www.sudzibas.lv Bixenon Atklāta krāpšanās ar produktu parametriem

Bixenon/ Ledbaze.lv - Atklāta krāpšanās ar produktu parametriem

LEDBAZE = EUROLED = BIXENON = KRĀPNIEKU KANTORIS.
Pasūtīju 4W spuldzes. Saņēmu iepakojumu uz kura rakstīts 4W, bet uz pašām lampiņām ir 3W. Viens pārdevējs apgalvoja, ka ķīnieši esot kaut ko sajaukuši un centās ieskaidrot, ka pa šo cenu 4W nemaz nepārdod. Nākamajā dienā ierodoties veikalā ar mājaslapas izdruku, cits pārdevējs apgalvoja, ka šīs 3W spuldzes spīd tikpat spoži kā 4W un lai es veicu pārbaudi ar testeri.
Tad arī šis pats pārdevējs paziņoja, ka šīm lampiņām esot tikai divu nedēļu garantija, kas ir pretrunā ar PTAC likumu.
Piedāvāja man citas REĀLAS 4W spuldzes, par 2x dārgāku cenu, nekā ir mājaslapā. Kad norādīju uz mājaslapā atrodamajām spuldzēm, meloja, ka šīs nav mājaslapā uzrādītās spuldzes, lai gan nosaukums un pārējie parametri bija identiski.
Kantoris nežēlo naudu uz reklāmu un tāpēc uztur vismaz trīs mājaslapas - LEDBAZE, EUROLED, BIXENON, kas norāda uz vienu un to pašu fiziku veikalu Čaka ielā 129.