Bite - BiFri

BiFri majas lapa mes varam izlasit, ka, atjaunojot BiFri, tris menešus izmanto kreditu un tad divus menešus sanemsi ienakosos zvanus un sms! Es reiz ilgaku laiku nebiju atjaunojis BiFri un man atnaca iszina par to, ka gadijuma, ja neetjaunoshu kreditu, NUMURS ZUDIS! Vel viens piemers ir viens mans pazistams cilveks, kurs ari neatjaunoja 3 menesus kreditu, bet acimredzot nepiefikseja to sms... Kad vinam tika zvanits, automatiskais atbildetajs teica, ka nummurs NEEKSISTE! A, kur 2 menesi zvanu un sms sanemsanai??

N

A anna 26.11.2008

Ko vari ņemties. Tak jau secinājām, ka BiFrii ir mēsls. Zonas arī nekādas. Nu tak pieslēdzies normālam operatoram. Pie mums taču demokrātija:)

N navsvarigi 26.11.2008

Tiesi taa, pie mums ir demokratija, tapec es ari uzrakstiju sho, lai cilveki zina par to! Es izmantoju ari cita opretaora pakalpojumus. Viss nak ar salidzinajumu un par labu Bitei ar vinu tikla parklajumu, nepatieso info, neliecina nekas!

S Santa 26.11.2008

vai tik tu ko nejauc? tie 3 mēneši ir atjaunošanas kartēm, bet sākuma komplektam ir tikai 1 mēnesis.

E emīls 26.11.2008

Nju ja pieslēdz lmt un māksā mēnesi 80. ls ha

J jevgēņijs 26.11.2008

BITES KLIENTI TAVUS MELUS NEKLAUSA, JO MĒS ZINĀM CIK MUMS IR DERĪGUMA TERMIŅŠ TAS IR 3. MĒNEŠUS

J Jezups 26.11.2008

Nu, jā Bitītis Emīls arī iepirdās.

N navsvarigi 26.11.2008

Santa, palasi manu tekstu! Es zinu, ka menesis ir starta komplektam, bet tur jau ta butiba, ka es neatjaunoju BiFRi gandriz 3 menesus un pec butibas vajadzetu but, ka vel 2 menesus es sanemu ienakosos zvanus un sms! Bet, te man nak sms, ka zaudesu numuru, ja neatjaunoshu kredit! Cits cilveks to nepiefikseja un pazaudeja numuru!

Jevgenij=Emil, es saprotu tavas rupes par Bite un to, ka LMT menesi maksa astondesmito latu un ka deriguma terminsh BiFri ir trešos menešus, ka tu te raksti, bet tas neko nemaina...

E emīls 26.11.2008

Vienkāši tu esi debīls lmt fans, kam škrobe, ka lmt sāk strauji klientus zaudēt. Kas tad man nē jau mana nauda, maksā lmt kaut 200. ls mošk ordeni piešķirs tev.

S Santa 26.11.2008

Pēc tam, kad pazuda šis numurs, vai vērsies Bite salonā? Man domāt, ka tā kāda kļūda, un viss ir labojams. Tas viss taču ir pierādāms!

N navsvarigi 27.11.2008

Radas, ka kluda labota!

A Antons 27.11.2008

Ai da nasporeite tautishi, lmt plesh pa dauc itja durakam skaidrs, bite ari smaucas bet ne tik dauc, nevajag but daunim un zvanit viniem lai paskaidro, tad vini piepikse nr un vairak neshmauc, man ta bija

N navsvarigi 28.11.2008

LMT plesh pa daudz? nu, a ko tu gribeji? Par kvalitativajiem sakariem maksat tik pat cik par ne tik kvalitativajiem sakariem? Jocigs esi??

Var plēst biki vairāk, bet ne jau 4x

N navsvarigi 28.11.2008

Emil, ne viens ne ko neplesh! nepatik, nelieto LMT! Tevi kads spiezh? Ar kadam tiesibam tu vispar atlaujies apsaukat LMT lietotajus par idiotiem, mulkiem u.t.t. Pa galvu sen neesi dabujis, pidaras? Man ir pazinaas cilveki, kas ir saistiti ar internetu, datortehniku un, tici man, ja loti gribeshu, noskaidrosu adresi, no kuras tu raksti! Ta ka kontrole, ko raksti!

E emīls 28.11.2008

Droši debiliķi brauc uz Jelgavu tevi mīļi sagaidīšu. Gribu un saukaju lmt luni. Es jau nelietoju lmt un man prieks pa to

J Janis 28.11.2008

Emīls, te tu bauska esi, te jelgava... paranoiki, ej sadakterejies kada nervu slimnica.Es tev vairak neko nerakstishu! Gribi baidies, gribi ne, bet sakuma iemacies pareizi rakstit latviski, berns, citadak visu muzhu par analfabetu paliksi! Vai ta ir latvijas nakotne? vai sitadi cilveki, kuri nemak rakstit, nezin kaa normali komunicet, ir musu nakotne?? Sudi ir musu valstij ar sitadiem kadriem kaa tu!

*******************************************************************************************************

ja cilvekam ir 20 gadi un vinsh ir shitads idiots, tas ir vaks! REIĶIN, panem latviesu valodas gramatu un pamacies! Palasi kadu gramatu, citadak tavs intelekts augstaks netaps!

Pasaki konkretu adresi jelgavaa, ja tu esi tur kaa apgalvo!

Jelgavas centrs,

E emīls 28.11.2008

Es jelgavā dzīvoju un Bauskā strādāju

J Janis 28.11.2008

Emīls, jelgavas centrs nav konkreta adrese! Saki konkretu adresi!

RĪT SATIEKAMIES AUTENĒ