www.sudzibas.lv BITE Krāpšana, slikts serviss

Bite - Krāpšana, slikts serviss

Sliktākais pakalpojumu sniedzējs Latvijā! Kad gāju prom no bites piedāvāja lai neeju prom, ka iedos ļoti izdevīgu tarifu plānu, izdevīgāku nekā citi! Teica ka Cena būs nemainīga tik ilgi cik būšot klients, pēc 2 gadiem, cenu pacēla par 40%!
Vēlviens gadījums, nopirku telefonu no bites, piedāvāja bezmaksas apdrošināšanu ekrānam, pēc 9 mēnešiem ekrāns diemžēl tika bojāts, vērsos pie bites, lai sataisa. Teica ka sataisīt var, bet telefonu jāatstāj remontā vismaz 1 nedēļu! Un ka citu ierīci uz remonta periodu nevar iedot vietā! Tātad staigājat nedēļu bez telefona vai pērciet vēlvienu!
Ļoti slikta apkalpošana, nevienam neiesaku izmantot biti!
Labāk ejiet pie lmt, kur arī pats pārgāju, ir gan sakari labi, gan apkalpošanu laba!

08.07.2021

D DJon 31.07.2021

Interneta solis 100Mbps 2.5 sms nesūta, kad iztērēts, bet kad jau pārtērēts un nākamais solis tiek skaitīts- brīdinājums BEZJĒDZĪGS, krāpšana!