Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Nekompetence

Šodien 6.12.2021. bijām ar dēlu BKUS pie dr.Rinkužas,kaut gan viņu par dakteri negribētos saukt.🙄
Septembra beigās BKUS veicām dēlam USG vairogdziedzerim.Kārtējà ikgada pārbaude un tad seko vizīte pie endokrinologa.Šoreiz USG bija pasliktinājies.Kā arī vizuāli viena kakla puse bija palielinājusies izteikti.Dakteris ieteica vajag apmeklēt endokrinologu,iespējams vajadzīgas zāles šoreiz būs.Tajā pašā dienā reģistratūrā arī centos pierakstīties pie mūsu dakteres,bet nekā.Līdz gada beigām pilns un par maksu arī.Tikai par maksu piedāvāja Irēnu Rinkužu.Labi,nav jau variantu.
Šodien kronis bija visam.
Jau ienākot R3 reģistratūrā,pēc pacienta kartes saņemšanas un dēla svēršanas,mērīšanas,jutu,ka nebūs labi.Pirmais bija-auduma maskas neder.Vajagot medicīniskās.Aizgāju uz reģistratūru un jautāju,kapēc mūs par to nebrīdināja jau ienākot?Atbilde bija klusums.Tātad nav tādas prasības.
Pie kabineta durvīm atnāk Rinkuža un jautā par covidu utt.Saku,ka mēs esam pārslimojuši.Kad slimojāt?Saku pusoktobrī,bet tagad jau decembris.Manu atbildi izlikās,ka nedzird.
Kad padzirdēja no kurienes esam,tad sekoja uzbrauciens-nu ja,jums tur covida galvaspilsēta🙄Atbildēju,ja?Jums Rīgā covida nav?Atbildēja,ka Rīga vispār miskaste esot!
Izmērīja dēlam ar šaujamo termometru temperatūru,esot 37.1🙄😂Zinu,ka tieši šis termometrs melo,jo man darbā tieši tāds pats un reizēm viņš rāda,ka es jau auksta esmu😅
Iesauca kabinetā.Iedeva man gadu veco izrakstu,kas man pašai uz rokas ir.Tā arī nesapratu,ko man ar viņu darît.Pataustīja dēlam kaklu vai nekas nesāpot.Viss.To ko runàja,to runāja tikai dēlam,bija sajūta,ka manis kā mammas kabinetā vispār nav.Tāda augstprātīga un nievājoša attieksme.
Pajautāju kā tad ir pēc pēdējās USG,ka pasliktinājies viss.Nē,esot viss kārtībā,esot uzlabojumi.Tikai
Kā tas ir iespējams?Viens ārsts saka vienu,otrs citu?!
Uzrakstīja hormonu nosūtījumu un tas arī viss.10 minūtes par 31€.Ko tik neizdarīsi.
Cik gudri atbraucām,tik gudri aizbraucām.Pilnīgi bez jebkādas informācijas,kas ir,kas nav.Kā tālāk rīkoties.
Atbraucot mājās pameklēju atsauksmes.Mati ceļas stāvus,cik daudz un ne tās labākās!Kauns par tādu vīzdeguni,itkā mēs tāpat vien atbraucām garo gaisa gabalu,lai patraucētu princesi.
Neiesaku šo ārsti🙄💩

07.12.2021

Atbilde no Bērnu klīniskās universitātes slimnīca Pārstāvja atbilde 09.12.2021

Labdien! Bērnu klīniskā universitātes slimnīca atvainojas par radušos situāciju! Lai rastu risinājumu, aicinām ar mums sazināties, sūtot ziņu uz e-pastu [email protected], un norādot informāciju, kas ļautu atpazīt konkrēto gadījumu, kā arī Jūsu kontaktinformāciju.

J Jūlianna 23.12.2021

Diemžēl līdzīgi bija jau gadu atpakaļ. Meita bija Ācu klinīka pie ācu ārsta, ortometrista, fantastiska pieieja, ar smaidu, humoru un pozītīvu, pēc 1,5 stunda uzreiz. bija pieraksts pie dr.Rinkuža. Ņemot verā ka meitai iepilināja pirms tam acis, acis nedaudz asaroja. Ienacam , sežam gaidām visur ir dezinfekcijas smaka un atverts logs prēti kabinetam. Man astma, saku nedaudz klēpot, meita sak šķaudīt.Pirmkārt auksti un sajūta, ka apstradāja visu ar spaini dezinfekcijas līdzekļi. Es jautāju, vai tas normāli, ka koridorā tik specīga smaka? Atbilde-Covid taču, Jautāju, vai mēs varam ienakt kabinetā, nav iespējams gaidīt šeit, ļoti grūti elpot. . Skaidroju ka es no astmas, kad ilgi maska uzcsējas saku klēpoju un meita no smakas divus reizes šķaudīja, ka tiko bija pie ācu ārsta. Ārste teica, jūms jāpierakstās cita datumā...Es viņai jāutāju priekškam tad mēs atnacam, jūs varat vismāz rezultātu pārbaudīt? Labi, dodiet, bet meita, lai paliek koridorā. Viņa nevar ienakt, jūsu meitai nav maskas. Atbildēju viņai pēc līkuma drīkst, viņai 6 gadi. Nē, lai viņa paliek koridorā. Es ātkal nevaru saprast, stastu, ka nevaru atstat viņu vienu! Pēc līkuma, pat nerunāju par to, ka normāla mate nevar atstat vienu.Man acis bija uz pieres. Līkumā visur atļauts, PII ja ir 6 gadi, ārstei savi noteikumi.
Nē, varat atstāt atvertu durvi. Iedevu analižu rezultāti, daktere nozīmēja citus un teica pierakstīties citā reizē...paņemu no viņas izrakstu par konsultāciju,(5minutes) ar nosūtījumu uz 2 papildus analizem, ieliku soma aizgaju prom. Atnacu pie GA skatos izraksta. Divi teikumi- meita un mate slimo klepoja, dokumentis mate noradīja, ka bērns ir vesels. Konsultācija bija par ko vispār? Par skaidrošanu un dezinfekcijas līdzekļa elpošanu? Ja dakterei tik baidās saslīmst, varbūt tad lābāk mājā sedēt izolācijā, nevis strādāt bērnu slimnīcā un katrā bērnā redzēt slīmību un draudes sev...nekad vairs pie viņas neiešu...nekad

J Jūlianna 23.12.2021

Pat vards varda uzrakstīšu šeit
"Med.personāls aizrāda, pacientes māte un paciente klēpo šķauda"-( nedaudz klēpoju es, uz skaidroju ka man ir astma).
"MEITENEI IR IESNAS"-. Kur viņa ieraudzīja iesnas, joprojām nav skaidrs. Droši vien dakterei ācu redze it labākā nekā Ācu ārstei, ācu ārsta medmasai, kurā pilināja ācis un pārbaudija apparatā un vēl ācu ortometristam, kūrš veica ilgu pārbaudi īsi 40 minutes-stundu iepriekš vizitei pie dr.Rinkužas.
"Meitene kategoriski atsakas lietot masku"- meitai 6 gadi.
"Mate ir atzīmējusi ka abas esot veselas"- UNN, ja mēs esam veselas, ko tad jāraksta. Visu šo brīnumu es ieraudzīju zem Rekomendacijas...