www.sudzibas.lv bikkel united darbs ārzemēs

bikkel united - darbs ārzemēs

esat strādājuši Holandē Bikkel united? jūs nepamatoti atlaida vai nesamaksāja?Pēdējo 3 mēn.laikā viens cietis un viens bojā gājis no Latvijas-vainīgs Bikkel darbinieks.Brāms piektdien atkal būs Rīgā-GP recruitment ofisā Brīvības ielā...ja kādam ir kas sakāms

S Santa 13.01.2011

a kas tur isti notika?

B B-52 18.01.2011

kas tad tur iisti ir ar šo firmu, jo ir doma doties uz niderlandi stradāt pie viņiem!

P polar 01.02.2011

Vai neviens nekur citur nekad nav gājis bojā? Latvijā cilvēki nemirst? Nesaprotu, kāpēc cilvēki anonīmi biedē citus, tā vietā, lai nāktu un skaidrotu lietas.

K Kamakani 11.02.2011

Es arī strādāju Bikkelī apmēram 2 mēnešus. pilnīgs sūds, samaksa ir mazāka nekā Holandes noteiktā minimālā alga. itkā uz tāda pamatojuma ka tev tiek nodrošināta dzīvesvieta viņi maksā 5 EUR (Holandē minimālā alga netto ir aptuveni 7, 3 EUR apr stundu) un tjipa speciālistiem maksā 6 EUR. tai pašā laikā holandieši darot to pašu darbu sņem aptuveni 3x vairāk. kā kurā vietā, tas svārstās no 15 - 25 EUR par stundu. Dzīvošna ir gan itkā labāka neka anglijas karavānas, bet tu esi iemests mājā kurā dzīvo vel 15 vai 20 citi latvieši, nu precīzi nepatikšu bet ir čupa. pārāk daudz.

uz kā viņi pelna? iznomājot latviešus, tjipa piemēram Boomkamp dārzniecībai shodien ir apslimuši 5 čaļi, un viņi no Bikkel nomā latviešus uz paris dienām, tātad latvietis tagad brauc dzīvot uz nedēļu uz citu būdu un aizvieto holandieti, saņemot 5 EUR par stundu no kuras parejie 10-15 EUR aiziet uz Bikkel.

Šodien Brams bija atbraucis ievākt cilvēkus no madonas un biju aizgājis paklausīties un pastāstīt parejiem lai zin kas apmēram viņus sagaida. par cik madonā šobrīd bezdarbs ir normāla parādība tur bija aizbāzt gandriz visa zāle, un ganjau ka daudzi pieteiksies maksāt GP 100 Ls par tjipa darbā iekārtošanu, vēl 100 par aizvešanu ( ja njem GP mikrobusu, no kura 75 EUR atmaksā Bikkel) un tad bliezīs par nēģera algu :) lai gan stāstiju visiem zālē sēdošajiem par tur darbojošos sitēmu, domāju ka ņemot vērā cilvēku izmisumu viņi tomer aizbrauks un aplauzīsies... Besī ka tādi pidari kaa Bikkel izmanto manus tautiešus kā vergus.

un par to negadijumu... diena kad es lidoju projām pa ceļam uz darbu uz štrāses 3 čaļi brauca uz darbu, 1 holandiets, pie sūres un 2 latvieši, aizmugurē sēdošais čalis vienīgais izdzīvoja (latvietis) priekšā sēdošajiem nepaveicās.. viņiem priekšā sanesās fūre un sāka planēt pa visu ceļu un viņiem sanāca tiši gadīties tajā brīdī nepareizā vietā... mašīna bija konkrēti izmīcīta tjip...

L lapsa 11.02.2011

jā, daudz pretenziju pret Bikkel un Brāmu.Kad atlido uz LV visu naudu nesamaksā, pēc tam, ja raksti e-mail ignorē un neatbild.GP Recruitment arī neaizstāv un neiejaucas, jo negrib salekties un zaudēt peļņu.Tas tā turpināsies, kamēr būs pilnas zāles ar nākamajiem muļķiem(atvainojos) un kamēr bijušie neapvienosies un neinformēs attiecīgās instances Nīderlandē par tur notiekošajām nelikumībām. Arī šeit Latvijā par SIA GP Recruitment vajadzētu ziņot NVA un PTAC

