www.sudzibas.lv Bellissimo Krāpšanas ar veciem auto , depozīta naudu neatgriež

Bellissimoauto lv - Krāpšanas ar veciem auto , depozīta naudu neatgriež

Nosērojam šo info lai visi zin kādi mums ir Latviešu krāpnieki
sveiki grupas biedri, nevienam neiesaku izmantot šis nomas pakalpojumus, šeit strāda pēc 1990 gadu metodem, uzmanāties visas mašīnas viniem ir pilnīgi grausti neremontētas, mašinas panels deg ka Ziemassvētku eglīte...
Depozīt naudu jums neredzet.
Ligums sastadits pret latvijas likumiem naudas sodi kas ir uzraditi liguma ir pilnigi neatdekvati
ka ari viņi organizē apzagšanu no savam mašinam, kuras izire klientam, viņi atseko mašīnu ar navigācijas iericem, tieši kad jūs saldi gulesiet jūsu iznomataj masinai tiks noskruvetas lampas ka mana gadījuma, citiem ir bijis trakāk
ja ir kads vel cilveks kurs ir cietis no sim personam sazinieties ar mani personigi, iesniegsim sos virus tiesa un paskatisimies cik labi strada latvijas tiesu sistema

Par kādiem grupas biedriem iet runa?

K Kieran Barr 16.03.2018

Varam protams ''nosērot'', tikai sūdzībā nav minēts, vai tas ir auto, par kuru jāsēro, vai autors...

M muexstszy 18.02.2020

Aicinu rakstīt iesniegumu teikas policijas iecirknī Burtnieku iela 37, Rīgā. Šeit jau ir divi iesniegumi, jo vairāk viņu būs, jo grūtāk policijai būs atmest iesniegumus, vairumam ir spēks, atgūsim naudu.