www.sudzibas.lv Bērnu dārzi (Audzinātājas attieksme!) Bērnu dārzi (Audzinātājas attieksme!)

Bērnu dārzi (Audzinātājas attieksme!) - Bērnu dārzi (Audzinātājas attieksme!)

Proti ir viens risinājums pieprasīt no Izglītības Ministrijas, lai ievieš Web kameras ar skaņu (mikrofoniem) vissos BērnuDārzu grupiņu un gaiteņu tlpās, lai vecāki un Izglītības Ministrija ievadot attiecīgo paroli varētu redzēt un dzirdēt, kas notiek bērnudārzā un kāda ir attieksme pret bērnu viņu vecāku prombūtnes laikā!!!?

C

A Andris. 30.12.2015

Pilnīgi piekrītu par kameru uzstādīšanu. Piemēram, Rīgas 162. pirmsskolas izglītības iestāde "Saulīte" audzinātāja Ināra Dovlatova patstāvīgi veica vardarbību pret bērniem. Paši bērni neko nestāstīja, jo bija par mazu un vēl īsti nesaprot kas ir vardarbība un kas nav, ja viņus tver aiz kakla, žņaudza, bļauj, nepieskata u.t. to bērni pieņem kā normu. Es arī tikai nejauši no bērna to uzzināju, tādā kā vienkārša stāstījuma formā. Ināra Dovlatova bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (BTI) redzeslokā jau ir nonākusi ne reizi par ko ir ierosinātas administratīvās lietas, bet dārziņa vadītāja Jeļena Abaševa turpina piesegt šo kundzi un ļauj viņai strādāt tajā pašā grupiņā, kā rezultātā, manam bērnam ir ar nagiem izrauti ādas gabali ap kaklu. Protams bērnu dārza vadība visu oficiālos paziņojumos noliedz. Vienīgā patiesība nāk no (BTI) kas veic bērnu aptauju pašā bērnudārzā. Ja būtu videokameras, mēs redzētu patieso ainu! Atceriesties, ka tikai pusei pedagogu patīk tas darbs ko pa grašiem viņi strādā, otrai pusei kam nepatīk, tas atspoguļojas uz mūsu bērniem. Nav kameru, nav iespējas tos pasargāt. Pats biju dažas reizes gājis uz dārziņu novērot, kad pusi dienas sēdēju klāt, viss bija kā nākas, kad aizgāju, viss aizgāja pa vecam (cirks, to man tā paziņoja cilvēki no malas).

V Vadītāja1 22.06.2017

Andris, vai nav kauns rakstīt šādu informāciju?! Cilvēki taču nezina jūsu situāciju!

Z Zukers2015 02.01.2016

kaut kādi murgi nāk ārā no komentētajiem un sudzības autore

I IlzeB_ 02.01.2016

Ja ir tik ļoti bail, kal ielā pasaule nodarīs pāri bērnam, tad ir pašai mammai jāvadā pie rociņas, nekādi bērnudārzi, skolas un vienaudžu kolektīvi. Apmācība m ajās un izolēt no sabiedrības - jo, ka tik kaut kas nenotiek!
Bet sūtīt bērnu dārziņā un vēlēties visu ikdienu skatīties kamerā ir slimīgi. Ko tālāk - skolā arī kamera? treniņa laukumā, deju pulciņā...?