www.sudzibas.lv Bite.lv Pakalpojumu kvalitāte - slikts internets

Bite.lv - Pakalpojumu kvalitāte - slikts internets

“Draudzīgākais operators”? Smiekli nāk!
Ar katru gadu arvien sliktāt: tarifiem cenas tikai paaugstina (par to nesaņemu nevienu ziņu!), bet kvalitāte ir nekāda. Ja reiz es maksāju par bezlimita internetu, tad arī gribu to saņemt. Nevis rāda 4G, bet pat google search nevar veikt.. internets neiet.
Ļoti slikts serviss!
Turklāt ar visu šo- maksāju par ne par ko- pāriet uz citu operatoru ir visnotaļ sarežģīti. Skatos citas sūdzības, kur esot saņemta atbilde, ka parakstiet ar eparakstu, šodien par to jautāju salonā, atbildē saņēmu “mums vēl nav pieejams tas”. Ko?
Varbūt tad vienojaties par nosacījumiem, ko piedāvājat.
Nevienam neiesaku izvēlēties šo operatoru- tikai čakarē vien. Paši uzliek visādus antivīrusus, aplikāciju pakas, par ko uzzini, ieraugot jauno rēķinu. Nekādas saziņas ar klientu, par to vai vēlos antivīrusu vai nē!

Ar nepacietību gaidu, kad visus ģimenes nr. pārliksim uz citu operatoru!

Papildināts ifnty 06.07.2021

BITE - nekvalitatīvs serviss un pakalpojumi

I