Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Ārstu darbība

Gribu pastāstit ka izturas Bērnu klīniskā universitātes slimnīcā pret zidaiņiem.Manu meitiņu 3 menešus jaunu nosūtija uz vienības gatvi.Tur mūs uzņemšana parbaudīja un nosūtija uz 3.nodaļu.Nodaļa ir ka cietuma.Ja viens vecaks atrodas pie berna tad otrs nedrīgst atrasties.Ārstu attieksme ar ir vienkarši briesmīga.sie pat nevar vecakiem pateikt kas zidainim par vainu.Ka jautat sac ta arsti noversas un skrien prom.Kad aizvedu 3menešu jauno zīdaini uz asins analīzem bernu mocīja nepilnu pusstundu.Pēc tam atdeva zīdaini un aizgaju uz palātu.Vēlak pargerbjot zīdaini ieraudzīju ka zīdainim ir viss plecs zils no žņaugas.Zilums apmeram 4x8cm liels.Ja nevar noņemt asinis no rokas tad beigas bija centušies no kajas vēnam noņemt.un to ar ieveroju kad bernu pargērbu.Tā lūk izturas pret zīdaiņiem šajā slimnīcā.

R rita 31.01.2010

Nu es tomēr gribētu oponēt- bērniem līdz gada vecumam vēnas ir aptuveni kā diedziņi un bieži vien nav redzamas, līdz ar to katras analīzes ņemsana ir ļoooti sarežģīts process!! Uz rokām tās ir vēl sliktāk atrodamas, bet uz kājiņām ir labāk, tāpēc ļoti bieži veicot operāciju liek katetrus uz kājiņām lai lieki nemocītu bērnu uz rokām.

Par tiem zilumiem- nu vajadzēja tomēr to žņaugu atlaist ik pa 5 min un tad arī pēc pus stundas nebūtu zilums...tur diemzēl jums taisnība.

A Anna 31.01.2010

Vajag vērst sūdzibu pret konkrēto nodaļu, nevis pret slimnīcu. Es ar savu bērnu biju 9. nodaļā un tur var būt klāt abi vecāki . Pa nakti ne, bet pa dienu gan un neviens nedzen prom. Arī mainijāmies kad vajadzēja un bija kad personāls pieskatija manu bērnu, kad man bija nedaudz jāiziet no nodaļas.

A Agnese 31.01.2010

Veselibas inspekcija Klijanu 7

S Sandis 01.02.2010

3. nodaļa nevar atrastie abi vecāki pie berna. Un tapat ta attieksme šinī nodaļā vienkārši ir briemīga. Kādam kaut ko pajauta māsiņai vai dakterim tad skatas ar lielām acīm vai neapmierināti atbild. Par šo nodaļu varēu raxtīt daudz.

P Peka 04.10.2016

Arī mums ar dēliņu nesen tur nācās pabūt... Par BKUS 3.nod. nav neviena laba vārda ko pateikt. Attieksme kā pret suņiem!!! Arī bija problēma, ka otrs vecāks nedrīkst atrasies palātā pie bērna. Pat operācijas dienas rītā mani no rīta atteicās ielaist, jo tētis jau bija pie bērna... To 10.dienu laikā, katru dienu bija jāpiedzīvo jauns šoks un asaras, ar kādu attieksmi tur strādā medicīnas personāls... Nožēlojami... Nekad mūžā nevienam, arī mums, nenovēlu tur nokļūt... Biju jau nobriedusi pieteikt sižetu Bez Tabu, kas būtu satriecošs stāsts!!!

V viktors 01.02.2010

Beidz rakstīt stulbības - zīlums pēc žņauga ir normālā parādība un zīdaiņiem vēnas ir baigi sīkas, tā ka labi vispār izdevas paņemt analīzi. Un diagnoze būs izraksta nevis to jajauta dakterim nodaļā kuram turpat vēl 50 bērnu!

