www.sudzibas.lv Bite.lv Krapniecība, maldināšana

Bite.lv - Krapniecība, maldināšana

Mobīlais operātors ievilina klientus uz 5g internetu ar izmēģinājuma termiņu 14 dienas! Būtībā neinformē klientu ka automātiski tiek noslēgts līgums. Ātrāk par 14 dienām atpakaļ to komplektu nepieņem (braukāju 4 dienas pēc kārtas) . Atslēgšana process vēl + 5 darba dienas papildus, pa ko arī ir jāsamaksā. Tālāk vēl trakāk - Sakas rēķinu sūtīšana pēc mēneša ar mistiskiem 170 eur parādiem un kreireformām ja neesi apmaksājis. Katru reizi komunicē cita persona - atpakaļ saites nav ne telefoniski, ne uz e-pastu = viss darbojas tikai viena virziena. 6 dienu cīņas un nav fakts ka nākamies nebūs tas pats. Uz visu viena atbilde - lasiet līgumu - be! Dpd kurjers atved paku 1-2 dienu kavējumu ar līgumu un negaida kamēr var mierīgi iepazīties ar līgumu... ! - smuka afēra no telefon krāpniekiem pārņemta + juridiski piestrādāta. Esiet ļoti uzmanīgi ar bite operatoru!