Bellissimo SIA - Krāpšana

Krāpj, nedod čekus, strādā uz zagtiem auto, uz auto, kas ņemti līzingā, to darot prettiesiski. Neveic auto apkopes un visus defektus, kas rodas ekspluatējot noraksta uz auto lietotājiem. Viņu mājaslapa - bellissimoauto.lv, šie cilvēki darbojas organizētā grupā un draud ar fizisku izrēķināšanos, gadījumā, ja viņiem kaut kas neizdodas. Lūdzu saudzējiet sevi un nestrādājiet ar šo kompāniju un šiem cilvēkiem.

I

I IlzeZalane 05.09.2017
Krāpšana

Krāpj cilvēkus. Izvairieties no minētā cilvēka - nemaksā piegādātājiem. Zog līzinga auto, izmantojot trešās personas, izkrāpj naudu dažādām kopīgām biznesa idejām. Krāpj ne tikai līzinga kompānijas, bet arī parakstus cilvēkus. Viņu mājaslapa - bellissimoauto.lv, šis cilvēks darbojas organizētā grupā un draud ar fizisku izrēķināšanos, gadījumā, ja viņiem kaut kas neizdodas. Lūdzu saudzējiet sevi un nestrādājiet ar šo kompāniju un šiem cilvēkiem.

K Kirill Romanenko 11.09.2019

Svjazhitesj so mnoj Po WhatsApp
+49 176 75895635
Eti mosheniki kinuli menja na 300 eur

K Kirill Romanenko 11.09.2019

Sejchas oni smenili nazvanije SIA Poco Poco i valdis loceklis Arturs Kinzalovs

Работяга 05.09.2017

Labs bizness, pec tam sudzas nav ar ko maksat algas..

R Rodžers Vilkaste 15.12.2017

Tas nu gan.
Ar Bellissimo labāk neielaidieties. Būs tikai vieni zaudējumi.
Var just, ka puiši sen nav dabūjuši pa muti.

R Ralfs8 22.02.2018

Esmu vairāk kārt nomājis auto no Bellissimo, vienmēr viss ir bijis kārtībā! Man pat lampas no Porsche Cayenne nozaga, tai pašā dienā, pāris stundu laikaā tika piegādāts Lexus. Paldies Jums,par operatīvu darbu! Nepaliku bez auto. Drošības naudu gan saņēmu tikai pēc 38 dienām, bet ņemot vērā apstākļus,nekādu pretenziju! Malači,ka operatīvi darbojāties! Prieks par šādu auto nomu! Redzot šeit negatīvas atsauksmes,varu redzēt ka ir liela konkurence un apkārtējo skauģu grupa.
Šo web lapu vispār vajadzētu slēgt ciet, īsta Latviešu skauģu paradīze! Kur mēs dzīvojam?! Tagad katra firma ir jāliek sūdzībās?! Pat ja nekas nav izdarīts slikts?! Slēpties aiz anonimitātes plīvura nomelnot viens otru - tas nu ir īsti "Latviešu gaumē!". Fuj par šo web un visu pārējo nomelnošanu!

A Aisbergs007 15.03.2018

Darbinieks raksta? Lielākais mēslu un krāpnieku kantoris tad bellisima. Vajadzētu to jūsu nomu lapu slēgt a ne šo,pidrilas!

R Ralfs8 22.03.2018

Tu LV , paskaties citas sūdzības un tur šis kantoris jau ir atbildējis vienā sūdzībā!
Šeit visus nomelno! Kauns par Jums LV! Citi strādā, darbojās. Bet Jūs tik visus nomelnojat. Kauns par Jums! Labi ka vairs LV nedzīvoju! Šeit visslielākie skauği dzīvo. Ka nav kkas par labu vai nav pa Tavam prātam, tad jāliek kaut kādā web lapā, kur var sūdzēties! Tas ir tikai "Latviešu gaumē"
Katru firmu liekat sūdzībās, ka viņi nav izpildījuši Jums pa prātam un visus nomelnojat! Tīri latviešu stilā! Malači latvieši!

I IlzeZalane 28.08.2018

Bellissimo - šie strādoņi jau nomainījuši 3 kompānijas, visās staisot vairākus tūkstošus nodokļu parādus. strādā? manuprāt prutāli krāpj visus pēc kārtas, nevis strādā.

