diskriminācija pret klientiem un via maz tas ir likumīgi no pārdevēja puses izvēlēties kam sūtīt bet kam vispār nesūtīt neko.Savu preci jau dabūju citur ,noteikti nekad neizmantošu šo veikalu

G

J Jevgenij Pārstāvja atbilde 22.08.2016

labdien

majas lapa ir informacija kas pasutijums tiek apstradats 48 stundas laikaa un ja ir steidzigi tad jazvana uz mobilo telefonu kas noraditsa majas lapa.

Jus pasutijam piektdien vakara, kad jau neviens nestrada, ka eri brivdienas neviens nestrada. un pirmdien ir vel citi pasutijumu, Jusu pasutijums bija apstradats rindas laikaa.

mes neesam professionalas internet - veikals, Esam reailie veikali ar lielu noliktavu. tapec atrums nav musu stipra puse.

tapec sudziba ir pilnigi neadekvata.