Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Nepareiza diagnoze

Esiet uzmanīgi kad jūsu bērns tiek pie "ārstes" Dr. Elina Aleksejeva. Damite nemāk precīzi noskaidrot kas bērniņam kais un liek dzert antibiotikas. Pēc dažam dienam raksta ara no slimnīcas ar atbildi - " Bērniņš ir vesels un nav vajadzības viņu te turēt" , pabeigsiet mājas antibiotiku kursu! Uz pārbaudi atnākam pie Ģimenes ārsta,jo pēc mūsu skatiena bērniņam labāk tā ari nav palicis. Izrādās antibiotikas kuras mēs izgajam kursu mums nelīdz,jo mums ir pavisam cita saslimšana un ir jādzer citādas zāles. Jautājums: ka tāda damite kļuva par ārstu?

S santazuse 08.12.2016

Kaut kāds sviests! Neticu nevienam vārdam!!! Daktere tiešām smuka, tāpēc laikam nepatika, jo vadās pēc principa,ka gudrība un skaistums reti, kad iet kopā! Sirsnīga, iejūtīga un gudra daktere, esam miljons pateicību viņai parādā!!!

M Mateika 11.03.2017

Absolūta nepatiesība par dakteri! Dr Aleksejeva ir bezgala rūpīga, zinoša un sirsnīga daktere! Sūdzētājai pašai ar galvu viss nav mājās, cik var saprast no citām sūdzībām šajā portālā!

D.Aleksējeva ir vislabākā daktere, kuru esmu satikusi savā dzīvē. Šī daktere ir mūsu dēliņa sargenģelis.

V Vika43 11.09.2021

Vislabākā, visiejūtīgākā daktere, kādu jebkad dzīvē ir nācies sastapt! Var jau gadīties, ka antibiotikas nepalīdz un ir jāmaina, ārsts taču nav Dievs un visu vienmēr paredzēt nevarēs!