www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite - Slikts serviss

Bites veikalā durvīm rakstīts - jāgaida uzaicinājums. Veikals tukš. Pārdevēja ignorē. Dara visu ko citu bet nepievērš uzmanību. Kad beidzot uzjautāju vai drīkst viņas nelaipnā attieksme bija apbrīnojam. Kā ilgus gadus bites kliente mans mērs ir pilns. Ieteiktu pārtrenēt pārdevējas, jo viņas ir aizmirsušas kas maksā viņām algu! Nav klients nav alga. Necieņa.

24.02.2022

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 24.02.2022

Sveiki!
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam noskaidrot radušās situācijas apstākļus. Jauku vakaru!

M Mārcis Mārcis 24.02.2022

Ak nabadzīte, esi piemirsusi ka visu var izdarīt virtuāli ?

D Dontkillmyvibe 24.02.2022

O, izrādās Bitess darbiniekiem algas maksā Linda. :D Apsmējos.

Good Intentions 25.02.2022

Varbūt tiešām kaut ko dara - varbūt neko nedara taču priekškam aicināt, ja tiešām aizņemta ar citu lietu.
Būsim atklāti, ka visiem ir maigi sakot vienalga cik jus gadus esat kliente un pēc rakstitā var spriest,
ka jūs arī varētu būt no nepatīkamiem klientiem. Pārdevējiem arī nemaksā tik daudz, lai viņus trenētu un
pārtrenētu uz baigo līmeni. Priecājaties, ka vispār tur kāds strādā un tik tiešām mūsdienās gandrīz visu var
ar zvanu vai ar internetu izdarīt.