www.sudzibas.lv Bērnu dārzi (Audzinātājas attieksme!) Bērnu dārzi (Audzinātājas attieksme!)

Bērnu dārzi (Audzinātājas attieksme!) - Bērnu dārzi (Audzinātājas attieksme!)

Proti ir viens risinājums pieprasīt no Izglītības Ministrijas, lai ievieš Web kameras ar skaņu (mikrofoniem) vissos BērnuDārzu grupiņu un gaiteņu tlpās, lai vecāki un Izglītības Ministrija ievadot attiecīgo paroli varētu redzēt un dzirdēt, kas notiek bērnudārzā un kāda ir attieksme pret bērnu viņu vecāku prombūtnes laikā!!!?

C

N neaudzinātāja 18.02.2010

Tiesībsargam šī tēma laikam ir sasodīti sāpīga-ar visām varītēm mēģina nogāzt audzinātājas b/dārzos! A kā ir ar psiholoģiju pašiem ģimenē? Laikam jau grūti ja reiz pilnu paketi pieprasa no audzinātājām! Jautājums- kāds rezultāts gaidāms no šīm kamerām? Audzinātāju atsijāšana?
Ja runājam par bāreņiem, tad nu šie cilvēciņi zin ko drīkst atļauties runāt un ko nē! Tā ir starpība starp bērnu, kuram vecāki ir! Tie ir bērni, kuriem mīlestības trūkst, un tieši šī audzinātāja vai sociālais darbinieks ir tas, kurš šo mīlestību sniedz! Jā, un raidījumos viss ir skaisti! Izgriežam kadrus kuri atbilst patiesai dzīvei un laižam ēterā raidījumu par sapņiem-kā varētu būt!
Un pēdējais jautājums- kurš būs pirmais kas šim grandiozajam projektam metīs pirmo latu? Runāt un sapņot jau mēs mākam, tikai kad jāver vaļā maki...tad nu tāda vistu kūts vien sanāk!

N Novērotājs 19.02.2010

Dzērāju ģimenēs arī izaug labi un sirsnīgi bērni! Es esmu pārliecināts, ka mūsu bērnu izglītība ir vairāk atkarīga no Audzinātājām un skolotājām! Jo mūsu bērni lielāko daļu savas dzīves pavada tieši Izglītības iestādē - Tas ir no0 pl 8:00 līdz pl 18:00 bērni atrodas savu pedagogu uzraudzībā un tikai no Pl 18:00 līdz pl 21:00 vēcāku uzraudzībā un tā visas piecas dienas nedēļā. Tikai sestdien un svētdien bērni ir vecāku ziņā. Tad sarēķiniet paši pi kā bērna vairāk atrodās un uz kā pleciem guļ bērnu garīgais un izglītojošais stāvoklis!

PS: Šis ir vairāk vērsts Neaudzinātajai

P Psihoanalītiķis 20.02.2010

Kāda mums pieaugušiem domāšana - Tās ir audzināšanas sekas!
Un jo kvalitatīvāk tagad sniegs audzināšanas pakalpojumu bērnu dārzos un citās izglītības iestādēs jo ātrāk Latvija atbrīvosies no šīs birokrātijas...
Bērni ir Mūsu Nākotne!!!

K KRIEVS 20.02.2010

U nas u ruskih vsjo normaljno!!!

I IzglītībasMinistrija 20.02.2010

Jā ja kāds šaubās par pedogogu profesionālismu apmeklējiet sūdzību - (Rīgas A.Pumpura 11.pamatskola)

K Karolinaskudzne 21.02.2010

Sikie bernu darza prot loti labi melot, un apmelot audzinatajas, kuras ir loti milas, gudras, un citigas!!!
Kuras prot dariit visu, un paliidz beerniem attiistiities un iemaaca vinus, un sagtavo! Nebuutu vinas, nebuutu arii gudru bernu un izgliitiibas!!!
Un nav ko briiniities, par siikajiem pretekliisiem, kuri maajaas skataas tikai tv, un laiza mammiiteem kaajstarpi, bet beernudarzaa blauj un draud!!!
Nuu protams...atnaak mammiite, un suudzas par notiekoso "kaa taa var???, sausmas manam puukainajam engeliitim paraava aiz matiniem!!!
Jaa, jo beernudaarzaa tas beernins paraada savu otro pusiiti!!!
Audzinaataajas, nepadodieties! Juus esat forsas un gudras... lai siikie iet nah!!! Tie kuri ir miili, tie arii lai sanem juusu daargo miilestiibu..
A tie kuri nee, tie lai juusu dargo sitienu!!!

