Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Slikta attieksme

Vakar meitai kurai ir tikai nepilni 2 gadi bija pirmā operācija (adenoidu) . Viss, kaa parasti slimnīcā bija jāierodās 07:00 (bijām 07:03) priekšā reģistratūrā bija jau 5 bērni kopā ar vecākiem nācās gaidīt apmēram 30 minūtes, tad piereģistrējamies un devāmies uz nodaļu, kur nācās gaidīt apmēram 10 minūtes līdz mūs ielaida nodaļā pēc tam mūs aizveda uz palātu (sākumā bijām vieni paši), bet pagāja apmēram 15 minūtes, kad vienu pēc otra salika ar mums kopā vēl 4 bērnus kopā ar vecākiem. Pēc 15 minūtēm atnāca ārsts, kas mūs apskatīja izstāstīja visu ... 08:35 paņēma meitu uz operāciju. 09:35 viņa bija atpakaļ palātā, tad sākās 2 māmiņas, kas palātā priekšā atradās savā starpā skaļi sarunājās, vēl kāds izdomāja pa telefonu sākt runāt utml. Vispār godīgi sakot vājprāts, kas bija jāpiedzīvo manai nepilnus 2 gadus vecai meitai.
Un pēc visa šī rodās jautājums.
1. Kādēļ BKUS saka, kaa jāierodās 07:00 reģistrēties ja ātrākais, kad ārsts Tevi apskata ir pēc 08:00 !?
2. Kādēļ pirms tik nozīmīgiem izmeklējumiem saliek 2 gadīgos kopā ar 10,12, 15 gadīgiem bērniem. !?

Komentāri (5)

veesaa007 11.04.2018

Ja šis tev liekas vājprāts, tad jādomā, kādā burbulī vai izolētībā tu dzīvo? Atbildot uz jautājumiem (kaut atbildes ir acīmredzamas)- 1) pats/ pati teici, ka reģistratūrā gaidīji 30 min rindā. Atnāktu vēlāk, iespējams rinda būtu vēl garāka, attiecīgi nokavētu ārsta vizīti, plānoto operācijas laiku utt. 2) slimnīcā vietas ir tik, cik ir. Iespējams, ka bērnus liek palātās kopā pa diagnozēm, ne pa vecumiem. Pieļauju domu, ka pēc pāris stundām tāpat izrakstīja no slimnīcas, tā ka vajag saprast arī citus un kaut nelielu pacietību. p.s. kas traucēja palūgt blakus esošās māmiņas sarunāties klusāk? Jeb par to arī ir atbildīga slimnīca?

M Marcix Marchello 11.04.2018

1. Kas BKUS traucē noteikt konkrētu laiku, kad jāierodās un uzreiz var piereģjstrēties nevis 30 min jāgaida ar bērnu starp citiem slimiem bērniem !? Kas atbildēs ja viņa, ko saķers !?
2. Par vietām attiecīgajā nodaļā Tu kļūdies jo vietas tur vēl bija konkrēti 15, 16 palāta bija tukšas,
3. Kas traucēja palūgt, lai klusāk runā !? Nekas tikai zinot kādā valstī dzīvojam tas visticamāk būtu beidzies ar konfliktu nevajadzīgu.
4. Jaa par šo ir atbildīga slimnīca jo ja Es maksāju šajā valstī nodokļus. Es sagaidu arī atbilstošu attieksmi nevis, kaa pagadās,

T Tong Po 12.04.2018

Es maksāju nodokļus... visi slāvi skrien un klaigā - es maksāju nodokļus, es maksāju nodokļus, man davaj tagad visu bez maksas, man tagad visu krievu valodā, man tagad viskautko vēl. Puse Latvija nodokļus nemaksā. Varu derēt, ka zini 100 un vienu, kas nodokļus nemaksā! Ej bļa pie viņiem un dakterē, ka dēl viņiem mūsu bērnu vesleības aprūpe ir zemākā līmenī, nekā mūsu bērniem tas pienākas! Lohs!

Bērnu klīniskās universitātes slimnīca Pārstāvja atbilde 11.04.2018

Labdien! Lūgums, norādot kontaktinformāciju, nosūtīt situācijas aprakstu un jautājumus šeit: https://www.bkus.lv/lv/content/uzraksti-pateicibu-vai-sudzibu-0

Lai jauka diena!

T Tong Po 12.04.2018

"Gudrajam" marchello derētu saprast, ka ārstam darbs nav tas pats kā tev klerkam tupēt pie rakstāmgalda. Vai gribi, lai tavam bērnam operāciju pārtrauc nepabeigtu, jo redz, operācija ir ilgāka nekā ieplānots un jāiet pie nākamaā pacienta sekojot grafikam?
Kas tu bļin par vecāku, ja kā lohs nevari slimnīcas palātā citiem vecākiem un lielākiem bērniem-pusaudžiem palūgt, lai uzvedas klusāk, jo mazam sīcim pēc operācijas tāpat smagi? Kā lohs [slēpt]@ nāk tik netā sūdzēties!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes