www.sudzibas.lv Bērnu klīniskā universitātes slimnīca Neprofesionālā attieksme no darbinieka, Aleksandra Mikitina, puses

Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Neprofesionālā attieksme no darbinieka, Aleksandra Mikitina, puses

Aleksandrs Mikitins - rupja, neprofesionālā attieksme, bezjēdzīgs ārsts. Pēc īsas konsultācijas rupji aicināja mani un 2 mēnešus vecu bērnu, pliku, iziet gaitenī. Sakot, ka nevēlas gaidīt, kamēr viņu saģērbs. Lai gan vizītes ilgums bija kādas 5-7 minūtes. Tālāk šis cilvēks atvēra durvis, aicinot iekšā nākamo pacientu, lai gan mēs vēl nebijām aizgājuši. Ar iepriekšējo pacientu viņš bija diezgan laipns, kaut arī varu kļūdīties, jo dzirdēju tikai neilgu sarunas fragmentu.

Būtu jauki uzzināt no slimnīcas pārstāvjiem, kas varētu būt par iemeslu rupjai uzvedībai. Pēc kādiem kritērijiem jūsu ārsti izvēlas, ar kuru no klientiem ir jāuzvedas rupji?

Par ārsta prasmēm īsti nav ko teikt, mūsu gadījumā viņš izrādījās bezjēdzīgs un gribēja pēc iespējas ātrāk tikt no mums vaļā.

26.08.2022

B Bez_vārds 27.08.2022

acīmredzot jūs bijāt neinteresanti.

ž Žanis pieci pieci 27.08.2022

es gan teiktu viņa bija "wow",
šitā uzrakstīt...

P pagpag 27.08.2022

Kas par muļķībām, kādi "pliki gaitenī"?!? Mierīgi, nesteidzīgi saģērbtos kabinetā, mīļi runājoties ar savu visdārgāko Mīļumu, onkuli Sašu vispār neievērodami! ;-)

B Bez_vārds 27.08.2022

Manuprāt, šī ir psrs laiku māmiņa, kurā ir kompleksaina un baidās no visa kas notiek kabinetā un ārpus tā 😁😁😁 vai vienkārši nemāk fiksi ģērbt 😁😁😁

T taisnibascinitajs3 28.08.2022

Interesanti, cik tad daudz drēbes gribat vilkt 2mēnešus bērnam šitādā karstumā? Uzvelc pamperu un nes ārā no kabineta.