www.sudzibas.lv BITE Augstprātīga attieksme

Bite - Augstprātīga attieksme

Jau kuro reizi iegriežos Bites salonā t/c Origo un attieksme nav tā labākā. Darbinieces blenž uz tevi tā, it kā būtu gatavas tevi piekaut. Nedod Dievs uzdot kādu jautājumu! Pašas gan nekautrējas izprašņāt. Izejot no turienes sajūta ir traki nepatīkama.

K

Jā, krstnt7 tiešām ir grūta dzīve. Mārtiņa Beķerejā viņu nolamā, Bites salonā darbinieces "gatavas tevi piekaut". Un domājat, ka tas attur krstnt7 no šo vietu apmeklēšanas? Nē! Neskatoties uz negatīvo attieksmi viņa "Jau kuro reizi iegriežos Bites salonā t/c Origo" un skrien uz Mārtiņa Beķereju, jo "Bulciņas jau garšīgas un cenas iepriecinošas". Tāda neatlaidība, lai neteiktu pat apsēstība "vnk "iespārda"".

K krstnt7 19.05.2017

Acīmredzami "jautrajam analītiķim" ir pārāk daudz brīva laika, ja jau viņš ložņā pa profiliem un sīki analizē svešu cilvēku triviālus ikdienas dzīves aspektus. Get a life! ;)