LV RU

Bellissimo SIA - Krāpšana

Krāpj, nedod čekus, strādā uz zagtiem auto, uz auto, kas ņemti līzingā, to darot prettiesiski. Neveic auto apkopes un visus defektus, kas rodas ekspluatējot noraksta uz auto lietotājiem. Viņu mājaslapa - bellissimoauto.lv, šie cilvēki darbojas organizētā grupā un draud ar fizisku izrēķināšanos, gadījumā, ja viņiem kaut kas neizdodas. Lūdzu saudzējiet sevi un nestrādājiet ar šo kompāniju un šiem cilvēkiem.

Il

Komentāri (10)

Il IlzeZalane 05.09.2017
Krāpšana

Krāpj cilvēkus. Izvairieties no minētā cilvēka - nemaksā piegādātājiem. Zog līzinga auto, izmantojot trešās personas, izkrāpj naudu dažādām kopīgām biznesa idejām. Krāpj ne tikai līzinga kompānijas, bet arī parakstus cilvēkus. Viņu mājaslapa - bellissimoauto.lv, šis cilvēks darbojas organizētā grupā un draud ar fizisku izrēķināšanos, gadījumā, ja viņiem kaut kas neizdodas. Lūdzu saudzējiet sevi un nestrādājiet ar šo kompāniju un šiem cilvēkiem.

Ki Kirill Romanenko 11.09.2019

Svjazhitesj so mnoj Po WhatsApp
+49 176 75895635
Eti mosheniki kinuli menja na 300 eur

Ki Kirill Romanenko 11.09.2019

Sejchas oni smenili nazvanije SIA Poco Poco i valdis loceklis Arturs Kinzalovs

Работяга 05.09.2017

Labs bizness, pec tam sudzas nav ar ko maksat algas..

Ro Rodžers Vilkaste 15.12.2017

Tas nu gan.
Ar Bellissimo labāk neielaidieties. Būs tikai vieni zaudējumi.
Var just, ka puiši sen nav dabūjuši pa muti.

Ra Ralfs8 22.02.2018

Esmu vairāk kārt nomājis auto no Bellissimo, vienmēr viss ir bijis kārtībā! Man pat lampas no Porsche Cayenne nozaga, tai pašā dienā, pāris stundu laikaā tika piegādāts Lexus. Paldies Jums,par operatīvu darbu! Nepaliku bez auto. Drošības naudu gan saņēmu tikai pēc 38 dienām, bet ņemot vērā apstākļus,nekādu pretenziju! Malači,ka operatīvi darbojāties! Prieks par šādu auto nomu! Redzot šeit negatīvas atsauksmes,varu redzēt ka ir liela konkurence un apkārtējo skauģu grupa.
Šo web lapu vispār vajadzētu slēgt ciet, īsta Latviešu skauģu paradīze! Kur mēs dzīvojam?! Tagad katra firma ir jāliek sūdzībās?! Pat ja nekas nav izdarīts slikts?! Slēpties aiz anonimitātes plīvura nomelnot viens otru - tas nu ir īsti "Latviešu gaumē!". Fuj par šo web un visu pārējo nomelnošanu!

Ai Aisbergs007 15.03.2018

Darbinieks raksta? Lielākais mēslu un krāpnieku kantoris tad bellisima. Vajadzētu to jūsu nomu lapu slēgt a ne šo,pidrilas!

Ra Ralfs8 22.03.2018

Tu LV , paskaties citas sūdzības un tur šis kantoris jau ir atbildējis vienā sūdzībā!
Šeit visus nomelno! Kauns par Jums LV! Citi strādā, darbojās. Bet Jūs tik visus nomelnojat. Kauns par Jums! Labi ka vairs LV nedzīvoju! Šeit visslielākie skauği dzīvo. Ka nav kkas par labu vai nav pa Tavam prātam, tad jāliek kaut kādā web lapā, kur var sūdzēties! Tas ir tikai "Latviešu gaumē"
Katru firmu liekat sūdzībās, ka viņi nav izpildījuši Jums pa prātam un visus nomelnojat! Tīri latviešu stilā! Malači latvieši!

Il IlzeZalane 28.08.2018

Bellissimo - šie strādoņi jau nomainījuši 3 kompānijas, visās staisot vairākus tūkstošus nodokļu parādus. strādā? manuprāt prutāli krāpj visus pēc kārtas, nevis strādā.

Ki Kirill Romanenko 12.09.2019

Осторожно bellissimoauto мошенники. На незаконной основе удерживают депозит-деньги. Раньше фирма называлась SIA Bellissimo сейчас это SIA Poco Poco. Hа них очень много жалоб.
Подали заявления в полицию и пытаемся донести эту информацию до латвийских СМИ.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes