Bērnu Slimnīca Novietne Torņakalnā

Manam pratam ir pilnigi neaptverami apstakli bernu slimnica....Apstakli vienkarsi kriminali un personals tads ka liekas ka atrodos lopkautuve!!Esmu šokā!! :(

N Nasmnogo 17.03.2007

Nastojaschee GESTAPO!

S shit 22.03.2007

Aizejiet un pastradajat mediku veita lielie kliedzeji par mazako algu Riga ar berneim, tad redzesiet ko nozime stradat ar berneim. neznesto jaundzimuso nodala vien pietrukst 22.masinas, bet visa slimnica 220!!! Ta ka kada varbut runa par klaigaanu uz personalu, esiet laimigai ka vispar kads jusu bebi apskata un nav jagulda zemes klepi!!!Medikis

ē Ērika 26.04.2007

Kā mediķis vispār var uzrakstīt vārdus - esiet laimīgi ka jūsu bebi apskata un nav jāgulda zemes klēpī!!!!!!!!Vai tad šeit iet runa par algu? Tas taču parāda Jūsu attieksmi pret mums vecākiem un pret mūsu bērniem, kuri taču ir mūsu vienīgie.Zinu, ka mediķu darbs nav viegls un to tagad arī neapspriežam, bet no kurienes tāda vienaldzība... to MediķisEjiet taču prom no tās slimnicas kait kur uz naudīgiem veselibas centriem un nesmilkstiet kā kuce.....

L laura 24.06.2008

nu tak nestraadaajiet, ja par maz maxaa. Ne jau mees (mammas) vainiigas, ka valsts mums taada. Hipokraata zveerestaa man liekas nebija mineets atalgojums ...

L Liga 24.06.2008

Tiesam MEDIKI kur paliek zverests, Un es uzskatu ka pie berniem vispar var iet tikai tadi kuriem patik savs darbs nevis tadi uz kuriem paskatoties skats tads ka vini ir iestumti taja slimnica!! Un runajot par zemes klepi- Tie saucamie MEDIKI prieks kam jus macaties tik daudzus gadus ka cik nav dzirdets ka MEDIKU nolaidibas pec ta ari notiek!
Un par atalgojumu runajot- nevajag teikt ka maz nopelnat- cik jus dabujat kukulos jo bez ta vispar lielaka dala nekust ne no vietas??????
Un tu ta Saucamais MEDIKI esi viens no tiem kurus mes labak redzetu ietam neka nakam!!

S Sandra 13.08.2008

Tikko pati ar savu 10 menesus veco delu tiku Vienibas Gatves bernu slimnica. Kadas sausmas! Neviens nenaca parbaudit ne temperaturu, ne maza sistemu pa veselam 4-5 st. Kad sistema tika nonemta un izgajam pastaigaties pa koridoru, mus iedzina atpakal palata, redziet koridora esot visadas bakterijas. Taja pasa vakara ielika musu palata tikko saslimusu bernu, tas redz bakterijas nenes. Kaut gan manam bernam jau visu dienu nebija ne temperatura, ne vemsana, ne kas cits un blakus palatas bija tuksas. Kad gaju apprasities dispecerei kadel pa koridoru staigat nevar, bet palata ieliek tikko saslimusu bernu, uz manim ta sareca, ka es ilgi nevareju attapties. Tadu attieksmi nekad nebiju ne gaidijusi, ne pieredzejusi. Es gaju aizstavet sava mazula veselibu un dzivibu, jo vins jau nevar sevi aizstavet, bet man netiesi pateica, ka vins ir nekas. Dispeceres atbilde bija vienkarsa - liku un liksu. Vispar nedod Dievs ja kadreiz tur vel vajadzetu atgriezties!

L lalla 14.08.2008

Shit! Tu esi CŪKA! Neviens nelika iet strādāt uz slimnīcu! Ej un roc grāvjus vai ej izmēz mēslus kādas tantiņas kūtī. Nē, nu vai vispār tādam lopam jādzīvo uz šīs pasaules? Esmu šokā. Nezinu, kas tu esi viņš vai viņa bet zinu vienu - CŪKA! Izskatās, ka pašam(pašai) bērnu nav!

P pacients 11.09.2008

Tad jau nekas nav mainījies pa pēdējiem 20 gadiem, kad pats biju regulārs 18. nodaļas iemītnieks. Apkopējas bija daudz mīļākas pret bērniem kā medicīniskais personāls. Tāpēc nevajag te par zemo algu čīkstēt, jo tāda attieksme pret pacientiem ir no laika gala.
Tagad māte ar šausmām atceras, cik melnas man bija kājas pēc daudzu nedēļu pavadīšanas slimnīcā. Tik tiešām attieksme kā pret lopiem.

L leila 11.09.2008

Arii es savu 4meenesus veco bebi dabuuju vest uz so slimniicu uz 21.nodalju un attiexme arii taada nekaada un bebim katetru vispaar ievadiija nevis veenaa bet garaam tai un kad laida narkozi viss teceeja garaam-taa rezultaataa bebi tikai sadurstiija, kaajinjas, rocinjas sapampa un palika zilas un medikji pateica-vai, soreiz mees neko vairs nevaram izdariit, brauciet peec 2 nedeeljaam atkaartoti(domaa ka 200km ir nieks ko aizbraukt)

L Liva 04.12.2008

LEILAI - zīdaiņiem un sirmgalvjiem ir ļoti grūti ielikt katetrus ar pirmo reizi, jo viņu vēnas ir ļoti trauslas un līkločainas, bez tam MR (ja nemaldos tieši tā bija procedūra tavā gadījumā) pacienti, kuriem nepieciešama narkoze nav bieža parādība, nabaga māsiņai trūka prakses.
PACIENTAM - uz 18.nodaļu brauci, lai ar basām kājām paskraidītu?? :D lai nu par kuru nodaļu, bet par 18-to esmu pārliecināta - visjaukākais un rūpīgākais personāls, pati ārstējos tur jau gadus 15.
Turklāt, slimnīcā katru gadu kādā no nodaļām un izmeklējumu kabinetiem tiek veikts kāds remonts un citi nepieciešami uzlabojumi, lai tikai bērnu ārstēšanu varētu padarīt saudzīgāku un patīkamāku, ko lai dara, ja valsts nevar piešķirt līdzekļus, lai visu izremontētu un labiekārtotu uzreiz.

P pacients 04.12.2008

Pilnīgi un galīgi nepiekritu iepriekš rakstītam, es pati iepriekš līdz 18 gadiem, veselības problēmu dēļ pat 2 reiz gadā gulēju slimnīcā, un attieksme no visa personāla bija ļoti jauka, draudzīga. Kad es vienmēr atgriezos, mani ar smaidu sagaidija, vienmēr atcerējās. Es vairāk gribēju būt slimnīcā, nevis mājās.