www.sudzibas.lv BERKONTI plīstošie apavi

BERKONTI - plīstošie apavi

NEKAD UN NEVIENAM NEIESAKU iepirkties veikalā "Berkonti", kur pārdod apavus, somas un citas lietas. Attieksme pret pircēju ir vienkārši zem katras kritikas. Iegādājos zābakus un kurpes. Zābaki saplīsa pāris mēnešos- atlīmējas zole, es uzrakstīju pretenziju ar lūgumu atgriezt naudu. Parasti iepriekš vienmēr visos veikalos, ja tik ātri atplīst zole, naudu ir atgriezuši, šeit pateica, ka esmu nepareizi valkājusi zābakus - laikam var staigāt tikai pa paklāju ar tādiem. Tagad saplīsa arī kurpes - tieši tāpat atlīmējās zole - visā garumā. Reāli valkātas tās bija max. kādas 30 dienas un tikai pa trotuāru vai ofisā. NEIESAKU nevienam šo veikalu- kvalitāte ļoti, ļoti zema, un paši savu vainu neatzīst. NEKAD neiepirkšos vairs šajā veikalā !

S

Komentāri (21)

H he he 26.04.2011

visos veikalos ir tā tikai citos pirktās preces saplīst ātrāk citos vēlāk un nereti tirgū pirktie apavi ir daudz labāki nekā tie mēsli veikala plauktos

N Natalija 30.04.2011

es ari nesen nopirku kurpes veikala berkonti precizak 21 aprili shaja gada.taja pasha vakara apgerbu vinju, nostaigaju kadu pusstundu, ka viena kaja ska izdot savadu skanju, virs pateica ka tas ir tukshums kurpe, brakis viena varda sakot.22 aprili aiznesu atpakal uz ko pardeveja ka varam nerakstit prasibu, ka priekshnieks apskatis un pateiks ka mainis vai taisis remontu.Atnacu atkal uz veikalu 25 aprili pateica ka taisi remontu, un vel apskatiju pavus tur bija norauta zole, pardeveja teica priekshnieks to bija skatijies, tad atnacam treshdien jo it ka bija veikts remonts.Nezinu kads meistrs taisija jo visa lime bija redzama uz zoles, nu bet es apgerbu to bet skana nepazuda, priekshnieks pateica ka ar mani vinsh nerunas remontu vairs netaisis, apavus nemainis un naudu neatdos.a un vel vinsh pateica ka es varu pati sev vinus izremontet un tad ja nekas nemainisies domasim ko darit talak, es protams atteicos jo apavus es vispar nepaspeju pat panesat, ur vispar nav redzams ka es ar viniem staigaju.Es uzrakstiju iesniegumu veikala, ka ari sudzibu Dominas administracijai, gaidishu kas bus talak.Neperciet nekada gadijuma shaja veikala neko, ja negribat sev problemas!!!

M mamma 03.05.2011

Pērc kur gribi, visur plīst, vēl jau arī kā nēsā...

B briesmigsveikals 14.06.2011

Labdien.Es stradaju shaja veikala.Un varu jums pateikt ka shis veikals tiesham ir slikts.Visai produkcijai ir slikta kvalitate.Gandriz visa produkcija ir no Lietuvas tirgus.Pati redzeju lietuvas tirgu berkonti produkciju, bet par letakam cenam.
Vel berkonti ir daudz produkcijas ar braķi.
Viniem katru dienu atnes apavus uz remontu.
Pirms atvert veikalu Berkonti vini stradaja visi central tirgu.Un tagad cent.tirgu vel joprojam vinas veikali ir.Ja zinat veikalu titaniks tur ari vinas veikali ir.Ko var pateikt tirgus veikali un tirgus kvalitate un attieksme.

L Lilu 28.06.2011

Veikals loti dramatisks, kvalitaate nekaada. Direktors pat rakstiit latviski nemaak, nevienam neiesaku! Arii rakstiju Dominas administraacijai suudziibu, par atteikumu salabot kurpes, kam 2 nedeelas tikai bija!

B Baiba 01.07.2011

Piekrītu, šis veikals ir pilnīga tirgus prece, tikai ar 3 reizes lielāku uzcenojumu! Ja uz tirgu kurpītes maksā 10Ls, tad Berkonti veikālā 28-35Ls. Bet labākais, ka kvelitāte tāda pati!
Nu ko var gribēt, Dominā, Olimpiya ir par īri vairāk jāmaksā kā uz tirgu. Pārdevējām alga arī jāmaksā. Tadi ir mūsdienu biznesmeņi!

