www.sudzibas.lv Bestwork Atvešana un gaidāmais darbs.

Bestwork / Kiteschool - Atvešana un gaidāmais darbs.

Tātad,uz e-pasts diezgan bieži nāca vēstules no firmas "Bestwork" piedāvājumu bija daudz, dažādas valstis, dažādi darbi. Tajā mirklī pats meklēju darbu un nolēmu painteresēties. Pazvanīju, pajautāju par darbu, dzīvošanu,bankas kontiem,, utt. Atbraucu uz viņu ofisu, samaksāju 50€ par līgumu, nu labi tas tā, jo sola man 10.80€ stundā, sestdienās svētdienās +200% pie stundas likmes, un par virsstundām +150% darbs esot Nīderlandē apģērbu noliktavā, pilsētā Breda.Pirms braukšanas liek parakstīt vēl līgumu, jau tā laika maz parakstīju nelasot, iesēdos transportā, samaksāju vēl 110€ par ceļu, un braucot runājot ar pārējiem uzzinu ka es vienīgais no tādas firmas un tādā vietā, laigan teca ka ar mani braukšot vēl viens, jo pārējie ar savu transportu brauc, nolēmu paskatīties līgumā, kas tur rakstīts ir, stundas likme ir tā pati, bet darba laiks jau pamainījies, un par virsstundām vairs nekas nav minēts. Atbraucu uz norādīto pilsētu, izlaiž mani ārā pie kaut kādām noliktavām, un parāda virzienu kur man iet, kur es dzīvošu, un istabiņas numuru pasaka, nu labi, aizeju, pasaku ka es tāds un ar kādu mērķi, un ka rezervēta istabiņa. Paprasa dokumentus ievada datus, un saka ka man nekā nēsat, es jau tā satraukts ka nezinu kur iet, ko darīt, un vēl viens pats. Paložņā viņi vairāk, nu labi kaut kas uzpeld, pavada mani uz istabiņu. Tātad piektdien atbraucu, gaidu ziņu par darbu, cikos man pirmdien jāsāk strādāt, un kur atrodas šī noliktava. Ziņas nekādas, šodien, jeb sestdien vēl nekādas ziņas, pazvanu firmai, viņi saka ka atsūtīs visu, bet ziņas tik un tā nekādas, sanāk ka es vienkārši izsviests pie kautkādas viesnīcas esmu, un tālāk daru ko gribu.
Kādas ir jūsu domas par šo situāciju?

Работяга 13.01.2018

Man skiet ka kaut kam jaatbild par to ka suta cilvekus nezin kur.. tas ir pats sliktakais ko izdarija valsts sutot jauniesus kuriem tiko izpelnijas 18 gadu vecumu. Feisbuka tadi kantori aizver komentus tapec ka vinus vienmer apsauka.. /watch?t=1406s&v=uRrvq1zi1yg

Работяга 13.01.2018

Es pats domaju ka tas viss ar darbu nirgasanas par cilvekiem, psrs laikos visa provizija staveja aiz ambara un veikala neka nebija, bet musu laika visus cakare ar darbu...

L Landscape 13.01.2018

Manuprāt, ja ir vēlme doties strādāt uz ārzemēm, tad labāk visu izlemt pašam, nekā paļauties uz visādiem piedāvājumiem.

Q q1969915 20.03.2019

es palavos pats uz sevi un beigas guleju anglijas stacija. ja nav nauda tad vina vispar nebus. ja ir nauda tad bus vel vairak.

R Rudis EU 21.10.2019

Neielaižaties ar vergu tirgoņiem aģentūrām, tur godīgu nav, arī starp ārzemju. Piedzīvosiet tikai vilšanos, labākajā gadījumā. Darbu Eiropā jāmeklē caur EURES un kontrakts jāslēdz ar darba devēju. Tāpat, ja kāds darba devējs piedāvā darbu tikai caur aģentūru, Jūs sagaida min samaksa, garas darba stundas un dārgas kojas, visdrīzāk. Reģistrējaties Linkedin, Indeed un tml. Ja nav slinkums pasēdēt pie kompja, Eiropā darbu var atrast jebkurš.