www.sudzibas.lv Bixenon Par karbona plevi

Bixenon - Par karbona plevi

Sveiki.
Velos Jūs brīdināt, ka nekad neaplīmējiet savu auto pie biksenon, itsevišķi ar košiem toņiem, un darbu viņi veic pavirši, brāķi pie braķiem, visur līmejas vaļā, gaisa burbuļi metas, košie toņi izbalē, dod garantiju 2 gadus, taču garantiju nevelas veikt pilnvertīgi.
Servisa darbinieki, kas veic auto aplīmešanu ir ļoti nepieklajīgi, pilnība tiek ignoreta klienta velmes, jo naudu maksā klients, tatad, ja samaksa lielu naudu, tad arī japilda garantija.
Esmu ļoti vīlusies šaja uzņēmuma, un zinu tikai vienu, kas es to tā neatstāšu,.
1) Pirmā bilde ir tiko uzlīmets sarkanais karbons
2) Otra bilde, kāds izskatas sarkanais karbons, kad tas izbal saule.

Vnk super izskatas, un saucās cilveks samaksāja naudu par to, un tagad to nevelas labot pa garantiju.

K

M mangalor 06.09.2014

Bila mawina, obkleil v cjornij carbon, po nachalu bili malenjkie kosjaki, no potom priehal v servis rabotniki skozali chto takoe bivaet tak kak pljonka nesrazu zapominaet izgibi, mne vsjo bistrenjko zdelali i ja uze kak 3 s polovinoj goda kotalsja bez vsjakih problem, prodal mawinu svoemu drugu vrode ezdit i dovolen. Schas kupil novuju mawinku dumaju cherez kakoeto vremja obkleitj vo chtonibudj interesnoe! poedu tudaze v biksenon tak kak vsjo ponravilosj i vsjo ustroilo!