Bellissimo - Krāpšana

Situācija tāda pati kā lielakajai daļai.

Iznomāju auto X5(auto salons pie pieņemšanas nekopts, auto sēdekļi netīri), pēc mājas lapas spriežot līkas sakarīgākā kompānija ko izvēlēties - tas bija acu apmāns.

Nodošanas brīdi biju piemirsis noskalot auto, taču par to atstāju vairāk degvielas kā bija sākuma. Kādus man pārmetumus nācās dzirdēt, un tas nekas, ka ar mani salona bija mazs puika. Manus pārmetumus par nolaisto salonu pirms iznomāšanas neņēma vērā, tik atcirta ka nebija laika iztīrīt, nākot pa taisni no klienta. Vai tā ir profesionāla komanda?

Iemaksātā depozīta summa netiek atgriezta, uz telefona zvaniem, SMS un e-pastiem neatbild!

Neesmu vienīgais upuris šajā visā.

300eur summa nav tik liela, lai tiesātos, taču šajā gadījumā tik nekaunīgi rīkojoties nekas cits neatliek.

Informēšu visus pēc tiesas lēmuma.

Katra ziņā - neizvēlaties šo kompāniju! Krāpnieki.

Ar cieņu,
Armands

18.12.2018

S secinajumi 18.12.2018

Jūs neesat vienīgais apkrāptais, te ir daudz sūdzību par šo uzņēmumu. Liela vai maza summa, tā tomēr ir jūsu un neviens nav tiesīgs to piesavināties. Un cik te ir rakstīts daudzi nav saņēmuši depozīta naudu atpakaļ. Īpašnieks šim uzņēmumam ir krāpnieks.

K Kirill Romanenko 11.09.2019

Svjazhitesj so mnoj Po WhatsApp
+49 176 75895635
Eti mosheniki kinuli menja na 300 eur

O Olav 20.12.2018

Man arī ar šiem bija noma. Vāģis viņiem jau bija netīrs. depozītu neatdeva.
Tas nekas, ka ignorē. Ir lielakas cerības tikties tiesā, ko arī tad darīsim. Vajag dot pa ribām!