Rīgas Bērnu Slimnīca - Esmu šokā!

Esmu patiesam soka! Par to tiribu, attieksmi un arstesanu! Aizbraucam ar 1 slimibu un majas jabrauc ar 3 slimibam! Vai ta ir slimnica?Un kad dakteriem saki vienu vinji visu laiku noliedz un pastav par savu, nemaz neklausoties tevi! Apkopejas aizrada kad nav saklata gulta! Kada vinjai darisana? Ja man ir 8 menesus mazs mazulis un vinjs vislaik pie sistemas, man vinjs japieskata. Tad pa kuru laiku var saklat gultu?

U

S smīkņa 09.04.2013

Lindaaa, tavuprāt visi ārsti ir speciālisti visās medicīnas nozārēs? Neesi nedaudz par histērisku? Pašai medicīnisku palīdzību nevajag?

M mamma20 05.12.2013

у меня тоже самое я та самая мать Аркадия Бритикова которай прославился чуть ли не на весь интернет изза его болезни я в этой больнице подчти пол года прожила и толку ноль только всякие болезни подцепляли и упреки получала, самое обидное было что матери пищу не дают и детям до года так же знали бы вы как трудно было мне эти пол года пищи мало ела а врачи гоняют УЖАС . а как системы ным ставили и потом посылают с ребенком в полату главное системы плохо едят или вобще без калёс СТЫД!!! это всё происходило на 8 этаже в дерматологии.

I inese1977 22.03.2015

Vakar biju 1.reizi ar meitiņu slimnīcā. Ko lai saku. Iebraucām ar ātrajiem ap 22.00. Palātā viss vienkopus. Plaušu karsonis, rota vīruss, citas infekcijas. Telpās ļoti silts nebija. Labi, ka mums bija džemperis. Ārsts pie mums pienāca 1.30 naktī. Visu šo laiku tusējām pa slimnīcas gultiņu. Ārste laipna, bet nekādas analīzes nepaņēma. iztaustīja, izklausīja un laida mājās. Ieradāmies, jo mājās ļoti sāpēja vēders un mums ir urīnceļu infekcija. Baidījāmies, ka ir kādi sarežģījumi. Man tomēr gribētos ātrāku un nopietnāku izmeklēšanu, ja reiz bijām slimnīcā. Un bērniņus prasījās sadalīt. Lai tie, kas jau tā slimi nesaķer vēl ko.