Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Pateicība

Šī nebūs sūdzība, bet gan liels paldies šodienas 19.08.22 gada ķirurģijas nodaļas darbiniekiem. Mūs sagaidīja un aizveda uz palātu brīnišķīga medmāsiņa, vienmēr viņa mums uzsmaidīja, kad pastaigājāmies pa koridori.
Aleksandrs mikitins - mūsu ķirurgs, super ārsts... Viņš dēlam pat iedeva "sit pieci" kas šķiet, mazs sīkums tomēr mans brašulis sajutās drošāks.. Pēc operācijas medmāsiņas izrādīja interesi un tiešām bija sajūta, ka viņām rūp mana dēla stāvoklis... Lai gan vēlējāmies jau doties mājās, mūs nelaida, jo dēls vizuāli neizskatījās labi vēl. Super nodaļa. Man prieks, ka tika padomāts par spēļu istabu, kas mums lieliski noderēja, jo 2h gaidījām ķirurgu. Ņemot vērā +30laukā, iekšā bija ļoti laba ventilācija un tik patīkams gaiss. Nav kur piesieties. Dēls ne reizi neieraudājās, super. Par to jums liels paldies, par prof. Padarītu darbu. :)

19.08.2022

P