D Dina 20.02.2011

nebrauciet uz bikel stradat-jus apkraps un nesamaksas nopelnito

K kkk 03.05.2011

taa ir patiesiiba Bikkel suuds

K kkk 10.05.2011

riktiigs suuds

N NEVAARDS 28.05.2011

jaaa labaak mauciet straadaat uz GOOGLE vai NASA

D Donats 06.08.2011

To Kamakani-sola atmaksāt ceļa izdevumus, bet kautkā neatmaksā-laikam pa maz uzvāras uz latviešu darbu-lielais fīrētājs Ginters Puriņš arī nepalīdz-viņam, katik Brāmam d-rsā ielīst-nožēlojami-kuces dēls tāds

A a 14.09.2011

tur darba apstaaklji arii drausmiigi ? dziivoshana ir kkaados laukos vai daudz maz normaalaa pilseetaa vai arii blakus ir kaada liela pilseeta kur var sapirkties viskautko.. visvairaak baida tas, ka dzirdeeju, ka tur meedzot kaveeties ar algas izmaksu =/ uzskatu kaa saakumam nav jau tik slikti.. poh ka kraapnieki, galvenais, lai jau savu samaksaa.. parubiit kaa neegjerim saakumaa par tiem 5 eur.. padziivot mazliet sliktaak un ar laiku kko labaaku samekleet.. es izveelos buut neegjeris citaa valstii nekaa pats savaa =( jo lv perspektiivu vispaar nekaadu nav. tur vismaz gandzha leeta.. var normaalu papiipeet un negruziities tik daudz.. ar laiku iedziivoties, sapaziities ar cilveekiem utt.. no saakuma nekur jau nav viegli

K kristaps 15.09.2011

es atrados tajá masinaa un sedeju prieksaa nevis aizmuguree un es pilnibaa piekriitu ka suuds bet vismaz tu kautko sanjem nevis 0 !nav ko apvainot Gintaru, Tu daritu tapat un tev arii diemzeel naatos apcakareet tautiesus, un nesam mes visi tik izveeliigi jo nedarot pilnigi neko mes tikai degradeejamies kaa tauta un tikai maakam dirst par citiem! es te straadaaju jau gadu un netaisos braukt prom, esmu varbuut vnk pacietiigs un ceru uz labaakiem laikiem seit holandee nevis savaa valstii kur es taapat kaa juus seedeetu un dirstu par to kas slikts kas labs .
un vienmer tacu vari nebraukt tu jau izveelies braukt tevi neviens nespiez!!!

A Agnese 20.09.2011

Bikkelī cilvēki nāk un iet.
Vissliktāk, ka Bikkel netur savus solījumus un nesamaksā pat tās kapeikas, ko Jūs tur nopelnat. Piedevām attieksme pret latviešiem nav tā labākā - skatās uz tevi kā uz atbraucēju no trešajām valstīm un vēl atļaujas par tevi zoboties. Paši resni, slinki, neizglīti flāmu kuiļi. Kaut ātrāk viņi noietu pa burbuli!

D Donats 20.09.2011

Cien.Kristap!!! Nav jau nevienam noslēpums, ka esi Gintera radinieks un par Tevi ir aizlikts vārds, tāpēc jau Tu tur strādā gadu un Tev ir katru dienu nodrošināta 8 st. darba diena un nopelnītā nauda samaksāta.Bet tie kuri nav Gintera radinieki-naudu nasaņem, tiek čakarēti un guļ pārbāztās mājās uz grīdas.Esi godīgs-ar pacietību un uzcītību tam nav nekāda sakara!!! Un pareizi pieminēji-Ginters čakarē savus tautiešus-LATVIEŠUS!!!

G gaazins 10.05.2012

nu nezinu kaads tur labais vaards par mani vai radu buusana bet es lielllaaaaaku eellli neesmu redzeejis un es ienaidniekam nenoveelu seit nokluut arii es domaaju doties prom un nozeeloju ka tik ilgi gaidiiju, sagaidiiju nodoklus par gadu bikelii un tas sanaaca 105 eiro - PAR GADU!!! vinjus vnk uz ausvicu pie sienas mudakus es pasiiju to vhuinju nekad nekas stabils tad pastajanna seedi majaas gaidi kad tevi kaads kkur pasauks, sagaidi algu - pilna mute ar prieku ...bla kaa man no taa veemiens naak ! radi :D apsurds ...ja es nebuutu palasijis komentaarus es nebuutu vinja uzvaardu pat zinaajis ! mana noklusana tur bij caur caur caur, kaa vairaakumam kas seit nokluvusi! paldies

D dedzinatajs 26.06.2012

****************bikkels suu** pedejais, apkraaps nesamaksaas 100%, vienmeer atradiis par ko atvilkt, ja kko vajag ofisaa bus jagaida nedeeljaam ilgi, ...dziivosiet vainu mezjaa vai nu kkur jumta telpaa kur logs sap*** un veesh puush iekshaa un ja nepatiik pasham jaachinii, un shitaa vareetu ilgi staastiit par to iestaadi...******************