A Alona 23.11.2011

Esmu nopirkusi vel septembra sakuma apavus Berkonti veikala t/c Domina.
Zabaki joprojam ir ideala stavokli, uztaisiti ideali, maksaja 40ls, kad pirku drusku zhel bija maksat tadu summu, bet tgd skatoties uz zabakiem - saprotu, ka tie bija to verti! :) Ideals materials, lielisks stavoklis, nesaju jau 3 meneshus un nekadu problemu. Nesen nopirku taja pasha veikala isus botiljonus - ari ljoti patik, esmu apmierinata.

p.s. un pardeveja bija ljoti komunikabils un atsaucigs cilveks, samekleja man istu izmeru, piedavaja vel dazhadus citus modeljus, visu laiku staveja man blakus (var ta teikt ljoti labi apkalpoja).

ta ka nezinu, meitenes, kas jums tur nepatik, laikam vnk nepaveicas...

A Alise 06.12.2011

Очень хороший магазин, купила летом туфли на огромном каблуке, бегала в них и на свадьбе и на дне рожденье по нашей старой Риге, и никаких проблем они как новенькие...

K kuuka 06.12.2011

Parasta tirgus prece, tik augstākas cenas...

J Jūlija 07.12.2011

Domāju, tas kā paveicas, neviens veikals nav ideāls.. bet man pašai ir 3 apavu pāri no tā veikala, un no problem jau otro sezonu.

A absinthia_ 06.01.2012

Sveiki! Es nopirku ziemas zabakus decembra beigas, pec 2 nedelam atlimejas abas zoles, kaut vel nav sniega!!! Man skiet, ja butu sniegs man jau 1 diena vini izskistu! Aiznesu apavus atpakal, veikals solija pec 10 dienam sniegt atbildi un protams atbilde bija tada, ka vini var piedavat tikai remontu un ta ir mana vaina!!! Es aiznesu apavus uz neatkarigo ekspertizi un tur meistars jau pirmaja sekunde uzmetot tikai aci uz zabakiem pateica, ka precei ir sausmiga kvalitate, ka izskatas, ka ieperk pa leto kautkur Kina un te pardod pa baigo naudu un ka es vispar tadus vareju nopirkt. Pec paris dienam bus ekspertizes rezultats, kurs jau 90% liekas bus mana puse un ja ta bus viniem bus jaatmaksa nauda pa zabakiem + vel 30 ls pa ekspertizi.

M mellene06 14.02.2012

Sveiki!
Es ari iegadajos saja veikala ziemas zabakus uz kopejas zoles un kad palika aukstaks saku tos nesat. Diemzel jau pec 4 reizes tiem atlimejas zole. Aiznesu zabakus atpakal, uzrakstiju iesniegumu noradot, ka velos lai atgriez naudu vai ari lai piedava samainit pret citiem zabakiem. Apmeram pec nedelas sanemu zvanu un mani informeja, ka varu jebkura laika nakt un izveleties jaunu apavu pari vai ari kadu citu preci. To es ari izdariju. Lidzarto varu teikt, ka man izradija pretimnaksanu un sapratni. Nesaju tagad jaunos zabakus un ceru, ka ar tiev viss bus kartiba :)

A aj8 28.02.2012

Manā gadījumā arī zābaki ir ļoti nekvalitatīvi. Priekšnieks vēl atļāvies norādīt, ka esmu nēsājusi zābakus neatbilstoši laikapstākļiem, sezonai utt. Taču, uz jautājumu, kur ir lietošanas instrukcija zābakiem vai kur ir norādīts, kādas sezonas zābaki (rudens, ziemas) tie ir, atcirta, ka es taču tāpatās lietošanas pamācību neievērotu, ja arī tāda būtu. Attieksme ļoti noraidoša, paceltā balsī uz visiem maniem argumentiem atbildēja, lai taisu ekspertīzi. Tuvākajā laikā rakstīšu iesniegumu Patērētāju tiesību aizsardzības centram. Tad jau redzēsim, kā veiksies. Lai arī zābaki ir samērā glīti, tomēr ļoti nekvalitatīvi. Uzskatu, ka noteikti neatbilstoši cenai. Veikala priekšnieks telefonsarunā vēl norādīja, ka summa, kas samaksāta par zabākiem, proti, 42 Ls, neesot tik liela, lai celtu tādu traci. Man, kā strādājošai studentei, samaksātā summa ir pietiekami liela

Z Zanda 25.02.2019

Kā klājās ar PTAC? Es tūlīt arī došos pie PTAC saistībā ar nekvalitatīvu, bet ļoti skaistu ziemas jaku.

M melnins 21.03.2012

Labdien agrak stradaju saja veikala (Berkonti) attieksme ir sausmiga gan pret pardevejam kuram acis skatoties pircejiem ir jamelo ka VISS ir no adas un augstas kvalitates gan pret pircejiem..kad pirceji nak ar pretenzijam..pardevejas pasas limeja atlimejusos zoli vai papedi vai suva saplesto somu.!
pietam alga ir maza papusei oficiali, un cilveku atlaizot nesamaksa nekapeiku... NEIESAKU NE IEPIRKTIES, NE STRADAT VEIKALA SIA K.E.M.K BERKONTI !!!

