www.sudzibas.lv Bērnu dārzi (Audzinātājas attieksme!) Bērnu dārzi (Audzinātājas attieksme!)

Bērnu dārzi (Audzinātājas attieksme!) - Bērnu dārzi (Audzinātājas attieksme!)

C

T TaisnībasSargs 16.02.2010

Zināt Audzinātāju vai citu bērnu dārza darbinieku ir viens, bet otrs ir tas ko tu pa īstam dzirdi pa kluso kas tur notiek!
Tu tak neiesi sist, lamāt vai kā citādi slikti izturēties pret bērnu ja to redz bērna vecāki vai citi bērnu dārza darbinieki!!!?

E Eseseseseseseses 16.02.2010

un par ko tiesi ir suudziiba?

T TiesibSargs 17.02.2010

Man arī vecākais bērns atnākot mājās sūdzas ka audzinātājas mēdz iekaustīt bērnus. Kā arī ir gadijies tā ka neiedod pusdienas - Tad ko var pateikt mazāko grupiņu bērni?
Es tās kameras tabalstu 100%

N neaudzinātāja 17.02.2010

Apbrīnojami, izlaistie mūsdienu sīkie! Kas tad audzinātāja nav cilvēks? Kad šis bērns mājās izved vecākus no pacietības tad saņem pēc nopelniem un tur nav kameras vajadzīgas, ne? Tad liekam visur, arī mājās! Lai redz kā mazie kurkulēni attīstās! Nabadziņi, ēst viņiem nedod-paši saspītējas un neēd, ko tad ar varu bāzt? Atkal nebūs labi! Tad sēdi mājās un audzini savu bērnu! Bez kamerām!

T TiesibSargs 17.02.2010

Audzinātājai ir pedagoģiskā izglītība un tur māca kā psiholoģiski netraumējot tikt galā - jo ar sišanu tu neko neiemācīsi tā tikai tiek sabojāta berna psihe un pēc tam cieš jau Skolotājiu.c.

Kapēc tad viņas bērna vecāku klātbūtnē ir ti jaukas un pūkainas - E vienreiz atnācu ātrāk un aiz durvīm dzirdēju kā notiek audzināšana kaut arī tanī brīdi tas viss nebija vērsts pret manu bērnu es viņai aizrādīju.
Ja tas būtu noticis ar manu bērnu es nezinu ko es būtu izdarījs ar to audzinātāju!!!

R red 17.02.2010

Jā, jā! Un ar to pedagoģisko izglītību vari ieskrieties, sīkajiem ne silts ne auksts! To ko viņi nevar atļauties mājās darīt uz vecākiem, to viņi izdara ar audzinātājām! Sīkie paši ir lieliski pedagogi! Un vienmēr pastāv iespēja atrast ''pūkaino'' audzinātāju citā bērnu dārzā!

Neaudzinātāja

Ja bērni saspītējās un neēd tas jau rāda par audzinātājas neprofesionalitāti!

Kā ir ja tev vīrs iedod pa purnu tikai tapēc ka neesi viņam izmazgājusi zeķes?
Tu laikam vēl ar smaidiņu uz sejas jā mīļais tā ir mana vaina tūdaļ izmazgāšu...
Manuprāt tu tu tajā brīdī vairāk noskaņota uz negatīvām emocijām!

Bet ja tavs vīrs to paprasā mīļi, tad tu to izdari nekavējoties un ar pazitīvām emocijām!!!
Tieši tā pat ir ar bērniem ir jāprot komunicēt - jo bērnu psihe neatšķiras no citu cilvēku psihes tiem tikai trūkst informācijas.

K klasika 17.02.2010

tagad saaksies komentaari par to cik beerni nelausiigi n auzdinaataajas nabadziites jo nespeej tikt ar shiem briesmonjiem galaa.

N neaudzinātāja 17.02.2010

Tiesībsargs, gribētos painteresēties vai visi vecāki to vien dara kā bērnam stāsta, ka audzinātāja ir jāklausa!? Laimīgi, ka tiek vaļā kaut uz pusi dienas! Ir lietas, ko bērns atļauties nedrīkst! Vienkārši nedrīkst! Un ja viņš to nesaprot tad nekāda psiholoģija tur nelīdzēs līdz brīdim kamēr viņš PATS nevēlēsies saprast! Un par tām vīra zeķēm- liekas Jums ģimenīte tā neko! Katrs jau spriež pēc savas attiecīgās pieredzes!

S Streikotajs 17.02.2010

Neaudzinātāja

Var gan ar psiholoģiju tikt galā!
Kā piemēru minu; Bērns lien pie karstas plīts tu viņam saki, ka nedrīkst ka var apdedzināties, bet fiziski netraucē un neliedz viņam pašam pārliecināties - tomēr bērns pieiet un apdedzinās un tad bērns saprot, ka mamma vai tētis tāpat vien neteica vārdu nedrīkst!
Ir daudz piemēru, bet visus jau nerakstīšu.
Neaudzinātāja ja tu kā māte netiec galā un iekausti savus bērnus un attaisnojies ka iekaušana ir audzināšana, tad tev laiks ir iet un izglītoties - palasi pedagoģijas un psiholoģijas grāmatas, kā arī apmeklēt Psihologu.

