Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Negodīgs darba devējs

Strādāju 2 gadus atpakaļ bērnu slimnīcā sportā kompleksā un aizgāju nenostrādājot 1 gadu, jo strādāt bija neiespējami. Tā saucamā virsmāsa Inta R. Visu laiku skrēja visur un apsaukāja. Viņa pat varēja kliegt uz pacientiem uz ko mēs saņēmām daudz nepatīkamus komentārus no pacientiem. Daudz darbinieku aizgāja pirms un pēc manis. Virsmāsa ielika savas draudzenes tur, kuri vispār nemāk strādāt. Nekompetenta un psihisko stāvokli viņai arī labi būtu pārbaudīt. Vakardien draugs ar savu bērnu sportā kompleksā bija uz pārbaudēm un izjūta visu nepatīkamu pieredzi. Slodzes testa kabinetā bija dzirdami kliedzieni, pēc brīža no turienes izgāja gados veca sieviete, draugs pajautāja, kā var tā kliegt bērnu priekšā, jo bērns tajā brīdī bija iekšā. Uz ko bija dzirdami lama vārdi. Pajautājot, ka viņu sauc viņa pateica Inta. Nešaubos, ka tas bija tā paša virsmāsa Inta R.

03.03.2022

Atbilde no Bērnu klīniskās universitātes slimnīca Pārstāvja atbilde 04.03.2022

Labdien! Kvalitatīvai situācijas izvērtēšanai, aicinām informāciju iesniegt kādā no oficiāliem saziņas kanāliem, piemēram, Bērnu slimnīcas mājaslapā, pēc iespējas precizējot faktus. Sūdzību iespējams sniegt šeit https://www.bkus.lv/lv/content/uzraksti-pateicibu-vai-sudzibu-0

S solvita bernane 03.03.2022

Es arī ar savu bērnu redzēju, ka tur māsas kliedz viens uz otru, ka viss gaitenis dzird un kaut kada veca sieviete ar sarkaniem matiem skrien un kliedz uz pacientiem. Pēc ta visa negāju uz turieni un ar savu bērnu dodos cita vieta uz pārbaudem.

P Palīgs neskaidrajiem 04.03.2022

Pilnīgi skrienot kliedza, ja? Un ar sarkaniem matiem? Gandrīz jābrauc apskatīties...