B bijušais šoferis 01.02.2010

Nezinu par 3. nodaļu, bet 1.nodaļā 3x dienā māsiņa ienāk palātā un liek kaut ko sakārtot tajos 4 m2, kur atrodas 2 bērni ar mammām, BET...ne reizi pa dienu nepajautāja kā bērns jūtas, kur nu vēl apskatīja, kaut bija ievietots uz novērošanu... Un nodaļas vadītājs dr.Enģelis labprātāk dzēra kafiju ar māsiņām un atbildēja, ka ir viens pa pus slimnīcu, nevis pēc vecāku lūguma apskatīja bērnu. Un vēl ģeniāla frāze no viņa mutes: "protams, ka bērnam nav labi, te ir slimnīca, te nevienam nav labi!!!" Mana bērna vaina nebija tik liela kā sākumā šķita, es pēc 2 dienu vienaldzības parakstīju papīru par bērna izņemšanu no slimnīcas...Un par Gaiļezera bērnu slimnīcu saku visu tikai to labāko...kaut gan tur nav iespējams griezties ra visām kaitēm. Un smagākos gadījumos Vienības gatve paliek kā vienīgais iespējamais glabiņš pa visu Latviju...lai cik tas skarbi arī nebūtu...

V Veronika 02.02.2010

Nezinu nodaļu, bet, kur ar vēdera slimībām liek, apendiku utml. Vismaz pirms 7 gadiem tur bija šausmas trakākās. Slimā nodaļas māsa neļāva bērniem diendusu zem segām gulēt, tikai zem plānās, taču tad jau bija vēls rudens un palāta vēsa. Nekas nedrīkstēja atrasties uz bufetītes (bet priekš kam, tad viņa tur domāta??? :() Vienvārdsakot murgs. Bet traumu nodaļā, bija viss pretēji. Arī ROT vīrusniekiem viss kārtībā, tā kā kā nu kurā nodaļā.

I Inga 06.02.2010

Kad zīdainim plīst vēnas - veidojas zilumi, diemžēl, arī ne vienmēr ar pirmo reizi sanak paņemt analīzes. Vēnas var plīst arī tāpēc, ka zīdainis vēmis, ir bijusi ilgstoša caureja, paaugstināta temperatūra, vīruss, kura dēļ asinsvadi paliek trausli.
Ārsts, vienu reizi diennaktī dodas apgaitā, tad arī jāuzdod jautājumi ārstējošam ārstam. Ko gan var zināt dežūrārsts? Vai viņām pēkšņi jāsāk studēt visa slimības vēsture, ja bērnam nav iestājies paasinājums, tikai tāpēc, ka tā vēlas vecāki? Jā, ja bērns slimo ir grūti, nervozi paliek visi, bet nezaudēsim taču objektivitāti

N nesija 02.03.2010

Aceros savu rūkto pieredzi par šo slimnīcu...tas notika 20.gadu atpakaļ, bet acerēšos līdz mūža beigām.
Man sāpēja vēders sāku vemt, mamma izsauca ātropalīdzību protams mani savāca uz slimnīcu.Neaceros kas tā bija par nodaļu, bet logi bija aiz restēm, mammu pie manis nelaida klāt.Gulēju zīdaiņu gūltā no rīta kājas sāpēja, jo bija jāguļ gandrīz zīdaiņu pozā, tā es pāris dienas tur mocijos, kamēr mamma uz savu atbildību mani paņēma mājās.Izrādijās man bija parasta gripa.
Man pašai tagad ir zīdainis un gadijumā kas, neparkādu naudu uz to bērnu cietumu nebraukšu.

A absurds 10.03.2010

"Parasta gripa" :D :D :D noteikti to ir rakstījis ļoti "zinošs" cilvēks..
Un 20 gadi :D Tiešām, jāsmējās par katru teikumu. 20 gadus atpakaļ bija cita valsts, ja kāds nepamanija. Restes uz logiem bija katrā ēkā, visiem pirmiem-otriem stāviem..