Bellissimo - Krāpšana

Neatgriež iemaksāto drošības naudu.
Līgums ar ''Bellissimo'' tiek noslēgts uz Ginta Garanča vārda, bet pie auto saņemšanas un nodošanas darbojas Mārtiņš Jansons un Jānis Pavārs.
Var just, ka puiši ir nonākuši pie lielām finansiālām problēmām, tādēļ neiesakām nomāt no viņiem auto.
Pēc auto nodošanas uz e-pastu neatbild un drošības naudu neatgriež.

R Ralfs8 22.02.2018

Esmu vairāk kārt nomājis auto no Bellissimo, vienmēr viss ir bijis kārtībā! Man pat lampas no Porsche Cayenne nozaga, tai pašā dienā, pāris stundu laikaā tika piegādāts Lexus. Paldies Jums,par operatīvu darbu! Nepaliku bez auto. Drošības naudu gan saņēmu tikai pēc 38 dienām, bet ņemot vērā apstākļus,nekādu pretenziju! Malači,ka operatīvi darbojāties! Prieks par šādu auto nomu! Redzot šeit negatīvas atsauksmes,varu redzēt ka ir liela konkurence un apkārtējo skauģu grupa.
Šo web lapu vispār vajadzētu slēgt ciet, īsta Latviešu skauģu paradīze! Kur mēs dzīvojam?! Tagad katra firma ir jāliek sūdzībās?! Pat ja nekas nav izdarīts slikts?! Slēpties aiz anonimitātes plīvura nomelnot viens otru - tas nu ir īsti "Latviešu gaumē!". Fuj par šo web un visu pārējo nomelnošanu!