www.sudzibas.lv BITE Krāpj cilvēkus

Bite - Krāpj cilvēkus

Man bija Bite pa 8.50Ls/men. Tas ka uz visiem tīkliem var runāt bezmaksas ir pilnīgākā melošana. Realitātē rēķini 3 mēnešus bija ap 12 latiem. Jo zvanot uz parastajiem tel tiek skaitās kā maksas zvani!! Tā ir kaut kāda viņu īpatnējā izpratne par maksas telefoniem. Interesanti, ka Tele2 tas neskaitās kā maksas telefons :) Visnepatīkamākais bija tas, ka es pārgāju pie cita operatora 10. datumā, bet viņi izrakstīja rēķinu kā pa visu mēnesi - 8.50Ls. Forši ne? Kad pie viņiem nācu 25.datumā, tad gan par 5 dienām nebija jāmaksā 8.50Ls. Protams, par šo situāciju informēju zvanot uz kl apkalpošanas līniju, jo tas, manuprāt, ir pretlikumīgi. Šo apstiprināja arī PTAC. Operatore skaidri un gaiši pateica, ka reķins labots netiks. Kad gāju prom no Bites, tie operatori man vēl mēģināja melot par to, ka Tele2 tie telefona nr arī būšot pa maksu, bet tas tā nav. Tas bija pretīgi. Bites reklāma ir melīga, izrakstītais rēķins ir pretlikumīgs, operatori man meloja. Viena liela vilšanās.

A Astra999 10.07.2012

Un zona ir vnk briesmīga..

L lilly 10.07.2012

Nezinu gan, man ir bite, un es maksāju 1.50 ls lai zvanīt bez ierobežojumie bites tiklā, un vēl kādi 3 ls maksimāli aiziet uz interneta lietošanu un zvaniem uz citiem tikliem, kaut ko lētāku nevaru pat iedomāties. Kaut kā īpaši sevi neierobežoju, un vairāk par 5 ls mēnesi vel nekad neesmu maksājusi. Bet man ir priekšapmaksas karte, varbūt ar pieslēgumu ir savādak. Starp citu, zona ir perfekta, man vienīgai no draugiem, kuriem bija citi operatori, bija iespēja sazvanīt citus Jaunajā Gadā, plkst. 00:00.

D Dailis Bezvārdis 11.07.2012

Nevajag pļūtīt par nez kādiem parastajiem telefona nr. ! Ja esi zvanījusi uz paugstinātas maksas telefona nr., tād arī tā maksa veidojas. Ja zvana uz Biti, Lattelekom, LMT, Tele 2 maksa nemainās. Tā ka, pirms kādu aplikt, sapurini savas smadzenes !

Pacco_al 20.07.2012

Jā pašā sākumā viss bija ok ar tarifu 8.50, bet pēc tam viņi ieviesa 0.15 Ls uz Tiratel tiklu un MasterTelecom tīklu, pagāja kaut kāds laiciņš un šī maksa tik attiecināta uz visiem citiem tīkliem, kuri nav Tele2, LMT un Lattelecom.
Es arī deļ šī aizgāju no Bites, kaut gan sākumā man viss ļoti patika.
Vis ticamāk tarifu budžetēšanas kļūda. Sākotnēji visu neaprēķināja kā nākas.

M Maris 07.09.2012

nekādas krāpšanas!
viņiem pat paziņojums ir pielikts ka zvans uz atsevišķiem numuriem ir par atsevišķu samaksu!!!