N neaudzinātāja 17.02.2010

Jā, Streikotāj, ņemšu vērā! Turklāt nevienā brīdī neesmu teikusi ka esmu PAR iekaustīšanu! Nebūt ne! Esmu par to, ka vecākiem jādomā līdzi, ko runā! Bērni ir vecāku spogulis! Neesmu māte, bet pedagoģiju esmu studējusi gan! Arī psiholoģiju! Un lieliski zinu, ka ja ir kādas sāpes, tad risinājums meklējams abām pusēm iesaistoties! Nebāžot tur iekšā trešo personu-audzinātāju!

S Streikotajs 17.02.2010

Neaudzinātāja.
Audzinatāja nav trešā persona - viņa it tā persona kurai uzticēja (pastrīpošu - uzticēja) bērnu pieskatīšanu audzināšanu, izglītošanu, attīstīšanu u.t.t. vecāku prombūtnes laikā.
trešā persona ir tad kad vīrs ar sievu gultā nodarbojas ar sexu bet blakus stāv vēl kāda trešā persona un tur svecīti.

N neaudzinātāja 17.02.2010

Nu ok! Tad jau pieņemsim, visu citu, tikai nemeklēsim problēmas sakni ģimenē! Veiksmi!

M mammamia 17.02.2010

''Proti ir viens risinājums pieprasīt no Izglītības Ministrijas, lai ievieš Web kameras ar skaņu (mikrofoniem) vissos BērnuDārzu grupiņu un gaiteņu tlpās, lai vecāki un Izglītības Ministrija ievadot attiecīgo paroli varētu redzēt un dzirdēt, kas notiek bērnudārzā un kāda ir attieksme pret bērnu viņu vecāku prombūtnes laikā!!!?''

Jautājums! Vai tas būs risinājums???=D=D Iespējams! Paskatīsimies kā mazuļi lēkā pa galdiem, gultām, bļauj un spiedz, bet audzinātājas klusas kā pelītes vēro notiekošo un nevar iebilst ne vārda, jo viņas taču vēro=D ne jau bērnus, bet audzinātājas vēro! Super ieteikums!

Mamma Mia

Es domāju mēs redzētu patiesi profesionālas Audzinātājas.
Jo ātri tiktu nomainītas tās kuras nav Psiholoģiski spējīgas vadīt bērnu grupiņu.
Paskatamies kādu bērnu raidījumu kur tās vadītājs nodarbojas ar bērniem ieinteresējot viņus ar rotaļām un spēlēm un vissi bērni klausa - jautājums kapēc bērni klausa? Atbilde ir vienkārša; bērni ir vienmēr kustībā un aizņemti patiesi ar interesantām lietām un rotaļām.

Bet stāvot malā un vērojot kā arī iekaustot un lamājot jau nekas nemainīsies bērna raksturā!

Iedomājamies tādu variantu mēs sūtam savu bērnu skolā lai mācītos, bet tajā vietā lai skolotāja viņus mācītu sēž maliņā un noskatās, bet nemāca! bērnu dārzs ir pirmsskolas Izglītojoša iestāde un nevis kāds novērošanas punkts.

Neaudzinātāja

Un kā tad ar Bāreņiem kuriem nau ģimenes?

A aleksandra 18.02.2010

Es b/d nostrādāju 8 gadus, vinreiz bija pārpratums ar bērna vecmāmiņu.B/d vadītāja izsauca mani uz pārunām es esot bērnu raustījusi aiz matiem, biju šokā, jo nekā tāda nebija.Otrā rītā jautāju meitenītei kad es rāvu aiz matiem, atbildēja kad es esot viņai ķemmējusi matus, bet vai mīļā vecmāmiņa pirms skriet pie vadītājas nevajadzēja parunāt ar mani.Ir viegli apvainot audzinātājas, bet pamēģiniet paši savaldīt 15 bērnus kuriem mājās ir atļauts viss, bet b/d tomēr ir sava kārtība un dienas režims, lai arī viņi ir maziņi bet melot prot ļoti labi.Arī audzinātālas ir dažāda vienas sevi adod visu, citas tikai atsēž savas stundas un vēl aiznes mājas pārtiku kas domāta bērniem .

Aleksandra
Gadās arī tā - tapēc jau tiek runāts par tām kamerām, lai nerastos tādu nepatiesu, kā arī citu starpgadījumu starp bērna vecākiem un Bērnudārza personālu!

A aleksandra 18.02.2010

Labi saliks visur kameras, bet gan jau atradīsies kāda sprauga kur tā netvers un ko tad, bērns varēs teikt ka viņu tur tieši tanī vietā audzinātāja sarājusi.Šī bērnu paaudze ir ļoti gudra, un nesakiet ka viņi ir maziņi un neaizsargāti.4gadīgs bērns var atļauties audzinātājai pateikt mans tētis ir policists, tu no viņa dabūsi.

T TiesibSargs 18.02.2010

Parasti pie kameru novietošanas ja strādā labs speciālists - spraugas nepaliks.
Un es svukārt ja man kāds saka ka mans tētis ir Policist es atbildu ka mana mamma ir Tiesnesis...
Tātad lai ko neteiktu bērns ir jāmāk atrast atbildi kura liktu viņam apdomāt savu teikto...u.t.t.

Psiholoģijai nav robešu!
Sišanai nav rezultātu - paliek tikai psihiski ievainots un iebiedēts bērns un tas jau ir noziegums.

Tie kas atbalsta audzināšanu ar sišanu es salīdzinu un paskaidroju; tas ir tas pats ka jums pieaugušiem saka noliec kurpes un ja jūs nenolieciet tad dabūjat pa purnu. Ar tādu audzināšanu mēs paši izaudzinam noziedzniekus jo bērnībā salauzām viņam psihi uz vissu atlikušo mūžu...