K Kirill Romanenko 12.09.2019

Осторожно bellissimoauto мошенники. На незаконной основе удерживают депозит-деньги. Раньше фирма называлась SIA Bellissimo сейчас это SIA Poco Poco. Hа них очень много жалоб.
Подали заявления в полицию и пытаемся донести эту информацию до латвийских СМИ.

J Janis Lasmanis 31.10.2019

KRAPNIEKU KANTORIS. Ir nepiecieshama jusu paliidziiba. Luudzu padalties ar sho postu starp cilveekiem kas izmanto auto nomas pakalpojumus.

Belissimo auto noma ir kraapnieki un ir apkraapushi daudzu Latviešus.
Pagaajusho vasar noiireeju divas automashiinnas no Bellisimo prieks sevis un kaazu viesiem. Saakumaa domaaju iziireeshu no Avis vai Hertz jo ir leetaak bet domaaju shis uznemums sevi reklamee tik daudzsoloshi- Lai taa buutu vismaz atbalstiishu vieteejos uznjeemeejus un iziireeshu no Latvieshiem.

Samaksaaju 500€ drosibas naudu divus meeneshus pirms brauciena. Satikos ar shiem diviem uzmeteejiem Artuuru un Gintu lidostaa un izraadaas ka mustangs ko noiireeju ir At sadauziitu aizmuguri. Dzheki atvainojaas teica ka auto vakar ticis negadiijumaa un nav paspeejushi sataisiit un citu auto vinjiem nav . Labi suuds Ar visu sasisto buferi un izpuuteeju.
Atgriezu pirmo auto samainiiju pret q7 jo man atbrauca vairaak viesu.
Veelaak atgriezu otru auto- abus auto pirms atgriezshanas iztiitiju atgriezu labaakaa staavoklii kaa sanjeemu.
Chalji teica atgrieziis droshiibas naudu 500€ peec dieviem meeneshiem jo biju izbraucis uz lietuvu un ja nu gadiijumaa esmu iekritis uz foto radaru Lai var atmaksaat pirms droshiibas nauda atgriezta- ko viss kaartiibaa saprotu!
Peec diviem meeneshiem uzraxtiiju Gintam vinjsh atvainojaas par aizkaveejumu un teica ka vinju mersedess ir iekljuvis avaarijaa un dzhekiem naudas pluusma apstaajusies bet ka meenesha beigaas kaa apdroshinaashanas nauda ienaaks taa uzreiz atmaksaas manus 500€
No meenesha beigaam soliitaa paarsoliijas uz nedeeljas beigaam, naakam nedeelj, pirmdien buus, otradien ... ideju saprataat naudas kaa nav taa nav.
Artuurs peec 2 meeneshiem atsuutiija man emailu pazinjoja ka vinju GPRS kas ir uzstaadiits automashiinaa raada ka esmu paarsniedzis braukshanas aatrumu Pari pa 20kmh un ka droshiibas naudu neatgrieziis jo liigumaa tas ir mineets - ja paarsniedz vairaak kaa 20-30kmh droshiibas nauda netiek atgriezta.
Uz ko es atbildeeju ja vinjiem ir foto radara kviits es At lielaako prieku samaksaashu sodu un atgriezhat manu droshiibas naudu. Es zinu ka aatrumu nepaarsniedzu! Vinji man atsuutiija kkaadu pashprinteetu izraxtu ko vinji Microsoft word pashi it uzcepushi noteikti un atsakaas man atgriezt naudu.
Vinju gps ieriice nav Likumiigi kalibreeta un tas nav likumiigs pieraadiijums teica mans jurists. Bet Lai es atguutu likumiigaa celjaa 500€ man buus pasham jaaizteeree 600€ tiesas izmaksaas un ja es uzvarershu paraadu piedzineejiem nav no vinjiem ko panjemt jo vinji ir izsheemojushi uzlikt mashiinas uz cutu SIA un uz veco SIA Jau ir Vidam Paraadaa 10000€

Vardu sakot sho sheemu vinji ir izshtukojushi labi . Luuzdu uzmanaties no shiem viltniekiem! Es vairs NEKAD neuzticeeshos vieteejiem uznjeemeejiem. Hertz un visi lielie uzbjeemimi Ir daudz droshaaki taapeec vinji pastaav jau gadu desmitus

S Sergejs 29.11.2019

Man ir bijusi tada pati situacija kad ireju no viniem Ford Mustang