I I love you 11.02.2013

Ar kompaaniju viss ir kaartiiba, ja cilveeks naak ar pareizo attieksmi, bet latvieshiem jau geenos ierakstiits, ka nekad nekur nav labi - ne savaa, ne citaa valstii - tas viss ir katra pasha galvaa. Straadaat negrib, dariit neko negrib un tikai gaida, kad visu noliks gatavu prieksha. Kaads dariitaajs, taads rezultaats.
Esmu Bikkeli nostraadaajis vairaak kaa pusotru gadu, un probleemu nav, ja pats taas nerada.
Lasot komentaarus, saprotams, ka rakstiitaji ne darba dariitaaji, nekaa; meklee tik vainu citos - jo taa tak vieglaak! Gribeesi straadaat, arii Latvijaa un citaa valstii darbs atradiisies - tikai ir jaabuut gribasspeekam un veelmei ko dariit un sasniegt.

H haoss 17.03.2013

lielākā problēma nav pieci eiro stundā, bet gan tas, ka darbs ir neregulārs. strādāju no janvāra, kopējā vidējā alga ir 500 euro mēnesi. glābnj situāciju tikai tas, ka par dzīvošanu nav jāmaksā. tiem, kam ir iespēja strādāt citur, nebrauciet uz bikkel.

B briedis86 22.04.2014

Nu cali vai calenes nezinu viss par tiem 500 eur :D:D ...stradaaaju jau no 2012 gada beigam un ne reizi neesmu sanemis 500 eur, es dzivoju meppel, seit ir forsi, ...druscin netiiik, ka mainas cilveeeki visu laiku, bet pateikt varu vienu, seit strada paraaak jauni cilveeeki, taaa teikt bembiiisu kraaajeeeji...:D:D, taaapeeec jau ir tik daudz suuudziiibu, protams ka pie mammite labaaak zem sedzinas...:D:D...protams algas nav taaas lielaaakaaas bet regulars darbs ir un viss notiek ...ja visu nenodzer tad var atlikt menesiii kadus 500 eur ...naktsmainas maksa 7, 50, personigi es stradaju pa naktiim, ...noteikti veeel kadu laiku pastraaadaaasu un tad jau uz LV un ne jau tapeeec ka seit ir slikti, bet buuus gana, un ir darbi darami latvija...nezinu ka bija agraaak bet tagad jau no 12 gada nav ne vainas...;)
ta ka drosi brauciet, bet ja garso siivais, tad padomajiet divreiz, jo noteikti atkal uzradiiisies kads komentetajs kurs peeec tam kad tiks atlaists par paaali gudri dir...iis kko par bikkel.

G.

P pepija13 16.06.2014

Es strādāju Bikkelī jau 8 mēnešus un par darbu un dzīves apstākliem tiešām nesūdzos. Ja tu pats esi ar normālu attieksmi, tad ar Bikkel arī vienmēr varēs vienoties. Dzīvoju lieliskā mājā, pārsvarā strādāju siera fabrikā, bet, ja tur darba aptrūkstas, kompānija nodrišina citu. Alga par pilnu mēnesi sanāk vismaz 800-1000 eur/mēn. Atbraucu ar 10 Ls kabatā, Bikkel atmaksāja ceļu, arī dzīvošana ir bezmaksas. Viss (6 eur/h), ko tu saņem, paliek tev pašam, arī aviobiļeti uz LV atvaļinājumos (kurus var ņemt ik pēc 8 nedēļām) Bikkel atmaksā.

Gribētu pateikt paldies Bikkelim (un arī AMG HR centram, caur kuriem šajā darbā nokļuvu) par sagādāto iespēju nostāties uz kājām. Protams, visu mūžu jau bez nodokļiem nedzīvosi, bet nu tādā izmisuma situācijā, kādās ar Latvijas algām bieži gadās iedzīvoties, šī bija lieliska izeja. Savu izvēli nenožēloju. Var jau, protams, uz NL doties caur citām aģentūrām, kas piedāvā algu ar visiem nodokļiem, bet pārsvarā tad dzīvošana netiek nodrošināta, un pašam apmēram tikpat naudas vien paliks. Bikkelī tev visu kā ar karotīti mutē ielej, un 5dienās ir pat bezmaksas alus :D

PS. Ja kas, droši varat zvanīt un pajautāt sīkāk - Zane, 29272059.