www.sudzibas.lv BITE Krāpšana un maldināšana

Bite - Krāpšana un maldināšana

Недавно в бите был взять компьютер и в довесок к нему гоу3 телевидение. Его выпихнули нам с тем, что тогда будет скидка на компьютер. Хорошо, все подписано. Приходим домой и пытаемся на троить гоу3. И тут возникают проблемы. Сами не можем, звоним в бите. Оказывается, что нам забыли при подписании договора сообщить, что гоу3 идёт только на телевизорах, которые не старше 5 лет. О чем изначально работники не говорили. Мы то прекрасно знаем возраст своих телевизоров, там есть смарт тв, но они старше 5 лет. Оформили жалобу. Сейчас звонили с инфо и нам отказали в расторжении договора без штрафа. Якобы мы можем смотреть на компьютере и телефонах (хотя мы можем и без гоу3 смотреть все что захотим на гаджетах) . И заставляют брать за отдельные деньги ещё и декодер. Извините, но это свинство. Мы всегда хвалили бите, всем советовали, уже очень давно клиенты. Но это уже перебор. Если вы что-то втюхиваете людям, нужно сообщать сразу всю информацию, на какой технике будет доступна эта услуга, как минимум. Просто слов нет. Почему теперь из-за чей-то халатности мы должны переплачивать?

19.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 20.10.2021

Добрый день! Спасибо за Ваше сообщение! Чтобы ситуацию можно было разрешить, пожалуйста, свяжитесь с нами, написав на [email protected]!

Komentāri (4)

Good Intentions 19.10.2021

"Мы всегда хвалили бите, всем советовали". Nopietni? Nemānaties? Darīt jums nav ko?🤷

I Irina******* 19.10.2021

Nu pirms tam mums viss bija kārtība, nekādas pretenzijas nebija. Bet šitā situācija….🤷🏻‍♀️

N neapmierinata.kliente 19.10.2021

Nekādā gadījumā neiesaku izmantot jebkādus "īpašos" piedāvājumus no Bites puses. Pirms mēnešiem 5 piekritu piedāvājumam no šī uzņēmuma "pāriet" uz viņu internetu, izmantojot piedāvājumu to apvienot ar Go3 abonementu, kam piekritu. Nu jau vairākus mēnešus principā esmu šīs kompānijas "važās," jo, lai atteiktos no pakalpojuma, man jāmaksā līgumsods, lai arī uzņēmums PILNĪBĀ NESPĒJ nodrošināt normālu interneta pieslēgumu. Nav runa tikai par to, ka internets iet lēni, bet par to, ka tas regulāri pazūd, dienas laikā visbiežāk vairākas reizes, savukārt Bites pārstāvji tikai atrunājas, ka nekādu problēmu neesot, un ar internetu viss ir labi, jo, redz, tad, kad tas iet, tad iet samērā normāli, tomēr nekādā veidā nerisina problēmu ar to, ka INTERNETS VIENKĀRŠI NEIET, un nepiedāvā PILNĪGI NEVIENU risinājumu no savas puses. Atklāti sakot, tik bezkaunīgu rīcību sen neesmu redzējusi, jo parasti pakalpojumu sniedzēji cenšas situāciju atrisināt, tomēr šajā gadījumā, neskatoties uz to, ka izmantoju Bites internetu gan mājās, gan darbā (un nevienā vietā stabils tas nav), uzņēmums neliekas ne zinis par problēmām, un vienīgais skaidrojums ir apziņa par to, ka klients principā nevar atteikties no pakalpojuma, nemaksājot līgumsodu. 4 mēnešus briestu rakstīt šo komentāru, bet nu mērs ir tiešām pilns, kad 2 stundu laikā internets 2x pazūd uz VISMAZ 30 MINŪTĒM - un viss! Un Bite tikai paprasa atsūtīt skrīnšotus no speedtest, tas sakiet, lūdzu, kā, pie velna, lai es atveru šo speedtest, ja INTERNETS VIENKĀRŠI NEIET, savukārt, kā jau minēts, kad tas iet, tad puslīdz normāli. Kā var vispār piestādīt klientam rēķinu par pakalpojumu, ko jūs nespējat nodrošināt? Vai arī klients nemaksā par to, ka saņem šo pakalpojumu konstanti?

I Irina******* 19.10.2021

Nu vot tieši tā, kas tas ir. Kāpēc jāmaksā par to ko nevar izmantot? Vispār kauna nav

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes