Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Krāpšana

Teritorijā drīkst iebraukt ar auto un uzturēties bez maksas pus stundu.Izbraucot bija jāgaida rindā,kad pienāca mana kārta man paziņoja ka esot jāmaksā,Kad jautāju kā tā,, atbildēja ka esot 1min.virs atļautā laikā.Teicu,kā vai tiešām dēļ 1 min,ko ne manas vainas pēc gaidīju jāmaksā?Apsargam bija vienalga.Samaksāju 1 eiro,bet čeku neiedeva.Vai tā nav cūcība?

06.02.2021

Atbilde no Bērnu klīniskās universitātes slimnīca Pārstāvja atbilde 09.02.2021

Bērnu slimnīcas teritorijā darbojas automātiskā automašīnu numurzīmju reģistrācijas sistēma – tā fiksē automašīnas iebraukšanas un izbraukšanas laiku, aprēķinot noteikto teritorijas izmantošanas maksu. Caurlaižu inspektori to neietekmē. Nelielais sastrēgums, kas todien bija izveidojies pie izbraukšanas vārtiem, bija saistīts ar priekšā braucošo satiksmes dalībnieku stāvvietas apmaksas veikšanu. Šos maksājumus reģistrējam un par tiem vienmēr piedāvājam apmaksas čeku. Tas, vai to no caurlaižu inspektora paņemt, ir klienta ziņā. Šajā konkrētajā gadījumā cilvēks pats, skaidri paužot savu izvēli, no apmaksas dokumenta atteicās.

V vitols 06.02.2021

Apsargam eiriku kafijai vajdzēja.

Purva Ezelis 06.02.2021

Vai es kâdam sīcim iekodu?

M Maya maya 06.02.2021

Kārtējais burta kalps. (Apsargs)