Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Slikts serviss

Bērns ar galvas traumu ar Nmpd palīdzību vakar tiek vests uz slimnīcu. Pediatre ļoti rupja, nelaipna izmeklē, nolemj neveikt ct galvai sakot - ko jūs domājat, ka katram bomzim tagad veiksim tādu pārbaudi? Jūs nopietni? 11gadu jauns bērns uz apledojušas ietves paslīdējis - bomzis? Kāds sakars? Kārtējo reizi pierādījās, ka bez draudiem nekas nenotiek, atliek piedraudēt un uzreiz viss tiek izdarīts un jā, kāda velba pēc tiek veikta neirologa apskate bērnam, kam ir tikai 11 gadu bez vecāka klātbūtnes? Mīļie ārsti! Ja neesat gatavi veikt savu darbu pilnvērtīgi, atbrīvojiet šo vietu kādam, kas savu darbu veiks no sirds godprātīgi!

27.02.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (15)

B Bez_vārds 27.02.2023

Jums vajag ne tikai neirologu, bet arī psihiatru. 11 gadīgs sīkais jau ir spējīgs pats komunicēt ar Ārstu bez māmuliņas palīdzības. Jūs ilgi vēl bērnu ar nabassaiti pie sevis siesiet? Ļausiet viņam elpot un pastāvīgi izlemt? Brīnās, ka bērni lupatas izaug, ja šitādas ja že maķ tēlo pārgudrītes. Ja vajag neirologu, tad vajag. Jums reāli ir kaitīgi dzemdēt! Jādomā nevis ar vaginu,bet smadzenēm.

E Eva Smirnova 27.02.2023

Nezinat konkrētās situācijas nopietnību, turiet muti! Šeit nav runa par vuenkàršu apskati, bet gan daudz nopietnāk un bez sekām tas nepaliks!

R RunčaĶepa 28.02.2023

Vai neesat sajaukusi neirologu ar kādu citu ārstu, piemēram, ar proktologu vai urologu? Kādas sekas varētu būt no neirologa apskates? Uzzinās, ka bērns dabūja pa galvu no vecākiem, nevis nokrita, kā bija teikts?

D Disko persiks 27.02.2023

Mums patiesībā arī nesen bija slikta pieredze ar bkus nmp … ar mazuli, kam 40 grādi temperatūra, aizbraucām uz slimnīcu desmitos vakarā, ar ātrās palīdzības mašīnu. Pēc zālēm temperatūra nokrita uz 37.4 un divos naktī lika doties prom, jo nav kritiska situācija. Mazulim nepilns pusotrs gads

R RunčaĶepa 28.02.2023

Ir saprotams, ka ir baili par bērna dzīvību, bet ir jāsaprot abas puses.
Spriežot pēc teksta, akūts augstas temperatūras stāvoklis tika noņemts, un tad jau jaārstējas mājās, ģimenes ārsta uzraudzībā.
Slimnīcās naktīs strādā mazāk darbinieku, tāpēc nevar visus pacientus izmitināt pa nakti.
Neredzu neko nelikumīgu Jūsu situācijā.

E Eva Smirnova 28.02.2023

Bijāt klàt, ka tā sakāt? Jebkurā gadījumā, tas nemaina faktu par to,ka bija jāveic nekavējoties izmeklējumi, kuri nepieciešami un jā, par neirologu ir atsevišķs stāsts, kur bērns ne vienmēr var pastāstìt nepieciešamās, svarìgās nianses!

R RunčaĶepa 28.02.2023

"bērns ne vienmēr var pastāstìt nepieciešamās, svarìgās nianses!"
Jūs laikam labāk zinat, kā jūtās bērns, nekā viņš pats? Tā ir īpaša telepatiskā spēja?

E Eva Smirnova 28.02.2023

Es viennozīmīgi savu bērnu un visas viņa esošās un iedzimtās kaites zinu labāk par,Jums, bezsmadzeņu radījumu,kuram nav ne mazākās sajēgas ne par bērniem, ne radušos situàciju,kura par laimi veiksmīgi atrisināta!

R RunčaĶepa 28.02.2023

"Es viennozīmīgi savu bērnu un visas viņa esošās un iedzimtās kaites zinu labāk par,Jums, bezsmadzeņu radījumu"

Nomazgājiet muti ar ziepēm, jūs esat pretīga.

T taisnibascinitajs3 28.02.2023

Apskatot Jūsu facebook profilu, uzreiz viss ir skaidrs - vientuļā māte, kuram bērns ir visuma centrs. Bērns jau Jūsu augumā, bet bez Jūsu klātbūtnes neko nedrīkst darīt.

E Eva Smirnova 28.02.2023

🤣🤣🤣 Tas,ka bērns ir mātes augumā nebūt nenozīmē, ka attiecīgajā brīdī viņš ir spējīgs atcerēties svarīgu informāciju, dažādus sarežģītus nosaukumus utt! Audziniet savu un nebāziet degunu, kur neprasa!

Sardele 01.03.2023

Jūs visi esat pār vienu kārti metami šādi komunicējot.
Skaidrs, ka ārsti ir noguruši no Covid + vecākiem, kuri vēlas būt droši par bērna veselību, taču mēdz pārspīlēt.
Taču pateikt, ka 11 gadīgs bērns var sev noteikt diagnozi, tas ir kaut kas no kremļa televīzijas rubrikām: šādu tekstu autori bez šaubām savā pilnbriedā gan jau arī prot sev rentgena uzņēmumu skatoties spogulī uztaisīt.

Jebkurā gadījumā, ārsta pienākums ir veikt savu darbu, nemaz nerunājot par šādu komunikācijas manieri, izslēdzot tv kasti un ieslēdzat smadzenes pārmaiņas pēc dažreiz, dīvāna eksperti.

Sardele 02.03.2023

Parādi tad jau arī savējo Facebook profilu. Kāds vispār augumam sakars ar topiku, cilvēk?

R RXX 28.02.2023

Neirologa konsultāciju nedrīkst, bet starot bērnam galvu - aiziet! 🤘🤦‍♂️

Sardele 02.03.2023

Paklau, cik klases skolā tu izturēji?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes