www.sudzibas.lv BERKONTI Attieksme pret klientu...

BERKONTI - Attieksme pret klientu...

Labdien!
Iegādājos zābakus par 50.00LS, zābaki bija visi ar saspraudēm dekoratīvām.
Pagāja 6 dienas, kad pamaniju - ka no zākaiem krīt nost saspraudes.
Aiznesu atpakaļ uz veikalu zābakus, un ludzi lai apmaina, jeb citu modeli man piedāvā - uz ko man atbildēja pārdevēja, mums vietā nav ko piedāvāt, un tada modeļa zābaki ka Jums mums nav!
Veikals paņēma manus zābakus uz ekspertīzi - lai secinātu, kā vaina tā ir, kad krīt nost saspraudes,
pēc pāris dienām saņēu lēmumu par ATTEIKUMU,pamatojoties uz to, kad man nebija saglabājušās nokritušās - pazudušās saspraudes, un vēl pateica kad uz furnitūru garantijas nav!
Taču kad paņēmu zābakus - labi bija sasktāms, kad bija pārējās kniedes - sasprauduši pašceļā VEIKALĀ.
Es aiznesu uz ekspertīzi zābakus, un tur man pateica, kad kniedes jau ir saspraudusi - bet cepurītes kniedēm dažām ir pilnīgi uz iekšpusi piespiestas!
Vai tā ir kvalitāte veikalam?!

E

R Rika 17.10.2013

Nu nes atpakaļ un pajautā vai čekā furnitūru pirki vai?Lai dod naudu atpakaļ un viss!