www.sudzibas.lv Bērnu klīniskā universitātes slimnīca Neeksistējošās plānveida operācijas

Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Neeksistējošās plānveida operācijas

Bkus torņkalnā plānveida operācijas būtu tikai godīgi pārdevēt tām atbisltošākā nosaukumā, jo plānveida operācijas netiek veiktas. Ja nevarat nodrošināt plānveida operācijas, tad būtu tikai godīgi par to informēt pacientu - ka operācija notiks varbūt, bet tā kā akūtie pacienti ir un būs prakstiski vienmēr, tad šī plānveidu operācijas iespējamība ir ļoti rets varbūt. Savādāk tās definējot kā plānveida, arī potenciālais pacientus un viņa vecāks plānveidā ieplāno savu laiku, iespējas un līdzekļus lai nokļūtu rīgā uz šādu operāciju. Man divi šie tukšie braucieni ekskursijā uz bkus izmaksāja pāri pa 120 eur, kurus pilnīgi noteikti man neviens nekompensēs, bet ja reiz būtu bkus tik korekti un rēķinoties ar pacienta rocību par šo varbūtību informējuši, būtu meklējusi iespēju veikt šo operāciju citā pilsētā, kur ir vairāk par vienu operācijas zāli un vienu ķirurgu, kuri bezpārtraukuma it kā ir 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā aizņemti ar akūtajām operācijām.

16.05.2019

Atbilde no Bērnu klīniskās universitātes slimnīca Pārstāvja atbilde 16.05.2019

Labdien, paldies par Jūsu ziņu. Mēs ļoti vēlētos izskatīt šo gadījumu un noskaidrot, kādēļ Jums radās tik nepatīkama situācija. Lai to izdarītu, vai varam lūgt Jūs rakstīt epastu uz [email protected] ar jūsu un pacienta vārdu un sīkāku aprakstu - kad braucāt, uz kādu operāciju. Tas mums palīdzēs noskaidrot, kur un kādēļ radusies kļūda. Liels Jums paldies.

K

K Kate1981 16.05.2019
2.nodaļa (Bērnu ķirurģijas nodaļa)

Pēc tam, kad otreiz tiek atteikta plānveida operācija, jo vienīgā operācijas zāle mūžīgi esot aizņemta, 2.nodaļas māsiņas atsakās atslēgt nodaļas durvis, lai ļautu man atgriezties mājās. Kāpēc? Kurš likums ļauj pacientu ieslodzīt nodaļā? No manis tiek prasīts rakstīt rakstveida atteikumu no operāciju. Cik idiotiskai ir jābūt sistēmai lai prasītu rakstīt atteikumu no tā, ko paši nespējat nodrošināt!? Es NEATSAKOS no operācijas, jūs ATSAKĀTIES to veikt.

C critical thinker 16.05.2019

kaut kas te emocijās izskatās pārprasts