BERKONTI - Attieksme

Man ļoti nepatīk,ja ar mani nesveicinās,kad ieeju veikalā. Vakar t/c Origo,vēlējos nopirkt Berkonti noskatītu somiņu,pēc darba iegāju veikalā,tur pārdevēja sēdēja pie kases,nesasveicinājās..tas jau mani neapmierināja! Devos pie somām,kur bija jābūt arī manai noskatītajai,pa ceļam papētot zābakus. Viņa vienkārši turpināja sēdēt,kad Es veikalā jau biju ilgāk par 5min,viņa izdomāja piecelties,bet tad jau Es biju noskaitusies un devos ārā. Es saprotu,ka maz maksā,bet taču no ietirgotā arī kaut kāds labums ne? Riebīga pieredze,negribu vairs tur atgriezties.

P.S. Es zinu,ka citiem šis liktos sīkums,bet man neliekas.

S sauliite 08.11.2012

piekritu tev.

K kurmiks3 08.11.2012

Sauliit, Tu tacu ar Miilaa nesasveicinajies pirms rakstiji komentaru, bet tas vinai loti nepatiks. Veikalos notiek loti daudz
visadu cucibu, un nesasveicinaasanaas nav taa lielaakaa. Sliktaak ir nopirkt Berkonti veikalaa kaadu sominas viltojumu.

V veiksminiece 08.11.2012

var redzeet ka liidz ar ekonomikas uzlabosanos maitas atgriezas. pretiigi cilveeki, laikam sak saprast kaut kaadu elemntaaru pieklaajiibu tikai tad kad pasiem notiek nelaimes gimenee. kretinee taadi cilveeki, tu kaada prezidente esi ka tevi paardeveejai jaasveicina pirmai? pasai sos lieliskos vaardus LABDIEN vai SVEICINAATI izsplaut paar luupu skjiet neiespeejami.
Jaa var buut paardeveejai nebija taa labaakaa diena, un ja jau biji noskatiijusi sominu tad varbuut bez maz vai katru dienu naaci paarliecinaaties ka vina ir vietaa. tad ja es buutu taa paardeveeja es ar tevi nesveicinaatu.

D Dailis Bezvārdis 08.11.2012

Kas tas ir Berkonti t/c Origo ? Tas nav humpalu veikals stacijas bezpajumtniekiem ?

M Miilaa 09.11.2012

Pipsi - dārgs apavu un somu veikals! Bet jauki, ka izklausos pēc bezpajumtnieka ;)

M Miilaa 09.11.2012

Veiksminiece? Neesi saistīta ar uzņēmumu? :D Kā man patīk, ka cilvēki sevi nodod :D
Ekonomikas uzlabošanos? Haha, nolaidies no mākoņiem.
Zini ko? Prezidente vai ministre, bet pārdevējai ir jāsveicinās!
Un kāds sakars šeit ar nelaimi? Ģimeni?
Nenācu katru dienu, neuztraucies.

Un Smīkņa... Es par pārdevēju strādāju 2 gadus, vienmēr visus sveicināju...lai arī cik man slikta vai laba diena bija!!! ;) Tā kā... govs esi tikai Tu :) Pastreso vēl, moš notievēsi :D

P Pipars 17.11.2012

Personīgi man riebjas pārdevējas/i, kas uzbāžas, tiklīdz ieeju veikalā. Parasti tieši tāpēc es šīs viesmīlīgās telpas uzreiz pametu. Tāpēc, kā redzi, visiem izpatikt nevar, man tā "NElabdien" pārdevēja būtu patikusi :D Man patīk apskatīt visu, ko vēlos, un, ja man ir nepieciešamība ko uzjautāt, tad pietiek ar smaidu un galvas mājienu pārdevējas virzienā, kad viņa ar tādu pašu smaidu nāk klāt un tam arī tūlīt seko Jūsu tik kārotais "Labdien, kā varu palīdzēt?" Protams, ir nācies saskarties, kad varu māt kaut palekdamies, bet tādi gadījumi visā manā trīsdesmitgadnieka mūžā labi ja 5 bijuši. Ieteikums - ja vēlaties, lai Jums nāk klāt, vajag smaidīt un dot signālu, ka jūs to gaidāt ;) Dodiet to, ko paši vēlaties saņemt ;)

M missreginchik 29.11.2012

Cik maksāja tā noskatītā soma..? Un cik augstas ir cenas tajā veikalā?

S Sanny 03.01.2013

Ak vai šausmas - vai tiešām ir vērts rakstīt tādu sūdzību? :D Cilvēki ir dažādi un nevajag uztvert personiski to, ka pārdevēja nesasveicinājās. Cilvēki reizēm ir tik smieklīgi, tāda sajūta rodas, ka jūs nākat nevis uz veikalu preci pirkt, bet skatīties ka darbinieks dara savu darbu :DDDDD

23.01.2013

Jā, veiksminiece ir sevi pamatīgi nodevusi :)
To, ka dāma ir saistīta ar uzņēmumu var saprast uzreiz - haha :D
Bet sūdzība laba, jo arī man riebjas, ka pārdevējas nesveicinās!
Pati esmu pārdevēja jau 3 gadus un katru pasveicinu, kurš ienāk manā veikalā!

G Gogogogogooo 27.01.2013

Šo sūdzību jāievieto dienas joku sadaļā! :D Cilvēki dažkārt mēdz būt tik sīkumaini... te laikam variants par to, ka pārdevējai pārdevēja jāsveicina :D jo parasti jau cilvēki tādām lietām uzmanību nepievērš, he he :))

N Navaruizdomatniku 28.01.2013

Pēc pieklājības normām ir tā, ka pirmais sveicinās tas, kas ienāk telpā.

Tiešām stulba un sīkumaina sūdzība.

H Hunter Meadow 01.10.2016

Nu nesasviecinaajass nu un? tev visiem jalaiza?