A Aldis 28.02.2007

Zolitūdē pazuda šādi kanāli 'RealityTV','FoxKIDS', bet abonēšans maksa tikai palielinās. Varbūt vel kautkas ir pazudis, bet neesu pamanījis kas (kad nopirko televīzoru, noskanēju frekvences un starp progr. # nebija neizmantoto pa vidu, tagad kādi 5)

K Katriina 03.03.2007

Agrāk bija jāmaksā par pāriešanu un digitālo Tv, bet tagad jau bezmaksas....A kā ra tiem, kuri jau samaksāja gadndrīz 30Ls.....????

K Kristina 04.03.2007

Bet kad tu veikala perc kadu produktu par vienu cenu, un tad pec briza vina paliek letaka, tu tacu nestridies veikala ka pec vini ta izdarija.

G Guncha 08.04.2007

Peec pedejaas kanaalu atsleegshanas, kad pazuda vairaak ka 10 kanaali, biju spiests atteikties no Baltkoma televizijas. Shobrid man jau ir Telia Multikom, un jaateic,ka gan kvalitaate, gan cena ir krietni labaaka. Cik labi, ka ir konkurence! :)