L lola 21.02.2010

Es arii esmu par siiko pretekliishu sishanu, jo saapiigaak jo labaak!!! Vajag sist tos shmurguljus ar siksnaam, zhagariem, pletneem un ar slotu, koro4e ar visu ko vien izteele atlauj!!!

A Andra 23.02.2010

Palasot visus šitos rakstus par izglītības iestādēm - mati ceļas stāvus - bērniem tikai tiesības, pedagogiem tikai pienākumi! Sviec kaut kāds...

6 666 23.02.2010

Nu par tām audzinātājām varu teikt tikai slikto - mans bērns audzinātājas neuzmanības dēļ ir apaukstējis urīnpūsli. kad nācu vakarā pakaļ bērnam bērns bija apčurājies, bet audzinātāja neuzveda un nepārvilka bikses un teica manam bērnam, lai staigā slapja jo tad zināšot kā čurāt biksēs, bet laukā tak bija ziema un kā tā var audzināt bērnus. tāpatvakarā redzu katru reizi vienu un to pašu ainu - bērni ņemas paši par sevi, bet audzinātājas staigājās viena ar otru un tik klačojās. Tā attiecas pret bērniem kuru vecāki nav no turīgākajiem - tiem kam vecāki ir turīgi audzinātāja gatava bērnam minetu taisīt.

B Burunduks 23.02.2010

Man ir paziņa, kurai pašai divi bērni, nu jau iet skolā. Kad bija bērnudārzā, mūžīgi sūdzējušies par audzinatājām. Šī ticejusi, strīdējusies ar audzinatajām utt., jo mājās tie bērni bija ka eņģilīši.
Un tad kādu bŗīdi dabūjusi sociālo darbu bērnudārza par auklīti. Un tad nāca viņai brīnumainās atklāsmes - izrādās, tikai mājās bērni ir balti un pūkainie eņģelīši. Bērnudārzā tie ir velni. Pati dabūja izbaudīt. Un kad audzinātājas mēģina vecākiem atvērt acis, atbilde ir tikai viena - ko jūs, manējais uz ko tādu nav spējīgs. Lūk tā. Tāpēc es jau uz priekšdienām zinu, ka saviem bērniem tik akli neticēšu, ja sūdzesies par audzinātājām.
Mājas ir mājas, bed bērnudārzā tie bērni uzvedās pēc bara likumiem. Kā tik izradīties, izlikties stiprakam un krutākam. Tāpē visādi brīnumi sanāk un nesaprašanās vecākiem un audzinātājiem.

6 666 23.02.2010

Bet tās kameras vajag, lai nerastos domstarpības! Ja es kamerā redzu ka mans vai cits bērns ir ko tādu pelnījis tad, lai tas paliek un tiek uzskatāms par nepieciešamu rīcību, Bet ja es edzu kamerā to kā pēc nevajadzētu tā rīkoties es audzinātājai varētu izteikt savu neapmierinātību viņas rīcībā.

V visitor 23.02.2010

nesen itaalijaa bija gadiijums... B.D. kuru apmeklee pavisam mazie beerninji(liidz pusotram gadinjam-taatad beerni, kuri veel iisti nerunaa, nestaigaa...) mammas briniijaas kaapeec beerni tikliidz ierauga b.d. pagalmu, durvis-saak bljaut kaa traki..kjeraas ap kaklu un nelaizh valjaa, pilniiga histeerija!viena meiteniite maajaas speeleejaas ar lelli kuru dauziija un lika skapii guleet... tad nu ar visu vecaaku paliidziibu un policijas sadarbiibu b.d. tika ieliktas sleeptaas kameras!!! ...zinjaas pat visus safilmeetos skatus neraadiija-lai netraumeetu cilveekus!!! tad iedomaajieties ko tik tiem mazajiem(MAZAJIEM liidz pusotram gadinjam) tik nenaacaas paarciest!!!
...

