Bērnu klīniskās universitates slimnica(BKUS) - arsti

Aizvedot uz so iestaadi savu mazo 4meenesus veco ziidaini (ar aarsta nosuutiijumu) registratuuras attieksme bija drausmiigi rupja, bet tas veel taa...
nosuutiija uz 21.nodalu-taa ir saistiibaa ar aciim(acu paarbaude, acu traumas utt), manam bernam vajadzeeja iziet magnetisko rezonanci- bet lai to izdariitu- sajaa iestaadee aarstam jaaievada katatra(jo ziidainim so MR veic narkozee)bet aarste, kas to dariija katatru vispaar nebija ieduurusi liidz galam un vispaar nebija ieduurusi veenaa, liidz ar to, kad laida narkozi taa laida cauri, liidz ar to nekas nesanaaca- bebim kaajas, rokas sapamPa un palika zilas.
Taa nu no siis magneetiskaas rezonances apskates nekas nesanaaca- taa vien bija kaa sadurstiija beernu krustu s4eersu rokaas un kaajaas un nekaadaa jeegaa-aizsuutiija maajaas jo redz, mees neko vairs nevaram izdariit, bet viss tikai deelj taa, ka 1 aarste bija nepareizi ievadiijusi so katatru, un gala rezultaataa tas radiija sekas

Nesaprotu kaa veel taadu aarstu var tureet kas nejeedz kur un kaa jaaliek katatra (un tas neesot 1.gadiijums, ka vina katatru ieliek ne taa kaa vajadziigs).
Un tagad nosuutiija ka 22.-23.sept.atkal jaastaajas BKUS atkaartoti-a, kur ir garantija, ka atkal tas viss neatkaartosies-aarste ievadiis katatru nepareizi, samociis sadurstiis beernu, bet un izmekleesanu atkal tuksaa????

S sab 10.09.2008

Mani vispār pēdējā laikā šoķe, ka strāda "mūsu izcilie ārsti". Atruna viņiem ir tikai viena, "par maz maksa". Ja jūs nevarāt normāli strādāt, tad un maksāt jums pat tādas algas, kuras jūs saņemat. No savas pieredzes: vakar radīniecei izrava zobu un pirms tam neprasot par vispārējo veselības stāvokļi un nebridīnot par sekam ievadīja dubultu dozējumu novakoina. Kā rezultātā, pēc diviem stundam cilvēkam tā samazinājas asinsspiediens, ka nokrīta ģībonī. Un tā ir jauna sieviete ar normālu veselības stāvokli. Man arī pusgadu atpakaļ uztaisīja nopietnu operāciju, kura neatbilst diagnozei. Tagad taisos vērsties tiesā, jo gribu tomēr sodīt vainīgos, lai viņiem būtu ar ko nodarboties, nevis tikai kliegt, kā algas mazas.

A Alīsija 10.09.2008

Gribēju izlabot tikai vienu kļūdiņu: vēnā liek katetru nevis katatru.

L leila 10.09.2008

Labi, tam nav jaapieveers taada uzmaniiba, 2 burtu deelj-doma saprasta taapat!

D dillemille 12.09.2008

Pirms kliegt, vajag noskaidrot lietas apstākļus- 1) katetrus vēnā ievada nevis ārsts, bet medmāsa 2) zīdaiņiem vēnas ir ļoti trauslas, attiecīgi katetrs var izkrist jebkurā brīdī. Tāpēc arī nepieciešams, lai pati māte uzmanītu savu bērnu, lai tas nejauši neizrauj katetru 3) pirms vēnā ievada jebkuras zāles, tiek pārbaudīts, vai katetrs atrodas vēnā.
Tāpēc, pirms panikot un noķengāt mediķus, ir jābūt kaut niecīgai sapratnei par šo darbu.

P predo 14.09.2008

Mīlo sab!!!
Zobārstniecībā jau sen vairs nelieto novokaīnu kā anestētiķi.Tas asinsspiediens kritās no adrenalīna un uztraukuma pie zobārsta kopumā.

A Agate 29.09.2008

Par šo iestādi man ir ko teikt.. daudz un ne to labāko. Par visu es jau esmu uzrakstījusi Mozga k-gam iesniegumā - sūdzībā... un vairs neatkārtošos.
Gribu tikai pateikt, ka ļoti žēl noskatīties, ka mūsu LATVIJAS NĀKOTNE - BĒRNI, tiek aprūpēti tik pavirši un vienaldzīgi.
Man arī nemaksā tūkstošus, bet tas nenozīmē, ka klientiem nesmaidu, neuzcienāju ar tēju un neapjautājos, kā iet. Vai man ir tiesības sabozties un purpināt - un aizbildināties ar mazo algu. Kurš veselības aprūpē strādājošiem devis šādas privilēģijas - nestrādāt??!!

