www.sudzibas.lv Bērnu klīniskā universitātes slimnīca kontakti ar slimnīcu nodaļām vai ārstiem

Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - kontakti ar slimnīcu nodaļām vai ārstiem

Šai sūdzībai nebūs ne čeku ne failu.Runa ir par parastu sazināšanās iespēju ar ārstniecības vietu.Mana meita bija stacionārā.Pēc izmeklējumiem kuri norisinājās 2 nedēļas tika izrakstīta.Izrakstu nedabujām,jo laikam kaut kādas analīzes vel nebija.Teicu kad( pie mūsdienu datorizācijs laikmeta) lai izrakstu atsūta uz e-pastu ģimenes ārstam vai man.Tas neesot iespējams.Izsūtīšot pa pastu 10 dienu laikā ierakstītu vēstuli man.Samaksāju prasītos 2 eiro kasē,uz konverta savu adresi un gaidu vēstuli.Meitu izrakstija no 4 nodaļas 21.oktobrī.Izrakstu neesu vel jo projām saņēmusi,pizvanīt un pavaicāt vai ir izsūtīts un kad nav iespējams,jo AR BĒRNU SLIMNICAS NODAĻĀM nav iespējams sazināties.Nav neviena nummura ne ar vienu nodaļu. Tāda sajūta kad slimnīca ir kāds slepens valsts nozīmes objekts ar kuru nedrīkst sazināties. Esu palikusi bez izraksta ko iesniekt ģimenes ārstam un pats galvenais bez analīžu rezultātiem.Tā slimnīcas mājas lapa ir ne kam nederīga ar vienu reģistratūras nummuru.

Atbilde no Bērnu klīniskās universitātes slimnīca Pārstāvja atbilde 07.11.2016

Labdien! Lūdzam savu jautājumu uzdot šeit, norādot arī kontaktinformāciju:https://www.bkus.lv/lv/write-us#down
Tāpat,lai šo jautājumu noskaidrotu, ir iespēja zvanīt uz reģistratūru, .
Lai jauka diena,
Bērnu klīniskā universitātes slimnīca

S santazuse 08.12.2016

Te laikam var rakstīt jebkurš ko grib un par ko grib īpaši neidziļinoties un apliet cilvēkus ar mēsliem, Izlasīju šo, un domāju, kāds tupums un absurds! Mani bērni ir šīs dakteres izauklēti un uzpasēti, vienmēr atsaucīga, ļoti gudra. Ārsts ar lielo burtu, cilvēcīga un ļoti sirsnīga! Nonācām tieši pie viņas dauzdo ieteikumu dēļ un esam pateicīgi par to!!!