Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Slikta pieņemšana

10.06.2020 loti nelaipna pieņemšana. Vienaldzīgi darbinieki uzņemšana, it īpaši sieviete.
Ieejot iekšā pat nesasveici ās. Pirmā lieta bija ka skarbā balsī liek iziet vienam no vecākiem. Kad jautāju kāpēc, tad man atbildēja ka tā ir un viss. Otrs no vecākiem palika gaidot turpat lai gan Rindas nekādas nebija.

Vienīgais lielais plus ir loti laipns apsargs..

10.06.2020

Atbilde no Bērnu klīniskās universitātes slimnīca Pārstāvja atbilde 10.06.2020

Labdien, paldies par Jūsu ziņu un novērojumiem, noteikti ņemsim vērā Jūsu nepatīkamo pieredzi, lai turpmāk mūsu apmeklētājiem nebūtu jāsaskaras ar šādām situācijām. Šobrīd slimnīcās ir striktāki noteikumi attiecībā par pavadošajām personām un patiešām līdzi bērniņam drīkst nāk tikai viens no vecākiem, tas ir veids, kā mēs varam ierobežot drūzmēšanos pie reģistratūrām, izmeklējumu un speciālistu kabinetiem un noteikumi ir saistoši arī tad, ja konkrētajā brīdī apmeklētāji ir maz. Šie noteikumi paredzēti, lai pēc iespējas pasargātu mūsu pacientus, ģimenes un darbiniekus no infekciju slimībām un tieši šo un citu noteikumu dēļ, mums tik veiksmīgi izdodas ierobežot saslimstību ar Covid-19. Vēlreiz paldies, ka dalāties arī nepatīkamā pieredzē, tas mums palīdz mainīties, lai pacientiem un ģimenēm būtu pozitīvāka pieredze, esot slimnīcā.

E