N N 29.09.2008

Medicina dargie cilveki garantijas nav nekad. Neejiet tacu uz mebelu veikalu. tur var dabut garantiju

E elinite 12.10.2008

mani peedeejaa laikaa shokee shii iestaade!vedod savu beernu uz turieni, gaidi, ka pretii tevi sagaidiis miilas, jaukas dakteriites, kaa nekaa vedu tacu mazu cilveecinu, bet visaam sejas taa paargrieztas, it kaa mees buutu vinaam kafijas dzersanu un kaarteejo klacosanos iztrauceejusas(:

A Anda 12.10.2008

jaa, attieksme shinii slimniicaa ir fascinejosha!!! vietaa kur jaawalda tikai un vieniigi pozitiivaam emocijaam, valda TAADS negatiivisms!!! nodaljaas straadaa masinjas kuraam aciimredzot ir klimakss vai probleemas personiigajaa dziivee, ko tad nu izgaazh uz mazajiem pacientiem un vinju vecaakiem!!! lai taadas iet straadaat uz morgu!!!

A Aljona 27.10.2008

a vot mi soberaemsja podavatj v sud na boljnicu.oni isportili ziznj moemu rebjonku sdelav ejo invalidom.svolo4i.

L Liva 04.12.2008

Es šajā slimnīcā ārstējos vairāk kā 10 gadu garumā un esmu pabijusi pie visādiem dakterīšiem, uz savas ādas izbaudījusi visdažādākās procedūras un ne reizi nav bijis pie kā piesieties, visgrūtākajā brīdī tiec apčubināts kā pašu bērns un par katru procedūru esmu saņēmusi gan paskaidrojumus gan uzmundrinājumus.
Katram ir savas gaišās un tumšās dienas, nevajag jau visur pa priekšu grūst savas ambīcijas, bet izturēties ar cieņu un laipnību. Ne jau tie mediķi ir tie ''noziedznieki'', arī skolotāji, pārdevēji un citu profesiju pārstāvji mēdz reizēm būt nelaipni, nevērīgi, utt.

P.S. Domāju, ka šoreiz iestāde nav vainīga, ka zīdainim nevarēja ielikt katetru. Arī man katetrs ir likts neskaitāmas reizes, turklāt to darījusi viena un tā pati māsiņa un reizēm trāpa ar pirmo reizi, bet reizēm nākas durt vairākas reizes.Tas ir pilnīgi dabiski.

P poga 15.01.2009

Nezinu, varbuut jums beerni ar taadiem vaajiem nerviem, vai laiki taadi, bet es esmu daudz daudz pabijusi gan shajaa slimniicaa, gan gailjezeraa, kad biju mazinja (apm. 10 gadus atpakaļ) un neviens aarsts vai maasinja man nekaadas psihologjiskas traumas nav iebiedeejushi. Neviens man iipashi neglaudiija galvu un neucinaajaas, bet vienkaarshi, izdariija savu darbu - uztaisiija rentgenu, ielika katetru utt - un viss. Man liekas, ka ja pashi vecaaki iipashi nepsihos par to, kas tur notiek, tad arii beerniem tas neliksies kkas briesmiigs.

I ieva 19.02.2009

Visiem īdētajiem kaut kā vienkārši nav paveicies. Pēdējā laikā, diemžēl, biežāk nekā gribētos nācies uzturēties BKUS, bet visi vienmēr bijuši laipni un uzmundrinoši. Kā jau Līva teica, visiem ir tumšās dienas un nevajag vērtēt slimnīcu kopumā pēc vienas māsiņas, kas no gultas ar kreizo kāju izkāpusi. Tad pēc analoģijas jāsaka, ka visas pārdevējas veikalos ir maitas un konduktori kretīni... Bet nav jau!
Un es nebrīnos, ja zīdainim katetru grūti ievadīt vai neizraut! Tas varbūt ir zīdainis, kas nemitīgi raud, spārdās un kustās...? :p

L liinse 23.02.2009

Mēs bijām BKUS Vienības gatvē 19.nod. - ārstēja nodaļas vadītāja, par viņu vislabākās atsaukmes. Māsiņas gan man nepatika. Bijām ari bērnu Gaiļezerā 6.nod. (tās ir jaundzimušo nodaļas), šajā nodaļā tiku ar savu 4, 5mēn. veco mazuli :)) Tur visas māsiņas, izņemot vienu, ļoooti labas, prot atrast kontaktu ar mazo, māmiņas nomierināt (un, piem., piena māsu mierīgi var izraut no klačošanās un rīta kafijas - nāks ar smaidu taisīt maisījuma pudelīti). Vienības gatves slimnīca man ne īpaši iet pie sirds.

S Santa 11.06.2009

Es domaju ta kad ne tikai arsti ir nolaidigi bet ari medmasiņas.
Saskaros ar tadu lietu ka guleju BKUS viena no dodaļām. Un tas nodaļas masiņas izturejas ļoti briesmigi un dēļ vinu atieksmes man ari pasliktinajas veselibas stavoklis. Un protams mani vecaki centas ko darit gaja sudzejas nodaļas galvenajai masiņai bet vina bija tada kurai nekas neintereseja. Un tad vecaki saprata jau jau šie cilveki man nepalidz un padara visu tika ļaunaku protams mani iznema no šīs slimnicas. Un es sapratu kad šaja nodaļa nekad dzive neveletos atgiesties. Bet protams nakošja slimnica kura guleju mani izarsteja. Bet diemžēl pēc kāda laika nokļuvu taja pašā nodaļa un atieksme bija vel riebigaka un nepatikamaka neka pirmaja reizeun vis skak no gala veseliba pasliktinajas un kad beidzot vecaki saka celt nodaļu ar kajam gaisa tika tad atieksme uzlabojas jo vis personals bija saņēmis brāzienu. taka par savu veselibu ir jakaro ;)

Z Zane 26.06.2009

vienibas gatves slimnicaa nemaz nav magneta rezonansa!!! ka ta zini ka arsts lika katetru un ka nav pirma reize?

B Baibina:) 16.08.2009

Piemzel es BKUS vienibas gatve gulu jau no 4 februara, nu manas domas par so slimnicu ir gan labas gan sliktas, sakuma ielika mani 2 nod. ginekologija, tur visas tik tiesam visas masinas ir vienkarsi super, visas milas, smaidigas, tikai vaig atrast kontaktu, kad mani parcela uz 6 nodalu kiurgija-endikrinologija, man loti nepatika, uzskatu ka 2 nodala bija labak, seit ir 1 masina kuru vnk nevaru ciest un 1 masina kura ir ciesama, ar masinam jauki parunat varu ka teicu ieprieks vaig atrast tikai kontaktu. kad parcela mani uz 20 nodalu- onkologisko nod. vis likas tik neomuligs, nemiligs, bet iedzivojoties ari tur vis ir daudz labak ne ka liekas sakuma tur gan visas masinas milas labas tikai 2 tadas nu tadas, bet ari neko ipasu sliktu nevar teikt.
Par katerem runajot ja tas bija kaut kadas mocibas sakuma jau nevareja atrast venas, bet velak vispar dura kadas 6 reizes kamer iedura, lidz ielika portu jo diognoze bija vezis.
Par arstiem runajot, varu tiekt ta ka kurs ka ieprieks biju muinejusi man noteica diognozi vezis igaju 2 kimijterapijas, un beigas pateica ka nav, paldies Dieam ka nav, sakuma biju loti laimiga k anav, tad dusmojos ka kludijas diognoze, bet tagad esmu sapratusi ka ne jau arsti bija vainigi bet gan labrotorija kura pateca ka plisusi olsuna ir veza suna . Tagad atkal gulu 6 nodala jau kops 17 aprila laikam arste mani ta pati kas ieprieks daktere Egilite, vina ir vienk. fanatstiska daktere tik mila, jauka, var visu sarunat, uzklausa kas tev sakams, nem vera tavu viedokli, tiesam zelta cilveks. Par citam daktere pat runat negribas. Bet arsti ari ir tiri ta neko :) Dazi protams ir galigi garam, bet parsvara ir ok :)

Mamma 16.08.2009

Nu shitais man uzdzen drebuljus, nabaga Baibina! Nu vai arstnieciba Latvija nav galigi garam. Shita izmocit nabaga bernu, pateikt tik nopietnu diagnozi, sadurstit krustu skersu un pec tam pateikt, vai kludina ieviesusies.. priecajies tu dzivosi. Es visu to pasu prdzivoju 25 gadus atpakal Rigas 1 slimnica- no sakuma ginekologija, saspriceja sapigas sprices 10 dienas, tad atveda profesoru, kas pazinjoja ka tas ir vezis - operesim. Pecv operacijas knapi dziva biju, jo dakteriem ar narkoziti bija misejies. 3 diena pec operacijas pazinjo ka stavoklis tikai pasliktinajies, griezisim kruti nost. Bet bailes ka otru narkozi varetu neizturet lika dakteriem apdomaties un atlikt operaciju uz laiku. Mani izmocitu ar nenormalam sapem un parbijusos izlaida majas. Lieki teikt es tur vairs nekad neatgriezos. Esmu dziva un laimiga un ar abam krutitm. Nezinu ka tur bija bet domaju ka diagnoze bija kludaina gan 1 gan pedeja diena. Ja butu vezis, tad manis sen jau nebutu. Lieki teikt ka dakteriem vairs neuzticos un lieliski iztieku ar tautas medicinu.

A Alise 17.09.2009

mes ar manu 2 menesu veco meitinu ari bijam taja pasa nodala, bet mums viss bija labi, dura gan kajas kgan rokas, bet dur nevijs arsts bet masina! un vina mums ari pabridinaja, ka maziem berniniem ir loti gruti atrast venas, un briziem pat neiespejami. tapec jums ta sanaca. un tur nav javaino arsts par sadu ricibu. nevajag jau uz visu skatities tik loti skeptiski, doma masina nesatraucas par to ka vinas vainas del jusu berninam ta bija. vina tacu ari ir tads pats cilveks ka visi parejie! pirms kaut ko tadu izsakiet, padomajiet ari no cita viedokla.