www.sudzibas.lv Baltkom TV Esiet modri un izlasiet pirms ko piesakiet un parakstāt!

Baltkom TV - Esiet modri un izlasiet pirms ko piesakiet un parakstāt!

Uzmanību! Baltkom TV ziemassvētku akcija!!! Ļoti jauks un interesants piedāvājums. Pirmie divi mēneši pa brīvu, vairāk kā 100 kanālu utt. Pieteicu un sāku gaidīt. Bet... te atklājās kāds Baltkom noklusēts fakts- līgums ir jāslēdz vai nu uz gadu (mazā pakete) vai nu uz trijiem gadiem (lielā pakete). Esiet modri un izlasiet pirms ko piesakiet un parakstāt!

T Teks 12.01.2008

Mani gandriiz pielauza, piesleekt jauno Interneta pakalpojumu "Ethernet" par 17.00 Cena par to atrumu ko sola ir ne lielaaka ne mazaaka kaa citiem. Mani atureja ka janosledz obligaati ligums uz 2 gadiem. Pakalpojums ir jauns un nav zinams cik tas ir stabils.

Uz manu jautaajumu kaapeec taads terminsh man adbildeeja ka visas firmas taa dara un uz 1 gadu sleekt ligumu nebija ar mieru. Nekaada atlaides vai bonusus man arii nepiedaavaja. Nesaprotu vai tiesham viniem nav vajadziiga mana nauda. !!!

T Taksedo 14.09.2008

Vispār jau ir absurda situācija, ka jo dārgāku pakalpojumu ņemu jo līguma termiņš garāks. It kā loģiski jābūt otrādi. Jo dārgāks pakalpojums, jo ātrāk atmaksājās tehniskie izdevumi kas radušies pieslēdzot klientu.
Neloģiski un priekš daudziem ilggadējiem klientiem apvainojuši ir ari tas tas ka mainot pakalpojuma veidu (piemēram uz dārgāku) vai ņemot papildus pakalpojumu termiņš tiek sākts skaitīts no jauna. Tas nozīmē ka firma vienkārši neciena savus patstāvīgos ilggadējos klientus un izrāda viņiem pilnīgu neuzticību.

A Agnese 27.03.2009

Vai tik Tu, gudrīt, bankā nestrādā??? Vajadzēja jau būt gudrākam bišķiņ, ne??? Tīri loģiski, ka ir terminēts līgums, nu noteikts min. termiņš - tad ta nu baigā viltība...