www.sudzibas.lv Baltrem SIA krāpšana, itkā tehnikas labošana, melošana

Baltrem SIA - krāpšana, itkā tehnikas labošana, melošana

Dārgie draugi, ja jums ir salūzusi sadzīves tehnika, tad pirms vērsties pēc palīdzības pie kompānijas Baltrem, divreiz padomājiet. Viņi savāc tehniku nesaudzīgi, bez ratiņiem, nes ar rokām ļoti neakurāti. Strādā viņi bez dokumentācijas un bez pieņemšanas / nodošanas aktiem. Manu trauku mazgājamo mašīnu atveda saskrāpētu un ar buktēm. Un centās man iestāstīt, ka es viņiem viņu tādu atdevu. Un kad atveda, bija aizmirsuši virsējo paneli darbnīcā, kuru man atveda pēc tam. Zinu, ka pati vainīga, jo uzticējos bez jeb kādām aizdomām, ka var kautkas tāds notikt. Esat ļoti vērīgi pirms izvēlaties kompāniju, kas labos jūsu tehniku.

2. Daļa, 6 dienas pēc remonta.

Nu ko.. Visi gatavi? ! Meistari no baltrem ir meļi un šarlatāni. Tas jau bija zināms pēc tā kad man atveda trauku mazgājamo mašīnu ar buktēm un švīkām no viņu “remota darbnīcas” kura man liekas nemaz neeksistē. Man tika teikts, ka sāls traukā bija plaisa, un ka to labot nav jēgas, vaig mainīt.. Jauns truks izmaksās 140, bet lietots 65. Ok.. Mainiet pret lietotu.. Bet izrādās ka mana mašīna nemaz nebija vērta vaļa, kur nu vēl mainīts sāls trauks.. Kad vīrs noņēma aizsarg paneli no apakšas, tur bija gan putekļi gan zirnekļu tīkli, kas pierāda ka sāls trauks netika mainīts, arī skrūvītes bija neskrūvētas vaļā, jo noņemt dažas detaļas, nesaskrāpējot plastmasas aizsargpaneli, tas bija neiespējami.. Nu un vēl par pierādījumu bija sāls trauka krāsa, jo par cik man patīk ēdieni ar tomāru mērci, sāls trauks bija iekrāsojies viegli oranžā krāsā.. Kas atkal bija kā pierādījums. Un tie "meistari", man sprauda batonus ausīs, bet izrādās ka sālstraukam bija sabojākusies blīve, un ūdens sāka tecēt.. Rezultātā, “error code i30”. Tie "meistari" izlēma ar silikonu apkārt apziest, lai novērstu tecēšanu.. Ko sāls saēda jau otrajā mazgāšanas reizē. Mēs ar vīru nomainījām blīves kas izmaksāja mums 1€ un mašīna bija salabota.. Tas arī viss. Bēdīgi ka mūsu valstī uzņēmēji cenšas pelnīt uz klientu rēķina, nevis kopā ar klientu. Ps. Gundars, gunārs vai kā tevi tur sauc, vari man te neliet ka esi ķipa baigais meistars un labo mašīnas kas maksā tūkstošus.. Ver savu sū*a kantori ciet un ej strādāt rimi par krāvēju..

Komentāri (1)

L Lietotājs_3 14.06.2018
Slikts serviss

Pasūtījumu pieņem, bet neatbrauc uz atkārtotu zvanu atbildēja, bet pat neatvainojās
un atkal neatbrauca, uz vēl diviem zvaniem pat neatbildēja.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes