Bite - BiFri

BiFri majas lapa mes varam izlasit, ka, atjaunojot BiFri, tris menešus izmanto kreditu un tad divus menešus sanemsi ienakosos zvanus un sms! Es reiz ilgaku laiku nebiju atjaunojis BiFri un man atnaca iszina par to, ka gadijuma, ja neetjaunoshu kreditu, NUMURS ZUDIS! Vel viens piemers ir viens mans pazistams cilveks, kurs ari neatjaunoja 3 menesus kreditu, bet acimredzot nepiefikseja to sms... Kad vinam tika zvanits, automatiskais atbildetajs teica, ka nummurs NEEKSISTE! A, kur 2 menesi zvanu un sms sanemsanai??

N

N navsvarigi 28.11.2008

Emīls, skaidrs. Tu Jelgava nedzivo nemaz! Put te acis man miglu... Kas tad nezina nosaukt auteni? Taa ir jebkura pilseta! Tu man nosauc konkretu adresi jelgavaa!

E emīls 28.11.2008

Tu esi jānis debiliķi

A Antons 29.11.2008

Te jau jums cita tema panesas, lmt tomer ir mesls, kas turas tikai uz lielas pilsetas dzivojoso daunju rekina, kur ir 3g un edge.Par parejiem viniem nav jadoma, tapat ka rigai nav jadoma par lv koloniju latgali, bet lietuva nav tadas diferenciacijas un bite ir nakusi no lietuvas kur vienlidz doma par visiem republika dzivojosajiem.Ta ka varat talak lietot lmt un priecaties par siltu lietu kad jums cura virsu

E emīls 29.11.2008

Tev taisnība Anton! Lmt ir sūds, un labais pārklājums ir tikai cilvēku māns un acu aizmālēšanai, nu lai Nav svarīgi tic un turpina lmt sponsurēt, jo lmt ņirgājās par latviešu tautu, un tarifi vienkārši adbaidoši, kur ta tā var ka savā tīklā bez atlaidēm 6.s un ar 7. līmeni 4.2s un uz citiem operātoriem 17.s Un okarte pati neizdevīgāka karte kur ta ta 7.5s uz citiem, bet savā tīklā 5.s

N navsvarigi 30.11.2008

Emīls, uz taviem apvainojumiem es neatbildeshu, jo tu paradiji, kas patiesiba esi! Man neshkiet, ka okarte ir neizdevigaka karte, jo Bitei ar tas nekvalitativo parklajumu uz citiem tikliem ir 8 sant/min, okartei 7.5 sant/min. Draugu grupu sasledz un runa vel letak ar okartes numuriem, neka ar BiFri pa Biti arpus akcijas! Nebutu akcijas BiFri, okarte parliecinoshi letaka butu, bet tas starpiba ir dazi santimi, toties kvalitate ir!!!

Emil, es tev neko neisehu vairak pieradit! Dzive tevi parmacis un redzesi, kas ir kas un kads mans ir LMT tikla parklajums. Interesants mans: man darba uz okarti var sazvanities jebkura laika, bet uz BiFri tikai tad, kads tel stav noteikta vieta, kur ta zona ir. Tiesham, interesants mans! Pat sms neaziet del tikla parklajuma... Da, nu ko ar tevi diskutet. Tu tik iebore sev galva vienu, naivi tici visam Bite reklamam, tam, kas rakstits majas lapa... Tik saraksties te zem dazadiem nikiem par to, ka Bite klienti maniem meliem netic un vel visadas lietas, kuram argumentu tev nav. Zemaa cena? Cena atbilst kvalitatei!
Starp citu, Bite vairak nepieder lietuvieshiem! Un, tur par tautu doma ta pat kaa pie mums!

N navsvarigi 30.11.2008

Emil, iegaumee, ka ne viens uznemejs, kas iegulijis lielu naudu savaa uznemuma, neies sniegt pakalpojumu par letu samaksu! Bite apgalvo, ka viniem ir jaunakas tehnologijas... Nu, jaa 3G ir jaunakas tehnoligijas, tikai LMT un T2 tas ari ir, nu un?? Pec tikla parklajuma kvalitates var redzet, ka Bite ne ipashi daudz ieguldijusi sava tikla attistiba Latvijaa un attiecigi uzstada cenas! Ja vietam BiFRi ir pilna zomna, bet vietam tas nav vispar! Bizness, vecit, ir tada lieta, ka ne viens neko tev davinat neies!!! Ja vini butu ieguldisjushi sava tikla attistiba pie mums tik, cik LMT, tarifi viniem butu attiecigi! Tas ir bizness, ja tu to vel nesaprati!

E emīls 30.11.2008

Bite atīstīs tīklu, un redzēsi bite tarifus nepaukstinās, jo bite iegrūda klienta piesaistīšanā milionus, un viņi neapstājās ja viņi un tagad jau var ar savu nr kaut katru mēnesi var mainīt operātoru, viņi baidās kaut 1. klientu zaudēt.

J Juris 30.12.2008

Nav svargi, tu esi no Jelgavas?

E Emīls 30.12.2008

Es tevi gaidīšu Zirgu ielā 4a, kopā ar čigāniem. NS

N navsvarigi 11.04.2009

Nu tu dajoš, pēc mēneša tipa atbildēji... Izpētīji Jelgavas karti?

D danydep 13.12.2010

Vai tik tā nav bezjēga zaudēt numuru? Es domāju ka tā ir tīra pircēju petērētaju tiesību pārkāpšana vai laba biznesa stratēģija kā pelnīt naudu ja negribi zaudēt nummuru. biFri ir liela nummuru datubāze kuru piedāvā savā mājas lapā''Izvēlies sev nummuru'' savu nummuru arī tur varēšu atrast.