www.sudzibas.lv BITE Interneta ātrums

Bite - Interneta ātrums

Šī ir negatīva atsauksme par BITE uzņēmumu, kura piedāvājumā iekļauts bezvadu maršrutētājs ar 5G internetu, ar līgumu uz 2 gadiem. Pēc līguma parakstīšanas un jaunā maršrutētāja uzstādīšanas internets manā mājā praktiski pazuda, nav iespējams lietot ne datoru, ne televizoru. BITE bezvadu maršrutētāja interneta ātrums ir par 3 reizēm zemāks nekā vidējais ātrums Latvijā. Uz manām sūdzībām uzņēmuma darbinieki mani informēja, ka Daugavpilī viņiem nav torņu, tāpēc viņu internets nespēj tikt galā pat ar elementāriem uzdevumiem. BITE piedāvāja divus risinājumus: 1. Pārvietot maršrutētāju uz citu istabu (bez komentāriem). 2. Iegādāties no viņiem citu, modernāku maršrutētāju(bez komentāriem). Citu risinājumu uzņēmumam nebija. Atteikties no interneta līguma ir iespējams, bet ar vienu niansi - jāsamaksā soda nauda 400 eiro apmērā. Kopumā secinot: ja jūs vēlaties komforti lietot internetu 2023./24. gadā, tad no BITE uzņēmuma jūs to nesagaidīsiet. Viņu piedāvātais bezvadu maršrutētājs ar 5G internetu ne tikai neatbilst solītajiem standartiem, bet arī radījis būtiskas problēmas saistībā ar interneta pieejamību un ātrumu. Attiecībā uz piedāvātajiem risinājumiem problēmām - tie šķiet vairāk kā mēģinājums novērst atbildību, nevis sniegt reālu palīdzību. Tāpēc, izvēloties interneta pakalpojumu sniedzēju, BITE šobrīd nepiedāvā nekādas uzticamas iespējas.

23.12.2023

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 27.12.2023

Sveiki!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], mēģināsim noskaidrot situāciju. Jauku dienu!

K

Velvetpopstar 24.12.2023

Mūsu pilsēta ir labs Bites internets. Par laimi.

S Spuris 24.12.2023

Varējāt ņemt uz testu sākumā un pārbaudīt kā darbojas. Vai rūterī ir iespēja pārslēgt uz 3G /4G ? Pemēģiniet ja ir tāda iespēja. Tapat jau varat atteikties no pakalpojuma 10 darba dienu laikā no līguma noslēgšanas dienas. Ja tas neder tad mierīgi uz PTAC par to,ka nesaņemat solīto pakalpojumu ,kuru Bite sola.

Vislabāk, parbaudīt internets attālumi zonas augstāka kvalitāte, bet problēma kaimiņvalsts Krievija un Baltkrievija

S super12 09.01.2024

Darbojas 14 dienu atteikuma tiesības. Neizmantoji? Pats vainīgs un nesūdzies.