www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite - Slikts serviss

Sveiki! Gribu pabrīdināt par bites garantijas remontu - ja vēlaties palikt bez ierīes uz ļoti ilgu laiku, tad nesiet uz bites garantijas remontu.
Mans stāsts par to, ka jūnijā iesniedzu datoru uz garantijas remontu - noformēju, viss tā kā būtu oki - atgriešanas laiks 8 jūlijs. Ilgi - bet nu neko. Šodien man liels pārsteigums - remota termiņš pagarināts - zvanu - man atbild - remonts vēl nemaz nav sācies!
Esot jādzēš, man nezin kur datorā, (kura man nav) esošie konti - tikai tad meistars ķeršoties klāt - esmu šokā - uz jautājumu, kāpēc man neviens nepazvanīja - atbilde - mēs nezvanam! Normāli? Tiklīdz dabūšu datoru atpakaļ, lauzīšu ar viņiem līgumu nekavējoties. Tas nav normāli...

08.07.2021

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 08.07.2021

Labdien, paldies par ziņu! Lai mēs varētu atrisināt radušos situāciju, lūdzu sazinieties ar mums rakstot uz [email protected]! Paldies, Jūsu Bite

M Martins Grinbergs 12.11.2020
slits serviss

pirmo mēnesi viss labi stradāja bet pēdējās nedēļas tik slikts pārklājums kad vemt gribās sūdzies vai nē neņemiet šo meslu

S Sudzibas.lv Admin 18.07.2021

S Sudzibas.lv Admin 18.07.2021

E encis 18.06.2021
tukša programma

šodien 18 jūnijs 2021gads nav nevienas programmas laikā no 6-30 vienkārši murgs par ko maksāt

S Sandis Brantevics 20.06.2021
Krāpšana

Slikts internets par dārgu naudu.

S Sudzibas.lv Admin 12.07.2021