www.sudzibas.lv Bērnu klīniskā universitātes slimnīca Rupja attieksme, nervozitāte, nespēja komunicēt ar pacientiem

BKUS - Rupja attieksme, nervozitāte, nespēja komunicēt ar pacientiem

Aleksandrs Mikitins nespēj atrast kopēju valodu ar cilvēkiem. Nervozs, nevar uzdot nevienu jautājumu. Komunicējot ar šo dakteri rodas sajuta ka esi kaut kads muļķis, kas uzdod jautājumus. Nav viņam vieta darbam ar cilvēkiem, vel jo vairāk bērnu klīniska universitātes slimnīca. Lai vēršas pie psihoterapeita un paārstē savus nervus un uzlabo savu garastāvokli...) ) )

"rodas sajuta ka esi kaut kads mulkis" - un visticamāk tā arī ir, ja neesi >5 gadus studējis medicīnu, pastāvīgi sekojot līdzi visiem jaunumiem nozarē, u.t.t.
"Nav vinam vieta darbam ar cilvēkiem" - tiešām, nav viņam jāstrādā ar tām histēriskajām mātītēm, kuras pastāvīgi krīt uz nerviem ar saviem jautājumiem, iedomājoties, ka ir gudrākas par ārstu. Lai iet strādāt par vetārstu un pelna lielo piķi ārstējot pūdeļus. Bet tu ar savu bērnu rindu pie speciālista varēsi gaidīt līdz bērna pilngadībai!
"Lai versas pie psihoterapeita un paarste savus nervus un uzlabo savu garastavokli" - un te nu mēs atgriežamies pie "esi kaut kads mulkis". Psihoterapeits neārstē nervus un nav arī klauns, lai uzlabotu garastāvokli. Toties tev būtu ieteicams apmeklēt sākumskolu un nedaudz atsvaidzināt gramatiku! :(((

Y Yagyadev Arya 20.03.2020

Drosi vien ari esi tas nervozais dakteritis, cik darba nervozs tik ari nervozi uztver kritiku! :DDDDD Tev 5 gadus macija un neiemacija, ka ar pacientiem arstam ari jamak atrast valodu. Ja to neproti, nav tev vieta medicina, nav! ;)

L Lilee 27.02.2021

Tikai labakas atsauksmes par so dakteri. Pie izrakstisanas no BKUS visu laipni paskaidroja kadas talakas darbibas pec berna operacijas un ar sapratni atbildeja uz katru manu jautajumu, kuru nebija maz. Atstaja loti labu iespaudu. Lidzjutigs un laipns.

K Katrīna 02.04.2021

Jā, par izrakstīšanas var piekrist. Visu paskaidro.

E exi 09.09.2021

Были у этого хирурга не один раз с различными травмами и вопросами. Опыт общения с доктором лишь положительный. Отвечал на все вопросы очень детально и понятным языком, Объяснял повторно, если переспрашивала. Ребенка осматривал внимательно и бережно. Один из визитов был связан с операцией. Доктор Микитин подробно рассказал, как будет проходить операция. В послеоперационный период тоже наблюдались у него. Хороший врач, замечательно выполняющий свою работу!

K Katrīna 02.04.2021

Mana pieredze ļoti poztiva- harizmātisks un zinošs speciālists. Paldies viņam. Esmu ļoti pateicīga.

к Карина Дзене 29.04.2022

Mana pieredze ir pozitīva ar Dr.Mikitinu.Mūs ar dēlu pienema ļoti labi un esmu ļoti pateicīga.