www.sudzibas.lv bikkel united darbs ārzemēs

bikkel united - darbs ārzemēs

esat strādājuši Holandē Bikkel united? jūs nepamatoti atlaida vai nesamaksāja?Pēdējo 3 mēn.laikā viens cietis un viens bojā gājis no Latvijas-vainīgs Bikkel darbinieks.Brāms piektdien atkal būs Rīgā-GP recruitment ofisā Brīvības ielā...ja kādam ir kas sakāms

S Snaippers 15.07.2014

Mēslu bedre!!!Man draugi tur strādāja un tagad aizbrauca, ko es no viņiem varu dzirdēt, domājat kad slavinājumus, nē!!! Algas mazas un visur kur vien iespējams no algām velk nost, bet tā jau tas būs, strādāt gribētāju daudz, mainās cilvēki ik pa stundai..tapēc jau tā ir, un nekādu garantiju, dabūsi ar ķieģeli pa galvu, vai kā, izmetīs tevi bez maz vai miskastē, bet tas jau viņiem normāli, kurš gan cits rūpēsies, ja ne jūs paši par sevi!! Domājat ar galvu un gan jau kā dzīvē tālāk tiksat, vai arī to pašu SŪRO ALGU nopīpēsat viņu audzētajā marihuānā jūs muļķīši...Varbūt es te pārspīlēju jo pats nēsu bijis tur tajā f****** Bikkel strādāt, bet draugus dzirdot secinājumu daudz.

O orks 28.07.2014

Zane ko tu tur raksti par atvalinaajumiem un apmaksaataam biletēm, Liana nostada fakta priekšā, redz tagad avio biļetes nav par kapeikām nopērkamas un mes jau tik atmaksājam 75 EUR, ta ka es nezinu kā Tev palīdzēt kaut gan līguma jau nav noteikts cik maz vai nemaz Tev apmaksās...nekad nav laika neko risināt vienmēr viņiem darbi pāri galvai, kaut gan tas nu galīgi nav mūsu problēmas...ja tu būsi te kadu pusgadu bez piiksteesanas vinjiem kalpojis tad jau tiksi atvalinajumaa, bet protams datumu tu iisti nevareesi noteikt jo vai nu darbs ir daudz ko veel vajadzeetu kaadas nedeeljas pastraadaat, vai biletes nav nopeerkamas gandriiz pa velti... ar darbu te ir taaaa...ja tiec kaadaa patstaaviigaa darbaa kur sevi paraadi ok, tad nav ne vainas, bet kad tas beidzas, vot tad saakas, kaut kur tevi spraudiis uz kaadu dienu, tad atkal seedi maajaas, bet vinji tik suuta surp cilveekus gandriiz katru nedeelju, jo protams ka liela dalja te aizmuuk aatraak nekaa vinji to veeleetos...karoce pa lielam ir taa ka pret tevi izturas kaa pret nieciibu, un ja taa saucamais piektdienas alinsh kuru tu taapat esi pats nopelniijis ir tik liels dziives stimuls seit straadaat, tad jau jaaa...kaadam na haljavu laikam patiik ne tikai alu dzert...

Z zane85 11.08.2014

Iespējams, ka tie kuri nodarbojas ar Bikkel slavināšanu, pašiem kāds labums atlec, jo zinu, ka vismaz agrāk viņi piedāvāja sistēmu, ja tu uz šo kompāniju atved kādu cilvēku un viņš tur nostrādā vismaz 3 mēnešus, tad bikkel tev solija samaksāt 50 eiro.

P pepija13 11.03.2015

Man pagaidām ilgāk par 1 dienu nav sanācis mājās nosēdēt. Tagad gan pat nedēļas nogalēs ir jāstrādā. Tas nav īpaši patīkami, bet vismaz stabils darbs, kamēr citiem nebija darba sezona. Nezinu, kā tu to s atvaļinājumus Liānai prasīji, bet tagad jāprasa Kristai. Kamēr nav lielā bagāža, tamēr par aviobiļeti nav jāmaksā. Un es visādi esmu lidojusi - arī uz Varšavu un no Prāgas.

C CeeLo 01.06.2015

bljaaviens, tak kads var pateikt, kaa tgd tur ir, ja nu piemeram pa celtniecibai raut uz turieni pa 6 eur/h ?????