Baltrem SIA - Krāpšana

Šim uzņemumam nevar uzticēties. Nekādā gadījuma neatdodiet savu sadzīves tehniku projāmvešanai un sekojiet līdzi, lai labošana norit tiešā Jūsu uzraudzībā.

Manā gadījumā nedarbojās veļasmašīna un vini to laboja klātienē/dzīvoklī, taču es pati, būdama meitene, nejaucos labošanas procesā. Kad veļas mašīna atkal darbojās, viņi paziņoja ka tai esot bijis ļoti daudz un dažādas kaites, tai skaitā bijis jānomaina sūknis. Kā rezultātā piestādīja rēķinu par summu, ar ko nebiju rēķinajusies. Piedāvāja aizvest līdz bankomātam, lai naudu izņemu. Pēc samaksas viņi nevēlējās dot čeku vai kādu apliecinošu dokumentu par veikto samaksu. Par remontu bij atbildīgs vīrietis vārdā Guntars (T.29663404).

Pēc 2 nedēļām veļas mašīnai atkal tieši tādas pašas problēmas - šoreiz to apskatīja draugs, kā laikā konstatēja, ka iepriekšejā reizē sūknis nemaz nav ticis nomainīts, bet tikai iztīrīts veļas mašīnas filtrs.

Ja izvēlaties šī uzņemuma pakalpojumus, silti iesaku sekot līdzi patiesajām veiktajām darbībām!

O olga.123 15.11.2017

Šis meistars no "Baltrem" tiešam rīkojas pretlikumīgi. 2017.gada oktobrī mums bija līdzīga situācija. Sargiet sevi un savus tuviniekus!

G Guntars Krols 15.12.2017

RAKSTA NO BALTREM,KUNDZITEI VAI NU PROBLEMAS AR ATMINU,VAI GALVINU,MES PIRMS DARIT DARBU VIENMER PASAKAM CIK TAS MAKSAS UN TIKKAI TAD STRADAJAM ,OTRKART JA JAU VINAI DRAUGS TADS SPECS SUKNOS KAPEC TAD VISPAR SAUCA MUS,VISDRIZAK BIJA TA KA MUMS NEPATIK JA KADS STAV AIZ MUGURAS UN SKATAS UZ PIRKSTIEM ,TAD MES SAKAM JA GRIB LAI SALABOJAM TEHNIKU LAI IET KADAM CITAM SKATITIES UZ PIRKSTIEM.TAKA BUTU JAKAUNAS MELOT PAR MUMS,VEL IR CILVEKU TIPS TA SAUCAMIE ZIDVEIDIGIE KAM PATIK SKAITIT CIK KURS NOPELNA.TA KA VINAS SUDZIBA IR PILNIGS FUFELIS UN IESAKU VINAI APMEKLET PSIHIATRU,SAARSTET GALVINU.

S sudziba 18.12.2017

Cien. Guntar,

Paldies par ieteikumu apmeklēt psihiatru :) ! Domāju ka Jūsu augsti profesionālā atbilde parāda attieksmi pret klientiem un darbu kopumā, kas tikai velreiz pierāda Jūsu negodprātīgo izturēšanos.

Velreiz aicinu izvērtēt, vai vēlaties griezties pie šiem augsti kvalificātajiem speciālistiem, vai tomēr izvēlēties citu uzņēmumu ja radušās problēmas ar tehniku.

G Guntars Krols 24.12.2017

BALTREM.cik tad bijja ta neadekvata summa,nekad nenemu vairak par 55 eiro.ja si summa ir neadekvata tad meistars jamekle pie kada leta kroga,un samaksa pudele krutkas tad bus adekvati.

D Didzis 09.01.2019

SIA "Baltrem" meistars atbrauca veikt "diagnostiku" veļas mašīnai. Izsaucot noprasīju - cik tas maksā. EUR 25. Ok, bet šo krāpnieku izpratnē diagnostika nozīmē atbraukt un pateikt, ka mašīna jāved prom + 90 EUR izmaksās motora "restaurācija". Esot nodegušas oglītes (slotiņas). Motoru uz vietas nevarot noņemt. Samaksāju un palūdzu, lai atsūta man kaut vai SMS šo diagnostikas rezultātu, jo izrādās, ka uz papīra tas maksā vēl EUR 25. Viņi, protams, neriskēja sūtīt pat SMS, jo nākamā dienā, pirmo reizi dzīvē mēģinot izņemt veļas mašīnas motoru no korpusa, izdarīju to tieši 4 min laikā. Kas to būtu domājis, arī oglītes nebija nodilušas. Un, ja būtu - oglītes izrādījās maksā 2,55/komplekts + darbs 30 min.

G Guntars Krols 19.01.2019

NAETCEROS TADU GADIJUMU,PEC CENAS VARETU BUT BAKAS GULTNU UN BLIVSLEGA MAINA,OTRKART PRECIZU CENU PASAKAM KAD ZINAMS PRECIZI KAS NOTICIS UN CIK MAKSA TAD KLIENTS DOMA REMONTET VAI PIRKT JAUNU GADIJUMA AR BAKAS GULTNIEM VAR SANAKT KA VEL LUZIS BAKAS KRUSTS KAS VEL SADARZINA REMONTU SAD.TALAK MES NELIETOJAM VARDU MOTORA RESTAURACIJA.TALAK JAUNS MOTORS MAKSA 60 EIRO.TAKA LIEKAS KA TE KADS KAUT KO JAUC VAI MELO.

A AlexOR 19.03.2020

Krāpnieku kantoris. Tas 100%. Nevar sataisit mašinu , kad zvanu neceļ trubu uz sms neatbild, bet kad piezvaniju no cita numura uzreiz atbildeja😅