V visitor 23.02.2010

T Taisnība 25.02.2010

Krievijā un citās attīstītās Valstīs jau sen visās Skolās Bērnudārzos un Bērnunamos ir uzstādītas video novērošanas kameras! Ja atceramies Latvijā deviņdesmitajos gados ko manjaks izdarīja ar bērniem bērnu dārzā - nogalināja cik bērnus - Un cits gadījums nessen kad laukos bērnu dārzā meitenītei sāka izdalīties asins no dzimumorgāna (petenes) Tāpat vajag ieviest Policijas dežuru bērnu dārzā tā pat kā Skolās...
Mums jābūt drošiem par to ka mūsu bērni tur ir drošībā!!!

K Kiki 26.02.2010

Ļoti vajadzīgas videokameras.
Mans bērns ir cietis no vardarbības bērnudārzā. 3.5 gadu vecumā spundēts tualetē bez gaismas, grupiņā valdīja nemitīga kaušanās un vardarbība. Un ne jau 1:1, bet visi krutie džeki metas dauzīt jauniņo.
Uzminiet, vai audzinātāja garām peldot, vispār aizrāda? Man bija izdevība šo visu nolūrēt pa logu. Rudenī ātri satumst, neviens neredzēja, ka es stāvu un skatos un raudu... Biju tādā šokā, ka ...
Tikai šādi es uzzināju, kāpēc mans bērns sācis kļūt apātisks, neēd, naktī mostas no trauksmēm. Sekas bērna psihei bija katastrofālas. Tikai pēc kādiem 2 gadiem (intensīvas psihologa apmeklēšanas) atkopās un spēja atkal uzticēties nu jau skolotājām vai draudzēties ar citiem bērniem.

V vecāžurka 28.02.2010

Man gribētos aizstāvēt audzinātājas, lai gan ne vienmēr profesionāli tika strādāts arī tad, kad mēs augām. Mani zināmā mērā audzes padarīja nelaimīgas uz visu mūžu.
Biju jau 6 - gadnieku grupiņā, vasarā audzes pa pusdienlaiku aizgāja peldēties, bet bērniem piekodināja, ka bez atļaujas neviens nedrikst kāpt ārā no gultiņas. Es kā klausīgs bērns, protams nekāpju. Sagribas čurāt, bet ciešos, un visbeidzot piečurāju gultu. Kad audzes atnāca, tad tik sākās - liela meitene un čurā gultā, kaunināja mani visas grupas priekšā, pēc tam mammas priekšā, un loģiski mamma mājās mani nopēra ar siksnu. Un no tās dienas, nu jau 45 gadus, es esmu iemantojusi neirozi - ka man vajag čurāt ik pēc 20 min, ja zinu, ka netikšu, visu skolas laiku mocījos, bet vienalga nekāda ārstēšana arī nelīdzēja.
Loģiski, ka mani vecāki par to nesūdzējās, jo piekrita, ka tā ir mana izlaidība...
Bet manam druagam tajā pat grupiņā bija tā, ka katru reizi adījās uz šķīvja lauru lapa. Bija pieteikts, ka jānoēd viss. Un viņš baidījās iebilst. Tikai pēc tam, kad viņš pateica - neiešu vairs dārziņā! noskaidrojās, ka negrib iet tāpēc, ka katru dienu jānorij lauru lapa..

Z ZHURNALISTS 28.02.2010

UN KAS TIK NEATKLAAJAAS... KAMERAS 100% VAJAGA!
NOSKATIES UN TAD KO SAKI!!!

S Sig. 14.05.2010

Bērni ļoti labi prot melot.

ī ĪstaMīlestībaGaida 03.05.2011

Īsta Mīlestība Gaida . Bezmaksas iepazīšanās sludinājumi !

Izmanto unikālu iespēju publicēt savu iepazīšanās sludinājumu BEZ MAKSAS!
Diskusijas tikai un vienīgi par attiecībām, par laba partneta izvēli, iepazīšanās, diskusijas, otrās pusītes atrašana

. Bezmaksas Iepazīšanās sludinājumi. Kopīgi pasākumi
Es aicinu pievienoties šai domubiedru grupai

ī ĪstaMīlestībaGaida 03.05.2011

Īsta Mīlestība Gaida . Bezmaksas iepazīšanās sludinājumi !

Izmanto unikālu iespēju publicēt savu iepazīšanās sludinājumu BEZ MAKSAS!

. Bezmaksas Iepazīšanās sludinājumi. Kopīgi pasākumi
Es aicinu pievienoties šai domubiedru grupai