www.sudzibas.lv BITE Bite negrib jaunus klientus

Bite - Bite negrib jaunus klientus

Gribēju ar trim numuriem pāriet uz biti. Noformeju pasūtījumu internetā. Sanāca gaidīt 2 nedēļas. Pēc tam piezvanīja. Bet tomēr mūsu operators piedāvāja divreiz lētāk, nevarējām atteikties. Bet bitei bija samaksāts apdrošināšanas nauda 40€. Zvanam uz apkalpošanas tālruni. Pateica ka ir jāuzraksta iesniegums bites centrā. Mūsu pilsētā nav. Aizbraucām ap 50 km. Uz bites centru daugavpilī. Bites konsultants vīrietis ļoti nejauks, mums Saka ka man obligāti jāpievieno čeks. Es saku ka nepaņemu. Pēc tam es saku ka lai paliek tā nauda, bet es ar vienu numuru gribētu palikt par viņu klienti, uz ko man atbildēja ka tas nav iespējams. Biju šokā. Laikam bitej tomēr ir lielaks skaits klientu ne kā visiem. Ļoti žēl ka tā sanāca.

03.02.2021

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 03.02.2021

Sveiki! Lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz [email protected]. Palīdzēsim sakārtot šo situāciju attālināti!