Bérnu Slimníca Vieníbas Gatvé - Personāls un apkalpošana

Bērnu Slimnīca vienības gatve 7:30 ierodoties uzņemšana , sagaida miegains kolektīvs , bet meitenes laipnas- kas priecē ;) pēc dokumentu pieņemšanas 7:50, liek uzgaidīt uzgaidāmajā telpa lidz 8:30 ( visu šo laiku aiz durvim dzirdamas personāla rīta sarunas ) tad ierodas ārsts "laipns" ārsts kuram jau laiks baudīt mazbērnu klatbūtni un labu atpūtu jau gadus 10 ka minimums!
Ārstam laikam ar redzi nav tas spīdošais - kas ir pašsaprotami! Un ārsts liek uzgaidīt lidz 9:00 jo tad bus speciālists kas varēs paskatīties ;)

Nopietni?!

T Tong Po 16.07.2016

Klausies, Amigo! Ar mūsu veselības aprūpes budžeta "melno caurumu", kad nauda visu laiku kaut kur pazūd, PRIECĀJIES, ka vēl ir daudz maz zinošs personāls, pie kā vari vērtsies BEZ MAKSAS. Tas personāls, kas palīdz nealiekamajā palīdzībā, uzņemšanā un dežurē pa naktīm, nav tie, kas saņem daudz naudas. Priecājies, ka tas penisjas vecuma ārsts jprojām nāk uz darbu un palīdz bērniem atkal tapt veseliem! Priecājies, par to, ja med personāls, kā tu saki, ir miegains, cerams no bezdarbības - tad tas nozīmēs to, ka nakts bijusi mierīga, un mazajiem tautiešiem viss labi ar veselību. Un kaunies ko pārmest, ja personāls ir saguris pēc smagas nakts, kad daudziem bērniņiem ir bijis slikti!

T Tusja. 18.07.2016

В медицину надо идти не за большими деньгами, а по призванию. За хорошей зарплатой надо идти работать депутатом, а лучше министром.

T Tong Po 18.07.2016

Tusja, tu to nopietni? Tas tāds izdzīvojis padomju laiku sauklis, ka skolotājiem, mediķiem, ugunsdzēsējiem, policistiem - tiem nav jāgaida uz normālu algu, bet jāstrādā idejas vārdā.
Viss. Tā pasaka ir beigusies. Mūsu medpersonālu pārpērk un pārmana pie sevis valstis, kur cilveki nedomā, ka mediķim jābūt noplukušam nabagam!