K kukuwe4ka 09.08.2012

pilniigs murgs, stradaju pashlaik shaja veikala, un varu Jums apgalvot ka to vai apavi ir adas vai imitacija ir atzimets uz katra paara, un mes par to nemelojam, ka ari mēs neslēpjam to, ka šī prece ir Ķīnas ražojums. katru sūdzību izskata personīgi priekšnieks kā ar konsultējas ar speciālistiem.

J JanaS 21.02.2013

Добрый вечер. Позапрошлой осенью купила в Берконти сапоги за 30 с лишним...Идеальны по сей день! Нос полукруглый, не стёрся, ничего не отклеелось!
Примерно тогда же купила там же сумку за 45 с лишним...Сумка под сапоги...как из одной коллекции. До сих пор ношу её...Цвет не потеряла, ничего не сломалось...ручки не отлетели.

Вот только с одной паарой балеток не повезло. Купила за 16 лс...относив летом буквально пару раз отклеелась подошва с боку...Но по ним и было видно, что г*вно...просто понравились. Купила до них беленькие, относила всё лето, носила почти каждый день...Ну осенью выкинула. Если так подумать, то в каждом магазине могут возникнуть проблемы...

Сейчас хочу на весну купить...свыше 60 ти лат. В берконти конечно обалденные сапоги...Буду думать, рисковать или нет...

J jelena01 09.05.2013

В МАГАЗИНЕ УЖАСНОЕ КАЧЕСТВО И ОТНОШЕНИЕ КАК К ПОКУПАТЕЛЮ ТАК И ПРОДАВЦАМ. Я работала в этом магазине с самого его открытия. Могу сказать, что все эти вещи можно купить на базаре на много дешевле, так как у этого семейного бизнеса есть в Титанике три отдела. Всеми магазинами в торговых центрах заправляет папин Сынок, который, как и его сёстры не знают совершенно латышского языка и не учат его принципиально. По поводу качества вещей: В общем качество Китая всем уже исвестно, но повторюсь, обувь очень плохого качества (подошвы аксессуары отлитают, вся искусственная обувь быстро превращается в кучу материала). Одежда как попадётся- может повести и попадётся вещь, которая не порвётся, а также бывает и не приятные браки (надо осматривать вещь перед покупкой). САМОЕ НЕПРИЯТНОЕ это ВОЗВРАТ БРАКА. Нам продавцам было сказано, что всеми путями говорить нет возврату, в крайнем случае брать на ремонт. Так ка БРАК приносили почти КАЖДЫЙ ДЕНЬ, то приходилось придумывать всякие нелепые сказки. РЕМОН обуви производиться мастером с БАЗАРА, который своё дело делает очень не аккуратно и не качественно.
Ну вот сами решайте стоит ли покупать в этом магазине вещи и потом мучаться по их ремонту или возврату денег.

Z zannek 27.12.2016

Labdien! Ir pagājuši gadi, kopš pēdējiem ierakstiem par Berkonti veikaliem. Potenciālie pircēji! Uzmanieties, jo tik nekvalitatīvi apavi LV nav redzēti. Kur viņi tādus izbrāķētos nem, nav jausmas. Pēc 3 X uzvilkšanas, salūza iekšējā zole. Brāķis acīmredzams,veikala vadība pateica- nēsāšanas vaina. Kā saprast, nezinu! Nēsāju kā parasti, normāli staigājot pa ielām. Zābaki maksāja 92 eiro, naudu neatgrieza, vietā pat nepiedāvāja neko citu. Nu ko, aicinu visus boikotēt šos veikalus.Jā, es arī zābakus aiznesu pie kurpnieka, kas nav saistīts ar viņu veikalu, pateica, ka zābaki nekvalitatīvi, zole no papes, kas salūzt pirmajās nēsāšanas reizēs.

G Gunita Gunita 30.01.2018

Labdien!
Iegādājos Berkonti veikalā Jaku, kuras cena virs 170 EUR. Nepagāja mēnesis kā sāka ārdīties vaļā vīles. Jaku veikalā paņēma, lai parādītu veikala vadībai. Atbildi vēl gaidu. Viennozīmīgi kvalitāte slikta, bet cenas neatdekvātas!

Z Zanda 25.02.2019

Identisks stāsts notika ar mani 2019. gadā - jaku par EUR 240 uzvilku 10 rītus un vakarus uz īsu brīdi - vīles vaļā un nav sašujamas, jo nav auduma, aiz kā aizķert diegu. Esmu nošokēta - man piezvanīja, lai painformētu, ka esot lēmums naudu neatgriezt, jo tā neesot ražotāja vaina, bet gan mehānisks bojājums! Es iešu līdzgalam - sākšu ar PTAC un, ja vajadzēs - sūdzēšu tiesā šīs bezkauņas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes