www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

BITE Home3 - Slikts serviss

Vēlos atteikties no paklepojumā. Zvanu uz telefonu nr. 80205379 lai izstāstītu savu vēlmi, taču gaidu savienojumu ar operātoru vairāk kā 20 min. Pati strādāju klientu apkalpošanas sfēr, kur ir jāzvana klientiem. Man ziņo, ka kārtas nr rindā ir 1, bet gaidu jau vairāk par 5 min. Nesaprotu, home3 BITE strādā tikai 1 operātors?! Tas nav normāli. Ir darba diena, bet man savā darba laikā ir jāgaida, TIK ilgi, lai savienotu ar operātoru. Mājaslapā nav nekādas informācijas kā var atteikties no pakalpojuma.
Pēc kāda laika savienojumu vienkārši pārtrauca! Es gaidīju tik ilgi, lai savienotu ar operātoru! Briesmīgs serviss!

M maragg 20.12.2021

Jā, šodien 20.12.21.g. identiski tas pats tikai gaidīšanas laiks jau ir ap stundu! :(

V Vēsma Savkova 20.12.2021

Atbilst patiesībai 100%. Arī es zvanīju uz HOMe3 un gaidīju 35 minūtes. Sākumā biju 4.-tā, tad pēc 25 minūtēm biju 1.-mā, bet tad pēc 10 minūtēm, vienkārši laipnais robots atvienoja. Ieteica griezties mājas lapā, bet kāda tam nozīme, ja jāpiesaka remonts un jāstāsta sava problēma. Esmu nolēmusi atteikties no šāda pakalpojuma. Arī pats pakalpojums nav nekādsm jo tikko laika apstākļi slikti, tā televizors nerāda, nav savienojuma. Mani paziņas brīnās, ka tāds pakalpojums iespējams, jau sen iesaka mainīt operatoru. Tas arī bija 20.12.2021.